Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

80% graczy kupowało w 31 dzień gamepassa za 4 złote i robili to kilka lat

Masz jakieś źródło tych informacji? Podrzuć link, chętnie poczytam.

 

Swoją drogą, wytłumacz mi jedno jeśli możesz: dlaczego brak pudełek kilku gier od MS na Xboxie jest koszmarnym zagrożeniem, natomiast gdy włączasz tak hołubionego przez siebie PC (zapewne na tym wstrętnym systemie od MS) to brak pudełek nie przeszkadza Ci w niczym i wszystko jest git, dobrze chłopaki robią?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

W wielu krajach to dalej jest standardowa cena :D, przecież można było anulować i przedłużać w nieskończoność, w PL zablokowali, ale w wielu krajach dalej to jest możliwe :). 

 

No to standardowa cena za niektóre usługi streamingowe to 0 zł, bo przecież można założyć nowe konto po miesiącu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bigby napisał:

 

No to standardowa cena za niektóre usługi streamingowe to 0 zł, bo przecież można założyć nowe konto po miesiącu.

W gamepassie przecież nie trzeba było zakładać konta, tylko nie przedłużać i od razu uruchamiać promo od nowa jak tylko CI gamepass gasł, był to przecież unikalny temat zakupowy na łowcachgier, już go nie ma, bo promo nie istnieje. 

 

A tutaj info, że promo zabrali w Polsce, ale w innych krajach promo dalej dostępne. 

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/game-pass-za-4-zl-ale-nie-w-polsce-promocja-niedostepna.html

 

Trochę podobna sytuacja jak z Netflixem i dzieleniem kont tak naprawdę. Ale naprawdę dużo ludzi z tego korzystało, przecież nawet tutaj temat był opisywany. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma kartę SSD od Seagate?

 

Zastanawiam się nad kupnem bo irytuje mnie trochę to żonglowanie grami między dyskami. Pytanie tylko, bo zdaje się że tylko Expansion Card pozwala na odpalanie gier bezpośrednio z niego, za to zwykły dysk zewnętrzny typu SSD (np taki https://www.euro.com.pl/dyski-ssd-zewnetrzne/samsung-dysk-ssd-samsung-t7-shield-black-1tb.bhtml?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAnrOtBhDIARIsAFsSe52bF242WnvfJetosSAvCYO2yQgg3SZLroP3uQu0yJX8zquXCgsm7-gaAu39EALw_wcB&gclsrc=aw.ds) działa dokładnie tak jak dysk HDD, czyli jedynie może przechowywać gry?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał:

Czy ktoś ma kartę SSD od Seagate?

 

Zastanawiam się nad kupnem bo irytuje mnie trochę to żonglowanie grami między dyskami. Pytanie tylko, bo zdaje się że tylko Expansion Card pozwala na odpalanie gier bezpośrednio z niego, za to zwykły dysk zewnętrzny typu SSD (np taki https://www.euro.com.pl/dyski-ssd-zewnetrzne/samsung-dysk-ssd-samsung-t7-shield-black-1tb.bhtml?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAnrOtBhDIARIsAFsSe52bF242WnvfJetosSAvCYO2yQgg3SZLroP3uQu0yJX8zquXCgsm7-gaAu39EALw_wcB&gclsrc=aw.ds) działa dokładnie tak jak dysk HDD, czyli jedynie może przechowywać gry?

 

 

Mam ten dysk Samsunga SSD i jestem z niego bardzo zadowolony. Fakt, mam go w większości wypchanego starymi grami, ale testowałem przerzucanie nowszych gier pomiędzy dyskami. I imho dzieje się to na tyle szybko, że nie jest to uciążliwe. A i stare gierki na tym dysku Samsunga ładują się ze zbliżoną prędkością do tego wbudowanego :)

Odnośnik do komentarza

Jest sprawa. Konsolę XSX mam ustawioną na polski region i tym samym język konsoli to polski. We wszystkie gry gram jednak tylko po angielsku i kilka razy zdarzyło się tak, że pierwsze uruchomienie gry włączało ją po polsku szczególnie, kiedy gra ma polski dubbing. Muszę też przy zmianie języka na angielski pobrać stosowną łatkę językową. Czy w związku z powyższym da się gdzieś w opcjach konsoli ustawić, aby gry uruchamiały się, czy też pobierały automatycznie, w języku angielskim bez zmiany języka konsoli?

