Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, zdrowywariat napisał:

Microsoft bardzo dobrze się przygotował do tej generacji, świetnie wyglądająca i opracowana konsola. A do tego wykupuje studia z ich markami, jeszcze chwilę i mnie przekonają.

 

Trzeba przyznać, że odrobili lekcje. Dla kogoś kto dopiero wchodzi w świat konsol albo całe życie związany był z obozem Sony kupno nowego Xboxa to bardzo atrakcyjna opcja. Czasami aż żałuję, że nie jestem w takiej sytuacji ;) Mnóstwo gier do ogania z trzech wcześniejszych generacji + nowe tytuły dodawane do GP za względnie niewielkie pieniądze. O ile wątpię w to aby ktoś chciał grać w gry z pierwszego Xboxa tak na 360 jest kilka(naście) interesujących pozycji.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Elitesse napisał:

 

Trzeba przyznać, że odrobili lekcje. Dla kogoś kto dopiero wchodzi w świat konsol albo całe życie związany był z obozem Sony kupno nowego Xboxa to bardzo atrakcyjna opcja. Czasami aż żałuję, że nie jestem w takiej sytuacji ;) Mnóstwo gier do ogania z trzech wcześniejszych generacji + nowe tytuły dodawane do GP za względnie niewielkie pieniądze. O ile wątpię w to aby ktoś chciał grać w gry z pierwszego Xboxa tak na 360 jest kilka(naście) interesujących pozycji.  

 

Ja mam XOX i jak zaglądam do XGP, to widzę potężny backlog, grania od chooya. Decyduję się na nową konsolę m.in. po to, żeby uniknąć długiego ładowania :D.

Odnośnik do komentarza

Nawet tak wyszydzana wsteczna: do tej pory ogrywam już trzeci tytuł z tej funkcji i jestem zachwycony. Gry na XOS puszczone na ekranie 4K potrafią wyglądać bardzo przyjemnie, a jak sobie pomyślę jak wiele tytułow jeszcze przede mną (tym bardziej tych X Enchanced) to głowa zaczyna mnie boleć. :obama: To dla mnie konkretny powód aby wybrać XSX nad XSS.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że coraz bardziej podoba mi się polityka M$ i podejście do nowej generacji. Sam raczej nie jestem targetem tych usług abonamentowych, no ale trzeba przyznać, że kupienie konsoli na raty z game passem na dwa lata i dostęp do pierdyliarda gier na dzień dobry jest sporym plusem, szczególnie dla niedzielnych graczy albo takich, którzy mają duże zaległości. A to wszystko za kwotę mniejszą niż jedna nowa gra na miesiąc.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że każdy ze świętej trójcy prezentuje teraz zupełnie inne podejście i każdy gracz może sobie wybrać co mu się podoba. Piękne czasy :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Elitesse napisał:

 

Trzeba przyznać, że odrobili lekcje. Dla kogoś kto dopiero wchodzi w świat konsol albo całe życie związany był z obozem Sony kupno nowego Xboxa to bardzo atrakcyjna opcja. Czasami aż żałuję, że nie jestem w takiej sytuacji ;) Mnóstwo gier do ogania z trzech wcześniejszych generacji + nowe tytuły dodawane do GP za względnie niewielkie pieniądze. O ile wątpię w to aby ktoś chciał grać w gry z pierwszego Xboxa tak na 360 jest kilka(naście) interesujących pozycji.  

Akurat ostatnio ograłem splinter cell chaos theory i jedi knights, mimo, że lata temu grałem na PC. 

I nadal się świetnie bawiłem, zwłaszcza, że splinter trzyma się bardzo mocno dzięki teksturom w 4k.

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Nawet tak wyszydzana wsteczna: do tej pory ogrywam już trzeci tytuł z tej funkcji i jestem zachwycony. Gry na XOS puszczone na ekranie 4K potrafią wyglądać bardzo przyjemnie, a jak sobie pomyślę jak wiele tytułow jeszcze przede mną (tym bardziej tych X Enchanced) to głowa zaczyna mnie boleć. :obama: To dla mnie konkretny powód aby wybrać XSX nad XSS.

Kupuj tę konsole, nie (pipi) już. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

Kupuj tę konsole, nie (pipi) już. 

 

Z racji sytuacji finansowej mogę sobie co najwyżej czytać zachwyty w internecie i cieszyć się, że w XOS zostałą jeszcze odrobina życia (i GamePass :P ).

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, C1REX said:

No nazwy są kretyńskie. Nawet dla super mega fanów nie ma tego co bronić. 

Są. Dla mnie jedynym wytłumaczeniem jest chwilowy bałagan przy wprowadzeniu nowego nazewnictwa, które domyślnie miałoby być kontynuowane z kolejnymi series S i series X (s2, s3, x2, x3...). Ściągnięcie z BMW z tym series? Niemniej dotychczasowe wybory nie ułatwiły zadania, z 360, po którym nagle wybrali One, a potem dołożyli te modne ostatnio w marketingu literki.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, number_nine napisał:

A to wszystko za kwotę mniejszą niż jedna nowa gra na miesiąc.

 

Teraz to chyba za kwotę mniejszą niż połowa ceny nowej gierki. :)

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Z racji sytuacji finansowej mogę sobie co najwyżej czytać zachwyty w internecie i cieszyć się, że w XOS zostałą jeszcze odrobina życia (i GamePass :P ).

No to życzę rychłej poprawy sytuacji finansowej, bo grania na Xbone w 2020 to nawet liściowi bym nie życzył. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...