Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Czoperrr napisał:

Czytałem dużo o tym, że Xbox się brudzi. Na moim też jest sporo nalotu, a konsolę zakrywam kiedy nie gram. Zastanawiam się czy nalot nie powstaje przez nawilżacz powietrza który jest trochę dalej niż metr od konsoli. 

 

Jak to jest z waszymi konsolami? Chyba będę musiał pomyśleć o nowym miejscu dla nawilżacza. 

U mnie już dosyć mocno się zakurzył. Mocno były zakurzone dolne kratki oraz przeczyściłem sobie żeberka bo tez juz kupa kurzu się uzbierała. Ładnie pod latarka widać co jest w środku 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Też nie chcę korzystać już z płyt ale wolę mieć wybór. Załóżmy, że trafi się jakaś gra na imprezę i chciałbym z nią wpaść do znajomych co też mają xboxa a niekoniecznie chce dzielić się kontem.

Fantastyczny scenariusz - "znajomi", "impreza". Jeszcze Xboxa też mają no no. Może dziewczyny też będą? XD

  • Plusik 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Paolo de Vesir said:

Powiem Wam, że chociaż z napędu korzystam sporadycznie to nie wyobrażam sobie, żeby konsola go nie miała. Przecież to skazywanie się na brak jakichkolwiek używek czy pożyczania sobie gier.

wszystko zależy, ja od czasów x360 zacząłem kolekcjonować cyfrowe gierki, na xbox one przez te wszystkie lata mialem chyba z 6 gier w pudełku, wiec wolałbym dać $399 niż $499 za coś czego nie używam 

Odnośnik do komentarza

Opowiem wam historię bezużytecznej płytki bd. Chciałem pograć w dlc fallouta 76, ale w gamepassie jakoś 80+gb. Nie wierzyłem za bardzo w hacka bzdurasa z odłączenim sie od neta i zainstalowaniem z płyty najpierw, ale sprobowalem. 46gb, fajno, nie będę musiał ściągać całości z neta. A chooj tam, po podłączeniu łatka 76gb. Ehhh

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...