Odnośnik do komentarza
55 minutes ago, LukeSpidey said:

Jest sprawa. Konsolę XSX mam ustawioną na polski region i tym samym język konsoli to polski. We wszystkie gry gram jednak tylko po angielsku i kilka razy zdarzyło się tak, że pierwsze uruchomienie gry włączało ją po polsku szczególnie, kiedy gra ma polski dubbing. Muszę też przy zmianie języka na angielski pobrać stosowną łatkę językową. Czy w związku z powyższym da się gdzieś w opcjach konsoli ustawić, aby gry uruchamiały się, czy też pobierały automatycznie, w języku angielskim bez zmiany języka konsoli?

 

Nie

Odnośnik do komentarza

Siema grupa.

Pieprzyć wszystkich fanboyów danej konsoli, ja kocham gry, a nie ważne dla mnie jest, czy to sprzęt z ameryki czy Japonii. Swoją drogą szkoda, że nie mamy z Europy konsoli.

 

Mam pytanko, obecnie jestem na PS4PRO, pewnie grałbym dalej bo jestem niedzielnym graczem i gram tylko w największe produkcje AAA, zresztą uważa, że PS5 to nic innego jak PS4PRO - PRO, ta generacja PS5 w ogóle nie powinna wyjść - bo gier tyle co na lekarstwo, a ich jakość to parodia.....a tak reklamowali 8K i 120 klatek hehehe, ale nie w tym rzecz, bo obydwie korporacje delikatnie mówiąc polecieli w kulki.

 

Po prostu teraz mam ochotę na Xboxa. Ze zwykłej ciekawości. Chcę tylko i wyłącznie ograć Cyberpunka DLC, Forze Horizon 4 i 5 i Flight Simulator. Przy okazji pewnie obrócę Far Cry 6 i jakieś inne podobne i tu nasuwają mi się pytania:

 

- Jaki numer konsoli series X jest teraz nie wiem, najnowszy czy najmniej awaryjny ? 

- Nie interesuje mnie GP w ogóle, ogrywam max 5 gier w roku - gdybym kupił series X, to na bank :) te ww. gry wystarczą mi, do czasu nowej PS lub nowego Xboxa, ale podpowiedzcie co jest podobnego do np. far cry, od razu mówię, że musi być ta gra zooptymalizowana pod series X, ja kocham ładną grafikę i przedkładam ją ponad ilość klatek/s.

-Nie interesuje mnie żadne kupowanie gier w Turcji poprzez zmiany tych vpn czy jak to się zwie, chcę zawsze legalnie kupować w PL, czy to cyfrowo czy przez sklep stacjonarny jak MM czy ME czy Euro. Czy każda gra, która jest w GP może być zakupiona przeze mnie w wersji np. cyfrowej ? 

- W końcu pytanie ważne, bo na PS4 zawsze kupowałem DYSK i przegrywało się z 50, 60 giga, a reszta szła z aktualizacji a to było mało, Tutaj cała zawartość idzie z internetu, więc jak mam światłowód PLAY - to jaki jest mniej więcej czas ściągania takiej gry ?

 

 

Pozdrawiam serdecznie i proszę o zrozumiałość starego gracza, co nigdy nie miał xkloca :)

Odnośnik do komentarza

- wszystkie Xboxy są mało awaryjne, nie ma co sobie zawracać głowę jakimis rewizjami

- nie przychodzi mi na myśl żadna podobna gra do Far Cry'a

- każdą grę z GP można normalnie kupić. Game Pass to tylko opcja

- co do prędkość pobierania to złożona sprawa i zależy od wielu czynników. Trudno precyzyjnie określić ile czasu bedą pobierać ci się gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...