Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, krzysiekp392 napisał:

@Rozi może zamiast heheszków napisz, co cię tak rozbawiło, bo wydaje mi się, że nie napisałem w tamtym poście nic kontrowersyjnego, do czego możnaby się przyczepić. Nie masz XSX, więc tym bardziej nie kumam dlaczego śmieszy cię moja ocena sprzętu.

To jest idiota teoretyk. Nie ma czym się przejmować często daje minusy czy heheszki do postów ludzi. CW niektórym już na łeb siadło najbardziej tym których na nową konsole po prostu nie stać. A tym bardziej aby mieć wszystkie 4 sprzęty do grania.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Nowy Xbox to moja pierwsza konsola kupiona na premierę. Hajp udzielił mi się jakieś kilka miesięcy temu i od tamtego czasu granie na ps4 nie sprawiało mi już takiej przyjemności jak kiedyś. Wolalem sobie odpalić YouTube i pooglądać jakieś nowinki odnośnie Xbox series x. Preorder złożony we wrześniu i od tamtego czasu nerwowe odliczanie do premiery i przeglądanie forumka, nakręcanie hajpu. Naprawdę super sprawa i myślę że premierę tej generacji zapamiętam na długo, właśnie dlatego że "brałem w niej udział". Sama konsola to wspaniały sprzęt, niezwykle dopracowany pod względem technicznym i wizualnym, czasami jeszcze soft nie wyrabia, ale to pewnie kwestia czasu. Gry w 4k 60 FPS już teraz sprawiają że dla mnie jest to nowa generacja ( mam ps4 FAT). Ultimate pass to super rozwiązanie i za koszt ok. 20zl miesięcznie to super dil. Gier do ogarnia od groma. Dzięki tej usłudze poznałem wspaniałą grę jaką jest mutant year zero. Przyszłość wygląda super. Planuję przejść wiedźmina 3 z paczem nextgenowym, chodziaz już teraz w prawie 4k i 60 FPS robi niesamowite wrażenie! 

Jedynie co mnie denerwuje to krzyżak w padzie, o ile sama bezgłośna to ten krzyżak klika jak pojebany :(

Odnośnik do komentarza

A mi właśnie pasuje ten klik. Gdy porównałem z Dual Sense to aż mnie wstyd za sony ogarnął. :/ ten ich ruchomy krzyżak to dramat.

Do pada szybko przywykłem a bałem się tego że niesymetrycznie ułożone analogi będą mi przeszkadzać, tymczasem gram po kilka godzin i pada uważam za super wygodne rozwiązanie. 

Cieszę się że na główna konsolę tej generacji wybrałem Xboxa. Zwłaszcza gdy czytam temat Awaryjność PS5 to aż mnie ciary przechodzą. Kupię PS5 ale za jakieś dwa lata najwcześniej  i to jakąś poprawioną sprawdzoną rewizję. A do tej pory All Hail Xbox :headbanger:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, michu86- napisał:

Sprawdzilem i autootwarzanie trailerow, filmików z gier mam włączone, łącze tez dobre. Niezaleznie jaki filmik probuje wlaczyc to widze tylko czarne tlo i pasek 0:00, niezaleznie czy na miniaturce czy na fullscreen. Nic nie moge włączyć/obejrzec :(.

 

A masz najnowszą aktualizacje Store? Od premiery konsoli już chyba były ze trzy aktualizacje apki sklepu.

Odnośnik do komentarza

Klik krzyżaka Wam przeszkadza, bo sama konsola jest bezgłośna. 

Mi teraz przeszkadza cykanie zegarka na scianie, a za czasów PS4 nie słyszałem kosy spalinowej sąsiada xD

 

Co do samego krzyżaka, to jest on najlepszy z jakim miałem do czynienia. Do tej pory rozwiązanie Sony było dla mnie idealne, ale tu jest jeszcze lepiej.

Jednak najlepsze co w tym padzie jest, to niesymetryczne rozmieszczenie gałek. Grając na padach Sony zawsze po jakimś czasie bolał mnie lewy kciuk, a teraz nie czuje żadnego dyskomfortu. 

Ogólnie najlepszy kontroler z jakim miałem styczność :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Emtebe napisał:

 

A masz najnowszą aktualizacje Store? Od premiery konsoli już chyba były ze trzy aktualizacje apki sklepu.

