Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem całkowicie nowym użytkownikiem xboxa (series S, nie X bo mnie po prostu nie stać)), przeczytałam kilka tematów z forum - kilka odpowiedzi na pytania znalazłam, ale te najprostsze bywają najtrudniejsze ;-) 
Podpowiedzcie proszę czy tworzyć konto na Microsofcie i potem całą resztę już po podłączeniu konsoli czy wcześniej na PC?
Chcę skorzystać z kupienia Golda i dokupienia Ultimate za 4 zł :-) 
Dzięki i pozdrawiam :-) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dipy do 720p, ale fakt - coraz bardziej przyswajam do siebie, że XSS nie jest stricte dla każuali (oni też zauważą mydło na ekranie 4K) co grających na monitorach właśnie.

 

Od taka mała skrzyneczka do postawienia na obudowie PC-ta.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Aleks napisał:

Czy ten wskaźnik naładowania baterii w padzie działa Wam poprawnie? Używam aku Ladda. Długość działanie na jednym ładowaniu jest bardzo dobra. Ale info w systemie wygląda tak: naładowane baterie - 80-90%, nie odnotowałem stanów pośrednich, info o rozładowanym padzie - czerwone 10-20% paska.

Normalka, nie ma się czym przejmować, to nie bug to feature :xboss:

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Podsumowanie mojego obcowania z XSX - DIRT5: o raju, jakie piękne błocko. Tak miał wyglądać Motorstorm na PS3. Mortal Kombat 11: No fajnie to wygląda, fajniusio. Foza Horizon 4: Dużej różnicy względem XOX nie czuję, poza nocą, noc jest śliczna. Yakuza: Like A Dragon: KOZACKO, jak na pececie, loadingi minimalne, butter smooth animacja. Valhalla: Whoa! Zerknąłem i wypasik, ale grać to jeszcze nie teraz, za dużo rozgrzebanych rzeczy. Bright Memory: XD, wtopiona kasa. Ori: No nie kręci mnie, może jakoś się zmuszę. Kurde, czuje się jak bym podłączył mojego 4-letniego PC pod telewizor, wszystko ładne, płynne, na SSD-ku. Jarando jest mocne. A w tym miesiącu SPENCER jeszcze dorzuci gierek do PASSA.

 

W cipe konsola.

  • Plusik 1
  • Haha 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Dipy do 720p, ale fakt - coraz bardziej przyswajam do siebie, że XSS nie jest stricte dla każuali (oni też zauważą mydło na ekranie 4K) co grających na monitorach właśnie.

 

Od taka mała skrzyneczka do postawienia na obudowie PC-ta.

czy ja wiem, sporo ludu gra na podstawowym Xbox One i dla nich wygląda ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli oglądaliście ostatni materiał df dot. kart amd to jest tam mowa o tym, że ms pracuje nad swoją wersją rekonstrukcji i że to co robi amd ma być oparte na supersamplingu, więc nie będzie tak wydajne jak dlss. Ale właśnie ciekawi mnie co tam ms przygotowuje, bo to może być prawdziwy deal breaker w tej generacji tj. 60 fps i grafika w jakości 4k w tytułach next genowych, proszę bardzo w sytuacji kiedy mamy do czynienia z pływającymi rozdziałkami w grach crossgenowych i możliwym powrocie do 30 fps w najbliższej przyszłości jeśli nic w tej kwestii się nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lpcl napisał:

Jeśli oglądaliście ostatni materiał df dot. kart amd to jest tam mowa o tym, że ms pracuje nad swoją wersją rekonstrukcji i że to co robi amd ma być oparte na supersamplingu, więc nie będzie tak wydajne jak dlss. Ale właśnie ciekawi mnie co tam ms przygotowuje, bo to może być prawdziwy deal breaker w tej generacji tj. 60 fps i grafika w jakości 4k w tytułach next genowych, proszę bardzo w sytuacji kiedy mamy do czynienia z pływającymi rozdziałkami w grach crossgenowych i możliwym powrocie do 30 fps w najbliższej przyszłości jeśli nic w tej kwestii się nie zmieni. 

 

 

ja już od czasów PS3 w nic nie wierzę

 

przed XSX już się w sumie nabrałem ponownie w dużą większą moc od PS5 plus jakieś ficzery do optymalizacji od MS miały być, śmiech na sali

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...