Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie od zielonego w temacie. Jakie exy będzie miał do ogrania gość, który nigdy nie miał styczności z xboxem, a swoje najlepsze lata przeżył na PSX-PS4? Dodatkowo, co w najbliższych dwóch latach Zieloni zaoferują graczom na wyłączność? Dodam, że interesuje mnie zakup wyłącznie jednej konsoli, więc możliwe, że będę zmuszony do porzucenia mocnych produkcji od Sony i zastanawia mnie, na ile na tym ucierpię. GPU to absolutnie fenomenalna usługa, ale przyznam szczerze, że nie dla mnie, bo zwyczajnie mam mało czasu na granie i dostęp do ponad 200 gier totalnie mnie przerośnie.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ginn napisał:

Pytanie od zielonego w temacie. Jakie exy będzie miał do ogrania gość, który nigdy nie miał styczności z xboxem, a swoje najlepsze lata przeżył na PSX-PS4?

Forza Horizon 3, 4, Gears of War (po jedynce Ci wystarczy), Halo (ja na pierwszej części po 15 minutach odpadłem) i w sumie... tyle. Cuphead jest już na PS4, chyba, że chcesz się bawić w Najlepszej Grze Wszechświata i Okolic, no to jeszcze to. Reszta to multiplatformy.

 

18 minut temu, ginn napisał:

Dodatkowo, co w najbliższych dwóch latach Zieloni zaoferują graczom na wyłączność?

Nic, co by decydowało o zakupie konsoli wyłącznie dla takich gier. No i GPU to multiplatformy, jak grałeś na bieżąco na PS4, to nic tam nie znajdziesz. No gierki z Xboksa i Xboksa 360 są, jak nie grałeś, to możesz pograć.

 

Edit: Pardon, zapomniałem o Sunset Overdrive, wspaniała giereczka.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

z Xbox One masz do nadrobienia: baśniowe dwie części Ori, genialną serie Forzy Horizon, Sunset Overdrive od Insomniac Games, Quantum Break od Remedy, Gears 4 i 5 od Coalition, kooperacyjne Sea of Thieves od Rare, Halo 5 i Halo Wars 2 od 343 Industires, serię Forzy Motorsport od Turn10 i zombie survival State of Decay 2 od Undead Labs to chyba wszystko z tych lepszych gier first party

 

Xbox 360 to przede wszystkim seria Halo do ogrania w świetnej kolekcji szefa kuchni, trylogia Gearsów (jedynka dostała remake kilka lat temu), Halo Wars, trzy części Fable (jedynka dostała remake na 360'ce), Alan Wake, Viva Pinata i Banjo Kazooie: Nuts&Bolts, to chyba wszystkie które pamiętam (Stare forzy pomijam).  Warto ograć także wiedźmina 2 który nie wyszedł na Playstation, chociaż nie jest to gra Micorosftu

 

Natomiast jeśli chodzi o pierwszego xboxa to gier we wstecznej jest bardzo ograniczona ilość ale warto sprawdzić takie tytuły jak: Jade Empire, Conkera i Knight of the Old Republic,

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rozi napisał:

Forza Horizon 3, 4, Gears of War (po jedynce Ci wystarczy), Halo (ja na pierwszej części po 15 minutach odpadłem) i w sumie... tyle. Cuphead jest już na PS4, chyba, że chcesz się bawić w Najlepszej Grze Wszechświata i Okolic, no to jeszcze to. Reszta to multiplatformy.

 

Nic, co by decydowało o zakupie konsoli wyłącznie dla takich gier. No i GPU to multiplatformy, jak grałeś na bieżąco na PS4, to nic tam nie znajdziesz. No gierki z Xboksa i Xboksa 360 są, jak nie grałeś, to możesz pograć.

 

Edit: Pardon, zapomniałem o Sunset Overdrive, wspaniała giereczka.

Ty, ale daruj sobie takie bzdurne komentarze, to nie CW, pomyliłeś tematy.

 

@ginn Jest od cholery naprawdę dobrych gier. Zacznij od Ori: And the Blind forest, potem z automatu poleci Ori: And the will of the Wisps.

Później są Gears of War (cała seria o ile Tobie podejdzie), Forzy Horizon... Grania przed Tobą cała masa, wszystko masz w Game Passie, nic nie musisz dodatkowo kupować ;)

Odnośnik do komentarza

 

1 minutę temu, Shago napisał:

Ty, ale daruj sobie takie bzdurne komentarze, to nie CW, pomyliłeś tematy.

 

@ginn Jest od cholery naprawdę dobrych gier. Zacznij od Ori: And the Blind forest, potem z automatu poleci Ori: And the will of the Wisps.

Później są Gears of War (cała seria o ile Tobie podejdzie), Forzy Horizon... Grania przed Tobą cała masa, wszystko masz w Game Passie, nic nie musisz dodatkowo kupować ;)

Jesteś głupi, czy już wam wszystkim na mózg z tym CW padło? Piszę z własnego doświadczenia, mam Xboksa prawie rok i po ograniu tych tytułów nic więcej mnie tam nie zachwyciło.

