Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, madhunt3r napisał:

Czy kabel od zasilania xsx tak luźno tez Wam chodzi? Nie da się mocno wcisnąć tylko lekko wchodzi i przez to są luzy?

Jeśli o mój chodzi to potwierdzam, też można nim ruszać na wszystkie boki. Osobiście nie lubię tego rodzaju wtyczki do zasilania, w PS4 to rozwiązanie też mnie wkurzało ale tam kabel po wciśnięciu był jednak sztywny. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2020 o 14:45, Ma_niek napisał:

Tak napewno :-D  tym bardziej że każde studio zostało rozbudowane i klepią po dwa tytuły. A i ma nie być już czegoś takiego że jedno studio wydało jedną grę przez całą generację co przyznało samo Sony.

 

Nie piszę w tym temacie bo xboxa nie posiadam, ale odniosę się do tego -> Lepiej zrobić jedną gre generacji (patrz persona na ten przykład), niż dwa średniaki o których zapomne siedząc w niedziele na porannej kupce.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

https://www.somosxbox.com/ubisoft-llegaria-a-game-pass/886523

trochę plotek, z ciekawszych:

 

- gry ubisoft w xgp   xD

- forza horizon 5, starfield i wolf 3 w 2021

- xcloud dla ios i tv samsunga

- inxile przy nowej grze niby ma jeden z największych budżetów w XGS

- obsidian ma jeszcze jedną niezapowiedzianą grę AAA

- MS klepnął sobie prawa do niezapowiedzianej dużej gry u zewnętrznego studia

- dwa nowe studia pod dachem XGS

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiem wam że gram już kilkadziesiąt godzin w Cyberpunka i przez cały ten czas widziałem może ekran ładowania że 3 albo 4 razy (kiedy wychodziły patche i musiałem grę uruchomić raz jeszcze), a tak poza tym dzięki quick resume mogę w kilka sekund wrócić do gry, bez przydługiego uruchamiania gry, oglądania menu i ekranów wczytywania.

 

Co z jednej strony jak sobie o tym pomyśle jest zajebiste, a z drugiej to jednak trochę tracę, bo część narracji podawana jest w formie relacji telewizyjnych w czasie ekranow wczytywania, a tych jak już pisałem prawie nie widziałem xD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moldar napisał:

Dostałem ostrzeżenie z micro za screeny, da się jakoś sprawdzić za jakie konkretne? Obstawiam, że z cyberpunka, wszędzie dildosy się walają.

Ogólnie wielkie lol, że jest jakaś cenzura na to.

Jak? Wrzucałeś je gdzieś? Pewnie ktoś cię podpierdolił tj jakiś znajomy z dostępem bo nie myślisz, że ms przegląda wszystkie screeny z xboxów. 

Odnośnik do komentarza

jesli mam profil xbox założony na xxx@outlook.com, to czy przy zmianie adresu dla tego konta na xbox na yyy@outlook.com będę mógł założyć nowy profil xbox na xxx@outlook.com?

 

ok, poczytałem i jeśli konto e-mail utworzone w outlook jest przypisane do konta xbox, to dla tego konkretnego adresu raczej się nie da

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

W sensie chodzi o ujęcia w "mojej bibliotece"? Przecież one nie są udostępnione publicznie. To jest nasza przestrzeń w chmurze.

No nie czaję jak do sieci są wrzucane? Tj. nawet nie jestem pewien czy ktoś oprócz naszych znajomych je może przeglądać. Trzeba by zobaczyć w ustawieniach dostępu. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał:

Żeby znajomi widzieli trzeba na tablice wrzucić tak jak u konkurencji.

nie

 

domyślne ustawienia profilu są takie że wszystkie screenshoty, zdobyte osiągniecia i klipy wrzucane są na tablice/kanał aktywności, oczywiście można to wyłączyć jeśli ktoś chce

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

nie

 

domyślne ustawienia profilu są takie że wszystkie screenshoty, zdobyte osiągniecia i klipy wrzucane są na tablice/kanał aktywności, oczywiście można to wyłączyć jeśli ktoś chce

Mam natrzaskane zdjęć w uja z cybera, tam nawet jeden lokal jest, który jest pełen neonów z fujarami i mam screeny i jakoś mi nie usunęli. Mi to raczej wygląda na to, że ktoś cię zgłosił (pewnie jakiś psychiczny, może nawet z forum, widać, że niektórzy pałają tutaj nienawiścią do tej gry), przecież tych zdjęć są miliony codziennie robione. Kto to by przeglądał?

 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, lpcl said:

Mam natrzaskane zdjęć w uja z cybera, tam nawet jeden lokal jest, który jest pełen neonów z fujarami i mam screeny i jakoś mi nie usunęli. Mi to raczej wygląda na to, że ktoś cię zgłosił (pewnie jakiś psychiczny, może nawet z forum, widać, że niektórzy pałają tutaj nienawiścią do tej gry), przecież tych zdjęć są miliony codziennie robione. Kto to by przeglądał?

 

A może jakieś boty czy algorytmy przeszukują? Na YT chyba tak jest

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, lpcl napisał:

Mam natrzaskane zdjęć w uja z cybera, tam nawet jeden lokal jest, który jest pełen neonów z fujarami i mam screeny i jakoś mi nie usunęli. Mi to raczej wygląda na to, że ktoś cię zgłosił (pewnie jakiś psychiczny, może nawet z forum, widać, że niektórzy pałają tutaj nienawiścią do tej gry), przecież tych zdjęć są miliony codziennie robione. Kto to by przeglądał?

 

Rozi Husaria? Uważajcie chłopaki na swoich znajomych na XBL :problem:

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio też dostałem powiadomienie o naruszeniu dozwolonych treści i mój screen został wywalony z Live. Wrzuciłem screena z Cyberpunka gdzie akurat w napisach wyświetliło się piękne słowo KURWA. Może coś z automatu cenzuruje te screeny przesyłane do Live?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...