Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wcale bym drugiego dysku nie rozważał. Fanaberia za absurdalne pieniądze. 

Mam SSD na ps4pro. Z dołączonego 1TB zmieniłem na dobre 500GB i styka. 10 gier na dysku to nie jest jakieś super ograniczenie, jak zawsze można dociągnąć. 
Wyjątkiem może być jakieś Call of Duty, które zajmuje jakieś absurdalne miejsce i trzeba oddzielny dysk.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

 

Xd

 

No ale nie da sie ukryc ze po zielonej stronie mocy ciagle cos sie dzieje. Nawet takie zarty, zarciki. A sony siedzi cicho na piz,dzie jakby kompletnie zapomnialo ze za niecale dwa miechy wydaje konsole. Z kazdym dniem co raz bardziej mnie to drazni i nie wykluczam POWAZNYCH DECYZJI.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Za xbkosa wziął się dobry team. 

PR mają mega faktycznie. Ta akcja z Segą też genialna. Nie wiadomo, czy zapowiedź kupna, czy wspólny trolling, czy co. 

Premiera kabla zasilającego też dała mi banana na gębę. 

 

Brawo. Dawno premiera nowego sprzętu nie była taka fajna. Całe forum ma 10x więcej życia.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, schabek napisał:

 

No ale nie da sie ukryc ze po zielonej stronie mocy ciagle cos sie dzieje. Nawet takie zarty, zarciki. A sony siedzi cicho na piz,dzie jakby kompletnie zapomnialo ze za niecale dwa miechy wydaje konsole. Z kazdym dniem co raz bardziej mnie to drazni i nie wykluczam POWAZNYCH DECYZJI.

Miejmy nadzieję, że to cisza przed burzą. MGS Remake np. mógłby pozamiatać. Generalnie  w mojej ocenie najrozsądniejsze wyjście to pójście na ten moment, w któregoś Xboxa i kupno za jakiś czas PS5. Nie widzę, żadnego sensu kupowania konsoli Sony przez co najmniej najbliższy rok, a może nawet i dwa..

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, izon napisał:

Miejmy nadzieję, że to cisza przed burzą. MGS Remake np. mógłby pozamiatać. Generalnie  w mojej ocenie najrozsądniejsze wyjście to pójście na ten moment, w któregoś Xboxa i kupno za jakiś czas PS5. Nie widzę, żadnego sensu kupowania konsoli Sony przez co najmniej najbliższy rok, a może nawet i dwa..

Spokojnie, niektórzy liczą, że za 7 lat będzie w co grać. ;)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ASX napisał:

Ja na pewno nie kupię karty pamięci za 1000 zł, jeśli przestanie mi wystarczac 1tb wbudowane, to najwyzej kupię sobie dysk zewnętrzny HDD za 200-300 zł i będę sobie tam trzymał trochę gierek w rezerwie. 

A jest potwierdzone że to tak będzie działac? Jak tak to sam dokupie jakies 4TB i będzie można się bawic w GP na poważnie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

A jest potwierdzone że to tak będzie działac? Jak tak to sam dokupie jakies 4TB i będzie można się bawic w GP na poważnie.

tak, będzie można trzymać gierki na hdd i w razie potrzeby przerzucać je na sdd, aby zagrać. Gierki z wstecznej natomiast normalnie się odpalą z hdd

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...