Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dub jest ok ale po forum widać, że ludzie zawsze narzekają na jego poziom. Pewnie dla januszy to dobra opcja ale ja wiem czy decydująca o zakupie konsoli. 

Poza tym dla MS to my raczej trzecim światem już nie jesteśmy. Konsole day one, nawet na raty. Jakieś tam struktury ms pl, gamepassy, chmury itd. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LiŚciu napisał:

Wie ktoś czemu nie można w sklepie MS Store kupić Silent Hill Downpour? Jest jakaś blokada regiolna? Gra jes ale bez możliwości zakupu. 

Downpour jest zdjęty z cyfrowego sklepiku, podobnie jak Homecoming. Musisz polować na płytkę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wracając do tych napisów. Na X, to jest jakaś kompletna amatorka. Trudno mi to zrozumieć. Tak na szybko, co mi przychodzi do głowy:

Halo 4 - dubbing i napisy, to są dwa oddzielne światy. Niby sens wypowiedzi ten sam, ale słowa inne.

Gears 5 - napisy dla niesłyszących?

Sea of Thieves - nie wszystkie teksty przetłumaczone.

Dodatkowo często opcje związane z językiem/napisami są gdzieś zakopane, albo ich nie ma wcale. Nie wiem czy to problem tylko na Xbox, ale w Mafia Edycja Ostateczna, aby zmienić język musiałem usunąć zapisy.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ma_niek napisał:

Na cholerę ten dubbing. Chyba że dla gier dla młodych to tak. Większość gier z pl dubbingiem nie da się grać. Napisy i tyle

 

Najlepiej gdyby była możliwość wyboru. W gierkach na PS4 tak było, np. TLoU. Jednak jak dla mnie lepiej wypadała polska wersja językowa. Nie wiem o jakiej większości gier mówisz ale poziom tłumaczenia gier na PS4 był konkretny i reszta firm powinna się tutaj uczyć od Sony. Kiepsko wypadła tylko pierwsza część Uncharted, która była wydana w reedycji obejmującej trylogię na PS4. Kiedyś też byłem zwolennikiem napisów, teraz mi się to już nie podoba. Albo patrzę na to co się dzieje na ekranie na czym cierpi fabuła albo skupiam się na napisach tracąc z pola widzenia inne szczegóły. No po prostu nie lubię i zastanawiam się czy to nie jest kwestia tego, że przesiadłem się na duży 65 calowy TV. Część kwestii jestem w stanie zrozumieć ale nie wszystkie, a teraz grając w WD: L słyszę zwykły bełkot postaci mówiących z mocnym angielskim akcentem. Spłyca mi to odbiór gry przez co polega ona na tym, że nie wiedząc dokładnie dlaczego jadę z punktu A do punktu B i tam wykonuję jakieś czynności. 

 

3 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Żeby oni jeszcze te napisy ogarniali, w Gearsach są takie kwiatki, że polski jest pomieszany z angielskim, a tłumaczenie w Horizonie 4 woła o pomstę do nieba przy niektórych wyzwaniach.

 

To też niezłe jaja. Ucieszyłem się jak w GP dodano najnowszą wersję Crusaders Kings 3, bo lubię tego typu strategię. Jednak nie po angielsku... Słabo to wygląda i tak jak jeszcze kilka miesięcy temu byłem pewien, że w tej generacji moją docelową konsolą będzie Xbox, to teraz sam się zastanawiam czy tak na pewno będzie. Jeżeli M$ Polska chce zawalczyć o klienta to powinien jeszcze raz przemyśleć swoją strategię. Tak jak ktoś już tu wcześniej napisał: nie jesteśmy już trzecim światem. Zamiast wrzucać stare gry do GP, które większość graczy ma ograne albo jakieś popierdółki mogliby te środki przeznaczyć na konkretną lokalizację produktów.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, A_Bogush napisał:

Czy ktoś też ma tak, że konsola się samoczynnie włącza? Najczęściej nad ranem i gdy jakaś płyta jest w napędzie (od razu wtedy słychać jak napęd mieli). To samo miałem na Xbox One S.

 

Dodam, że konsola ustawiona w trybie oszczędzania energii.

Nie ale mnie to się komp tak sam włącza, chyba coś z zasilaniem ma stuknięte. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...