Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, kamilpolpak napisał:

Sorry za SPAM ale to co mnie spotyka z nowa konsola to woła o pomstę do nieba.... pierwszy wieczor wolny ,odkąd mam konsole, wiec i więcej czasu na granie. Pierwsze co mnie spotkało po dwóch godzinach grania w COD’a, to wyłączenie się konsoli, tak sama z siebie. Następnie po zrestartowaniu konsoli, włączyłem Watch Dogsa nowego, robiłem jakieś misje i coś mi nie pasowało podczas grania, postać dzianie się zachowywała, więc chciałem włączyć i wyłączyć grę, gdy nacisnąłem przycisk xboxa na kontrolerze, menu samo przeskakiwało na lewą stronę, tak jakbym mial wciśnięty LB. Gdy zamieniłem pada już lekko wnerwiony przypomniałem sobie, zainstalował mi się Wiedzmin 2, chcąc sprawdzić jak działa i wygląda na xsx, gra nie włącza się i wyskakuje informacja czy posiadam ten produkt... w historii zamówień, jak i z konta bankowego jest potwierdzenie zakupi, poza tym jakbym ściągnął grę bez jej kupna... to wszystko w jeden wieczór... wielkie rozczarowanie. 
 

tutaj mam filmik dla MS, o tym jak szwankuje kontroler

 

 

 

 

a co się dzieje jak wciskasz LB?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MaZZeo napisał:

 

a co się dzieje jak wciskasz LB?

Gdy rozłączę kontroler i włączę go na nowo, to nic się nie dzieje. Dopiero gdy wcisnę LB, to zaczyna wariować. Sprawdziłem to grając w WDL, przycisk LB odpowiada za hakowanie różnych przedmiotów itp w grze. Gdy ruszam samą postacią wszystko jest ok, ale jak chcę właśnie zhakować coś  i wcisnę przycisk LB i puszczę, to wygląda to tak jakby przycisk był cały czas wciśnięty, w grze pokazuje się, że chce cały czas coś hakować, a w menu zakładki idą na lewą stronę.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Faka napisał:

Bez aplikacji dolby access, to nie ma po co grać w gierki. Od razu dźwięki w grach jak w życiu, rozwaliło mi to czerep w słuchawkach, dosłownie, co od razu kupiłem pełną wersję, póki jest na promocji.


Z ciekawości jakie masz słuchawki i na jakiej gierce DA takie wrażenie na Tobie zrobił? Chyba nie wiele jest jeszcze gier z DA?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kamilpolpak napisał:

Gdy rozłączę kontroler i włączę go na nowo, to nic się nie dzieje. Dopiero gdy wcisnę LB, to zaczyna wariować. Sprawdziłem to grając w WDL, przycisk LB odpowiada za hakowanie różnych przedmiotów itp w grze. Gdy ruszam samą postacią wszystko jest ok, ale jak chcę właśnie zhakować coś  i wcisnę przycisk LB i puszczę, to wygląda to tak jakby przycisk był cały czas wciśnięty, w grze pokazuje się, że chce cały czas coś hakować, a w menu zakładki idą na lewą stronę.

 

 

a spróbuj z aktualizować pada

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:


Z ciekawości jakie masz słuchawki i na jakiej gierce DA takie wrażenie na Tobie zrobił? Chyba nie wiele jest jeszcze gier z DA?

 

Na takiej pierdziawie, stare Arctis 3. Nie wiedziałem, że będzie aż taka różnica i dobrze to robiło, masakra. W Gears 5 zupełnie inny świat po zainstalowaniu DA. W Destiny 2 też poczułem inną różnicę, tak jakoś lepiej słyszałem w takim tyglu pvp. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Faka napisał:

Bez aplikacji dolby access, to nie ma po co grać w gierki. Od razu dźwięki w grach jak w życiu, rozwaliło mi to czerep w słuchawkach, dosłownie, co od razu kupiłem pełną wersję, póki jest na promocji.

A na jakich gierkach polecasz przetestować? Bo na Destiny 2 i Asasinie jakoś nie czuję aż takiej różnicy. A testuje na 9X.

W ogóle powinien się chyba pojawić znaczek, że jest DA?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...