Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, A_Bogush napisał:

Game Pass jest opcjonalny, konsola działa i bez niego :D 

 

A jak chcesz grać online to potrzebujesz Xbox Live Gold, który teraz nazywa się Xbox Game Pass Core i jest on tym samym co stary Gold, ale ma jeszcze w sobie dostęp do kilkudziesięciu gier. A samo granie online zawsze było płatne.

 

Dzieci nie mogą grać w nic, wyskakuje że potrzebny gamepass... Nawet w minecrafta... wyskakuje że ze trzeba gamepass. Core też 29 zł... czemu gry online nie działają, na kompie tych problemów nie ma... chyba sprzedam to dziadostwo i kompa postawie, będzie lepiej.

Edytowane przez EmilWojciech
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, EmilWojciech napisał:

Panowie, da się jakoś Xbox X odblokować żeby nie trzeba było płacić za te gamepass? chce tylko grać w gry online... nie w ich gry z pass, w swoje kupione.

Do grania po sieci potrzebujesz abonamentu na konsoli, zarówno u sony jak i w xbox.

Potrzebujesz wykupić Xbox Game Pass Core, kosztuje chyba 30 zł miesięcznie. Ewentualnie na tej stronce: https://tanigamepass.pl/nowi-uzytkownicy/tani-xbox-game-pass-ultimate-na-6-miesiecy-dla-nowych-uzytkownikow/

Obczaj promocje, tam za 40 dychy są klucze na trzy miesiące.

Do gierek single player żadne abonamenty nie są potrzebne, kupujesz i grasz w co chcesz.

Odnośnik do komentarza

Jak pisali przedmówcy:

1. Do kupionych (pudełkowych lub cyfrowych) gier singlowych żaden abonament nie jest potrzebny.

2. Do gier free to play i grania w nie w multi również żaden abonament nie jest wymagany (np. War Thunder, World of Tanks itd)

3. Aby grać w sieci w gry, które kupiłeś niezbędny jest abonament (np. Core). Trochę absurd ale na wszystkich współczesnych konsolach tak jest.

4. A jeśli chcesz mieć multi i dostęp do setek gier wówczas Pass.

5. Jest jeszcze najdroższy Pass Ultimate ale on bodajże daje dostep do darmowych gier na konsoli i na PC.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, EmilWojciech napisał:

O to chodzi że to gry online wszystkie są, specjalnie kupione ale okazuje się że nie da się w to grać :D a więc mam na sprzedanie Xbox X i 2 pada, wszystko na gwarancji.

https://www.instant-gaming.com/en/2-buy-xbox-game-pass-core-3-month-3-months-xbox-one-xbox-series-x-s-game-microsoft-store-europe/?igr=ggdeals&currency=PLN

Wykup sobie tego game passa i nie świruj, 40 dychy za trzy miesiące a i jakieś gry wpadają.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Dalhi napisał:

 

Nie mam ochoty płacić za dostęp do neta, gry nie są tanie... to jak bym kupił komputer i musiał kupić subskrypcje na neta... chore strasznie. Wszystko już w abonamenty wchodzi, zaraz oddychanie miesięcznie bedzie za 100 zł.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, EmilWojciech napisał:

 

Nie mam ochoty płacić za dostęp do neta, gry nie są tanie... to jak bym kupił komputer i musiał kupić subskrypcje na neta... chore strasznie. Wszystko już w abonamenty wchodzi, zaraz oddychanie miesięcznie bedzie za 100 zł.

Jak sobie podliczysz ile stracisz na odsprzedaży sprzętu i gier to wyjdzie Ci kwota za którą wykupisz trzy lata tego podstawowego abonamentu. 

To nie moje pieniądze i nie mój czas, zrobisz jak zechcesz.

Za powietrze to juź od dawna się płaci. 1/3 rachunku za energię to opłaty klimatyczne. Jak masz auto to w cenie paliwa jest opłata emisyjna. Jakby dobrze pogrzebać to ta 100 za oddychanie dawno jest przekroczona.

Teraz, Dalhi napisał:

 

 

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2023 o 15:07, EmilWojciech napisał:

to jak bym kupił komputer i musiał kupić subskrypcje na neta... chore strasznie.

Znaczy korzystasz z numeru 0202122 i płacisz krocie (lub masz komórkę bez abo i płacisz np. 1200 zł za 1 GB)? Tak tak płacisz abonament za internet. U mnie to 75 zł na miesiąc. Minecraft kosztuje w tej chwili 92,49 zł - absurd. I jak było wyżej we wszystko da się grać, tylko multiplayer nie działa więc niech grają bez multi, wszystkie osiągnięcia możliwe: https://www.trueachievements.com/game/Minecraft/achievements

 

BTW. Microsoft coś zepsuł z miesięcznym rankingiem graczy. Wszyscy znajomi (w tym ja) się zatrzymali 3 grudnia, zero osiągnięć oraz wpisów w "społeczność". Przepadło mi 80% punktów, na szczęście w GamerScore są.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Elitesse napisał:

Czy ten efekt Halla jest tym samym co mają pady w ps5? 

Nie, gały z Hallem działają na zasadzie magnetyzmu zamiast ruchomych elementów ruszających potencjometrami, więc w teorii szanse na drift są bliskie zeru, jeśli nie zerowe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...