 

Kurwa piszesz prawdę w temacie, z własnych doświadczeń, a ci piszą, że CW. No o Xboksie dobrze, albo wcale.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

tak, będzie można trzymać gierki na hdd i w razie potrzeby przerzucać je na sdd, aby zagrać. Gierki z wstecznej natomiast normalnie się odpalą z hdd

 

Mozna tez mieć podłączony SSD zewnętrzny, nie jesteś skazany na HDD tylko ale po prostu SSD o niższej prędkości nie odpali gier dedykowanych XS 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Rozi napisał:

 

Jesteś głupi, czy już wam wszystkim na mózg z tym CW padło? Piszę z własnego doświadczenia, mam Xboksa prawie rok i po ograniu tych tytułów nic więcej mnie tam nie zachwyciło.

 

Kurwa piszesz prawdę w temacie, z własnych doświadczeń, a ci piszą, że CW. No o Xboksie dobrze, albo wcale.

 

To, że masz Xboxa nie tłumaczy Cię z pisania głupot, za które od razu zostałeś pojechany strzałkami w dół, jeszcze to wmawianie sobie, że to moje doświadczenie xD 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Rozi napisał:

 

Jesteś głupi, czy już wam wszystkim na mózg z tym CW padło? Piszę z własnego doświadczenia, mam Xboksa prawie rok i po ograniu tych tytułów nic więcej mnie tam nie zachwyciło.

 

Kurwa piszesz prawdę w temacie, z własnych doświadczeń, a ci piszą, że CW. No o Xboksie dobrze, albo wcale.

 

Oho, wlatują osobiste wycieczki, miód na moje uszy :banderas:. Kolega pyta o gry warte ogrania, a ty z góry zakładasz, że jak Tobie nie podeszło, to jemu też nie. A jak jemu podejdą Gearsy, to co wtedy???

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@ginn trochę tego jest, więc może napisz jakie gatunki najbardziej lubisz 

 

Moje ulubione serie na Xboxach to:


4. ORI (obie części) - druga część ma dostać update na Series X do 4K 120 FPS
 

3. Forza Motorsport (w 2021 będzie nowa część) - teraz będziesz mieć dostęp min. do FM7, która już na One X jest w 4K 60 FPS

 

2. Halo Wars (obie części)

 

1. Forza Horizon (każda z czterech części to złoto. Jedyne serie wyścigów arcade, które są na tym poziomie to Mario Kart i Project Gotham Racing) - FH4 ma mieć update na premierę nowych konsol. 4K 60 FPS i lepszy draw distance 

 

Z innych gier niedostępnych na konsolach Sony masz min. Gearsy (oraz spinoff Tactics), Halo, Fable, Sea of Thieves, State of Decay, Lost Odyssey, Alan Wake, Quantum Brake, Panzer Dragoon Orta, Grounded, Killer Instinct, Kameo, Rare Replay, Ninja Gaiden, Wasteland Remastered 


W zapowiedziach mamy jeszcze: Microsoft Flight Simulator, Everwild, Avowed i kolejne części wymienionych wyżej gier 

7 minut temu, zdrowywariat napisał:

A są: SSX3, MotoGP2, PGR2, Perfect Dark64, Banjo-Kazooie, Banjo-Tooie?


SSX 3, Perfect Dark i oba Banjo są. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i nie zapominajmy, że część przyszłych (także nie zapowiedzianych) gier od Bethesdy prawdopodobnie może się nie ukazać na konsolach konkurencji.

 

19 minut temu, zdrowywariat napisał:

A są: SSX3, MotoGP2, PGR2, Perfect Dark64, Banjo-Kazooie, Banjo-Tooie?

6 minut temu, zdrowywariat napisał:

Da się w tym gry pograć? Są trochę podrasowane? Chociaż do 1080P?

 

  

 

W skrócie: SSX 3 w 4K, rock solid 60 fps

Odnośnik do komentarza

Haha, przyszedł Newbie i sprowokował dyskusję, lubię ten forumek, na prawdę.

 

Dawniej ogrywałem produkcje z otwartym światem (fanbase Witcher 3), Gran Turismo i tak na prawdę wszystko, co wychodziło na PS - Gowy, Horajzony, Tiloły, Unczartedy, więc dosyć oklepany schemat. No i mój hicior RDR2 - fuck me, jak ja się tu dobrze bawiłem. Podsumowując to tak na prawdę ciężko wskazać jakiś gatunek, giera musi podejść na starcie i tyle.

 

Generalnie to podoba mi się promowanie nowego X'a, widać, że Zielonym zależy na tym, żeby gracz poczuł się dopieszczony. Podoba mi się, że konsola na papierze jest mocniejsza. Podoba mi się obsługa systemów Dolby Vision i Dolby Atmos. Głównie dlatego na bieżąco śledzę ten wątek i waham się z wyborem.

 

Na tą chwilę, w tym długim romansie z Sony, czuję się walony w dupę. Ale nie powiedziałem jeszcze nie - z sentymentu i z powodu exów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...