Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, ostatnie dwie gry od Machine Games to mocna obniżka formy - moim zdaniem, oczywiście. Oby chociaż wzięli kogoś lepszego od fabuły, bo już w nawet w takim Wolfie 2 prawie każda kolejna scenka przerywnikowa to wstydziłem się, że gram w gierki video. A Youngblood to już w ogóle... :sick:

 

Jednak Bondem od twórców Hitmana bardziej się jaram.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

W Youngblood nie grałem, bo jest to zmiana koncepcji z czystej krwi FPS nastawionego na kampanię sp na arcade shootera pod coopa. 

Za to Wolf 2 też mi się bardzo podobał, a scenki przerywnikowe były cudownie przerysowane XD 

W ogóle cała nowa trylogia Wolfa (łącznie z Old Blood) to dla mnie bardzo dobry gry, mimo że za fps nie przepadam. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka z Old Blood to jest chef's kiss. Dwójka trochę rozwleczona i napakowana filozofowaniem Blazkowicza, ale i tak dobra (z kilkoma naprawdę świetnymi momentami). Youngblood nie ogrywałem, ale raczej należy tę odsłonę traktować jako nieudany eksperyment i zrobiony na szybko spin-off. Nawet pomoc Arkane Studios na niewiele się w tym przypadku zdała. ;)

 

Ja tam w nich wierzę. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, funditto napisał:

Korzystając z urlopu zacząłem ponownie ogrywać Halo Wars i bardzo bym chciał trzecią część. Szkoda, że dwójka słabo się sprzedała, bo obie części to jedne z moich ulubionych RTSów sf. Chyba tylko Starcrafta 2 stawiam wyżej 

A jak wypada multi w halowars2? Testowałes? Przeszedłem 4 misje kampani i trochę nuży niestety i myślałem dziś żeby spróbować multi tylko nie wiem ile jeszcze patentów z singla trzeba poznać żeby multi zacząć 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Bigby napisał:

 

bekowa jest ta lista. Wygląda trochę tak jakby M$ robił damage control starając się udowodnić jak wiele "exów" będzie mieć w tym roku. A tak naprawdę na liście są 3 gry Xbox Game Studios czyli Halo Infnite które miało w poprzednim roku, Microsoft Flight Simulator, gra która wyszła na PC rok temu i Psychonauts które z powodu wcześniej zawartych umów ukaże się na wszystkim. Do tego kilka gier third party jak Warhammer, Crossfire, Medium i mnóstwo indyków. Obraz dopełnia Yakuza Collection xD czyli kolekcja gier dostępnych na PS4. 

 

Nie wiem dlaczego Microsoft tak usilnie stara się forsować te gry jako "exy" skoro żaden z tych 29 tytułów (nawet gry first party jak Halo) nie będzie technicznie tytułem ekskluzywnym. Moim zdaniem uczciwiej byłoby porzucić to mylące i wprowadzające w błąd hasło i przemianować gry XGS na coś w stylu tego co robi Netflix, czyli np. Xbox Originals, wtedy nawet kompletnie zielony gracz będzie mógł skojarzyć gdy zobaczy ten slogan że chodzi o grę wydaną przez XGS i trafi ona do gamepassa w dzień premiery. Do reszty gier z tej listy natomiast wystarczyłoby tylko wyeksponować to że gierki trafią do gamepasssa w dzień premiery (o ile trafią), a szczycić się wątpliwą "ekskluzywnością". 

 

Druga sprawa to to że lista ta prezentuję się po prostu biednie. Jak na razie na liście są tylko 3 gry first party, i każda z nich jest trochę naciągana jak już pisałem wyżej. Nie wiem swoją drogą dlaczego na liście zabrakło Grounded od Obsididanu które co prawda obecnie jest w early accessie ale przecież miało miec premiere w tym roku xD. Pozostaję mieć nadzieje że faktycznie jeszcze "niezapowiedziane gry na ten rok" a liczba mnoga sugeruje że będzie ich więcej niż jedna. W kiszkach czuje że chodzi o Forze Horizon 5 o której kilka osób pisało i może rzeczywiście ten Starfield wyjdzie w tym roku, kto wie?

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Pozostaję mieć nadzieje że faktycznie jeszcze "niezapowiedziane gry na ten rok" a liczba mnoga sugeruje że będzie ich więcej niż jedna. W kiszkach czuje że chodzi o Forze Horizon 5 o której kilka osób pisało i może rzeczywiście ten Starfield wyjdzie w tym roku, kto wie?

 

 

Er0t-cOXAAE7Q1w?format=jpg&name=900x900

 

 

Forza 5, Wolf 3, Starfield, Halo i wtedy byłoby ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...