Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, 20inchDT napisał:

Pewnie tak, bo jednak wolę konsolki, ale zagranie w wyższym fps otwiera oczy.

Mi też się lepiej strzela, poza tym nie specjalnie widzę pogorszenie rozdziałki, chyba, że na xox też było 1080p, w każdym razie graficzka jest też git. 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób posiadających LG CX/BX i sprzęt audio podłączony przez eARC. Czy po włączeniu Dolby Atmos w XSX rzeczywiście pojawia się jakieś opóźnienie dźwięku? Przez bug z HDMI 2.1 nie można podłączyć konsoli bezpośrednio do amplitunera, więc myślałem że eARC rozwiąże ten problem, a tu podobno również jakaś lipa :(

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Michał102 napisał:

To może lepiej tego nie próbować, przynajmniej nie w tej generacji. 

Człowiek zobaczy, a potem nie da się odzobaczyć, hehe. 

A kompami gardzę i nie cierpię na tym ustrojstwie grać, bo inaczej bym myślał poskładać coś co uciągnie gry w takim klatkarzu. 

Nie no tak po 30 min. jakoś dało się już grać i nie było najgorzej. 

Odnośnik do komentarza

Pytając na elektrodzie dostajesz odpowiedź od pasjonatów tematu elektroniki - to, co dla nich jest niezbędnym ficzerem stanowiącym między być a nie być danego sprzętu dla Ciebie jest funkcją, której nie potrzebujesz jako konsolomaniak ;) Rozładowywanie Ci się nie przyda, cokolwiek kupisz to będzie okej i spełni zadanie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.01.2021 o 21:46, krzysiekp392 napisał:

da się coś zrobić żeby tej aplikacji wp pilot nie wywalało do ekranu start konsoli po kilku minutach? po opiniach aplikacji widzę, że powszechny problem

U mnie to samo. Ucieszyłem się że jest ta apka na Xboxie bo niie mam anteny i czasami by coś obejrzał. Jednak po kilku minutach zaraz wywala do ekranu głównego i tak cały czas. Apka jest zjebana po prostu

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, 20inchDT napisał:

Jakie macie ładowarki do paluszków? Mam taką z energizera może z 15 lat, ale nie podoba mi się jak ładuje. Zastanawiam si nad everactive nc-450 i nc-100 plus. Na elektrodzie polecają tę drugą, ale jest droższa o jakieś 50-60zł i nie wiem czy warto dopłacić np. do funkcji rozładowania ;p

Mam NC-1000+ i tam jest możliwosć ustawienia jakim prądem chcesz ładować aku, NC-450 chyba nie daje wyboru.

 

Tu trochę przydatnych informacji nt. eksploatacji akumulatorów:

https://www.pcworld.pl/news/Nie-niszcz-swoich-akumulatorkow-Przeczytaj-nasz-poradnik,410287.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...