Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Figuś napisał:

A były jakieś ploty, że w ogóle robią kolejnego Wolfa, wydaje mi się że po Youngblood właśnie kolejnym ich tytułem może być Pan archeolog strzelający do nazioli.

Cholera wie, jest dużo plotek, natomiast te epidemie oraz przejęcie mogły im namieszać w planach. 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Figuś napisał:

A były jakieś ploty, że w ogóle robią kolejnego Wolfa, wydaje mi się że po Youngblood właśnie kolejnym ich tytułem może być Pan archeolog strzelający do nazioli.

wiadomo że pracują aktualnie nad kilkoma grami, Pan Archeolog to tylko jeden  z nich

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

A były jakieś ploty, że w ogóle robią kolejnego Wolfa, wydaje mi się że po Youngblood właśnie kolejnym ich tytułem może być Pan archeolog strzelający do nazioli.

 

Archeolog to tak za 5 lat może zadebiutuje.

 

Od Wolfa 2 mija w tym roku 4 lata. Youngblood nie liczę, bo to poboczny, mniejszy projekt robiony wspólnie z Arkane, któremu nie przeszkodziło to w pracach nad 2 innymi grami.

 

W3 na pewno powstaje (mówił o tym m.in. Pete Hines) i podejrzewam, że powinien się pojawić stosunkowo niedługo.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak wyciągać emerytów którzy od kilkunastu lat nic ciekawego nie zrobili, ostatnio to Itagaki bujał się w Vallhala Studio z mizernym efektem.

 

Jak już jesteśmy w temacie to plotkuje się że na wiosnę FH4 dostanie duże DLC z Hot Wheels jak trójeczka + FH5 na jesień i jeszcze nowa gra AAA z otwartym światem od zewn. studia robiona dla MS.

Odnośnik do komentarza

Jez Corden mówił też że wie o przynajmniej 2 dużych niezapowiedzianych grach MS na ten rok. Ale nie powie jakie to gry bo nie chcę popsuć niespodzianki xd 

 

koleś z xbox era (ten sam który mówił że Hades trafi do gamepssa i na konsole) mówił że MS prowadzi obecnie rozmowy z Lucasfilm Games, ale temu typkowi za bardzo nie ufam 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Jez Corden mówił też że wie o przynajmniej 2 dużych niezapowiedzianych grach MS na ten rok. Ale nie powie jakie to gry bo nie chcę popsuć niespodzianki xd 

 

koleś z xbox era (ten sam który mówił że Hades trafi do gamepssa i na konsole) mówił że MS prowadzi obecnie rozmowy z Lucasfilm Games, ale temu typkowi za bardzo nie ufam 

Te niezapowiedziane gry aaa na ten rok, to brzmi za dobrze żeby to była prawda. 

1 godzinę temu, Daddy napisał:

Nie ma to jak wyciągać emerytów którzy od kilkunastu lat nic ciekawego nie zrobili, ostatnio to Itagaki bujał się w Vallhala Studio z mizernym efektem.

 

Jak już jesteśmy w temacie to plotkuje się że na wiosnę FH4 dostanie duże DLC z Hot Wheels jak trójeczka + FH5 na jesień i jeszcze nowa gra AAA z otwartym światem od zewn. studia robiona dla MS.

To mało tam jeszcze tych studiów? Jeszcze zewnętrzne muszą zaprzęgać do roboty. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ASX napisał:

Dlaczego? Wcale się nie zdziwię jak Horizon wyjdzie w tym roku, a jakaś druga niespodzianka np. od jakiegoś studia Bethesdy też się może zdarzyć

Będę mocno zazkocziny jeśli to będzie coś ponad halo, Forza lub Wolf.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, krupek napisał:

Podłączyłem Arctisy 9x do XSX i wszystko git, tylko, że jak chce ich użyć do kompa lub telefonu to przy włączeniu uruchamia się też konsola, bo one współpracują z konsolą jak pad. Co z tym najlepiej zrobić? Wywalić ich z konsoli się chyba nie da, żeby przy następnej sesji je znowu parować.

Może tu ktoś zaradzi?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, RYXYQINOM napisał:

Pad od x360 zadziała z xsx czy tylko od xone?

tylko xone

Teraz, Elitesse napisał:

Znamy jakieś plany polskiego oddziału M$ odnośnie pełnych lokalizacji gier? Zeszłą generację spędziłem głównie na PS4, gdzie Sony rozpieszczało dobrze zrobionymi polskimi lokalizacjami. Brakuje mi tu tego.

nie ma żadnych oficjalnych informacji nt. planów lokalizacji. Pewnie będzie tak jak  w tej generacji, czyli bardziej popularne gry będą dostawały lokalizacje kinowe.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli tak to będzie wyglądało to słabo. W odchodzącej generacji Sony postawiło na tytuły ekskluzywne, które dodatkowo dostały konkretne lokalizacje. Był to duży atut. Jak M$ chce skutecznie skubnąć klientów Sony to powinni tez i nad tym aspektem popracować, zwłaszcza że będą mieli swoje tytuły na wyłączność. No chyba, że kalkulują sobie, że wystarczy sam GamePass. Sony od początku miało przewagi nad XO, gracze pewnie i tak wybierali by częściej ich sprzęt ze względu na konkretne tytuły ekskluzywne więc nawet nie musieli robić pełnych lokalizacji. Jednak je zrobili, co mogło oznaczać, że poważnie traktują nasz rynek. O wiele lepiej gra mi się w takie gry. Teraz odpaliłem WD: Legion i ku mojej uciesze usłyszałem polski głos na starcie. Tylko na starcie przy konfiguracji ;) Kiepsko mi się gra jak prowadzę samochód lewą stroną i muszę jeszcze tekst ogarniać. Szkoda, że UBI tak traktuje polski rynek. Lokalizacja pierwszego AC stała na wysokim poziomie. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...