Myslalem, ze to sie samo robi. Sprawdzę bo sam nic nie ściągnąłem. ------ sprawdzilem i mam automatyczne aktualizacje konsoli wlaczone, ostatnia  ktora sie powiodla byla 29.11 o 00:35 wiec powinienem wszystko miec.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ukukuki napisał:

Jak to jest z wsparciem natywnej rozdzielczości 1440P na xboxie? Jak gram w takiej rozdziałce zamiast 4k to mam więcej klatek? 

Zależy od gry. Jeśli chodzi Ci o to, czy zyskujesz coś po ustawieniu nizszwj rozdziałki w dashu to nie, co najwyżej supersampling w gierkach chodzących w 4K.

Odnośnik do komentarza

Orientuje sie ktos moze jaki monitor pod Xboxa bedzie prezentowal sie najlepiej? Czy lepiej wybrac 144hz FHD, czy 4k 60hz? Głównie do singla i ma służyć jako drugie urządzenie do grania. Wiem, ze najlepiej byłoby mieć taki 4k 144hz ale szkoda mi hajsu, wolałbym już dołożyć i kupić lepszy TV. Chyba, ze ktoś zna ciekawe strony lub miejsca gdzie można „tanio” wyrwać taki monitor. 

Odnośnik do komentarza

Pany, jaką wersję Cyberpunka muszę zakupić, by później mieć update do Series X? W sklepach widzę wszędzie grę z okładką/pudełkiem na Xboxa One i przy rodzaju platformy tekst: Xbox One. Dla takiej wersji będzie później update?

Odnośnik do komentarza

Dzieki, nie widzialem takiego tematu.

 

A teraz o sytuacji, o której czytałem i właśnie jej doświadczyłem, a mowa o samo wyłączającej się konsoli XSX. Grałem sobie w COD’a, nagle zawieszenie się obrazu, po 10 sekundach Xbox przestał działać, kontroler dalej się świecił, ale obraz ma TV czarny. Wyczytałem, że należy zrobić aktualizacje TV, bo problem leży w kablu HDMI. Tylko, że TV zaktualizowany mam do najnowszego systemu więc nie wiem już w czym jest problem. Microsoft założył oddzielny wątek na ten temat bo wielu graczy doświadczyło podobny problem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kamilpolpak napisał:

Orientuje sie ktos moze jaki monitor pod Xboxa bedzie prezentowal sie najlepiej? Czy lepiej wybrac 144hz FHD, czy 4k 60hz? Głównie do singla i ma służyć jako drugie urządzenie do grania. Wiem, ze najlepiej byłoby mieć taki 4k 144hz ale szkoda mi hajsu, wolałbym już dołożyć i kupić lepszy TV. Chyba, ze ktoś zna ciekawe strony lub miejsca gdzie można „tanio” wyrwać taki monitor. 

Kup coś z monitorow 2k z 144hz. Bedziesz i tak miał 120. Ja mam LG 27gl850 cena około 2tys. Przy tylu calach nie warto sie pchać w 4k bo większej różnicy nie zauwazysz

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry za SPAM ale to co mnie spotyka z nowa konsola to woła o pomstę do nieba.... pierwszy wieczor wolny ,odkąd mam konsole, wiec i więcej czasu na granie. Pierwsze co mnie spotkało po dwóch godzinach grania w COD’a, to wyłączenie się konsoli, tak sama z siebie. Następnie po zrestartowaniu konsoli, włączyłem Watch Dogsa nowego, robiłem jakieś misje i coś mi nie pasowało podczas grania, postać dzianie się zachowywała, więc chciałem włączyć i wyłączyć grę, gdy nacisnąłem przycisk xboxa na kontrolerze, menu samo przeskakiwało na lewą stronę, tak jakbym mial wciśnięty LB. Gdy zamieniłem pada już lekko wnerwiony przypomniałem sobie, zainstalował mi się Wiedzmin 2, chcąc sprawdzić jak działa i wygląda na xsx, gra nie włącza się i wyskakuje informacja czy posiadam ten produkt... w historii zamówień, jak i z konta bankowego jest potwierdzenie zakupi, poza tym jakbym ściągnął grę bez jej kupna... to wszystko w jeden wieczór... wielkie rozczarowanie. 
 

tutaj mam filmik dla MS, o tym jak szwankuje kontroler

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...