Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przypadkiem trafiłem na ustawienia tego gościa, pasują w zasadzie pod każdy TV z HDR, polecam spróbujcie sobie, nie sądziłem ze na moim 5 letnim tv jeszcze tyle wyciągnę detalu.

 

 

Wynik MS robi wrażenie, coś czuje ze dopiero się rozkręcają i jedyne co może pokonać Xboxa to odejście Spencera.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Microsoft CEO Satya Nadella:

- Series X|S launch moved the most devices in an Xbox launch month

- gaming revenue hit $5B, the highest-ever for a quarter

- $2B in revenue from third-party game sales

- Xbox Live hit 100M monthly active users

- 18M Xbox Game Pass subscribers.

szkoda tylko że nie podali ile aktywnych subskrypcji XBLG

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

18 milionów subskrypcji, to prawie 10 razy więcej niż konkurencja. M$ może wygrać wojnę na growe abonamenty zanim ta na dobre się zacznie :obama:

 

No i trzeba zaznaczyć że sprzedaż first party i dochód z gamepassa też ładny pieniądz im przynosi. Mimo że nie mieli przecież żadnej dużej premiery ostatnio (więc może to byc zasługa starych gier jak Minecrafa, Forza Horizon, Gearsy i Sea od Thieves które sprzedawało się w milionach na Steam) 

 

Premiera Series X i S była też największą premiera Xboxa w historii co w sumie nie jest żadnym zaskoczeniem bo Xbox 360 rozkręcał się bardzo powoli, a poprzedni rekordzista czyli Xbox One od początku miał mnóstwo problemów

 

I cos dla @LiŚciu który wierzy w teorie spiskową jakoby Xbox wcale nie miał problemów z podażą i ograniczona dostępnością konsol

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo na spotkaniu dla inwestorów nikt nie zadał pytania jak wygląda sprzedaż xboxa w Polsce, Ale nic straconego, jeżeli tak bardzo cię to nurtuje, to zawsze możesz kupić wystarczająco dużo akcji M$, zostać udziałowcem i wziąć udział w spotkaniu dla inwestorów i osobiście zadać takie pytanie CEO

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie nurtuje mnie to - sam mnie wywołałeś do odpowiedzi. Po prostu takie tweety o braku dostępności są niestety mocno marketingowe. I to denerwuje ale tak działa handel w każdej dziedzinie. 

 

 

 

Tweet mówi: "that will still be constrained by supply"      A ja stoje w zeszły tygodniu w ME i widze:

 

 

 3665dad678dab40fgen.jpg

 

@ASX nieważne - nie nurtuje mnie to. Fajnie że spodziewają się dobrej sprzedazy. 

Edytowane przez LiŚciu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Fakt dostępności konsoli na polskim rynku nie jest odzwierciedleniem jej w skali światowej.

Jak nie. Polska liderem trendów światowych. Wyjdźmy z zaścianka Panowie, pora pokazać kto tu rządzi. ;)

Btw dobrze tu mieszkać, można kulturalnie nabyć xsx a nie jak zwierzę walczyć na paletach albo z jakimiś Januszami i na olx. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Fakt dostępności konsoli na polskim rynku nie jest odzwierciedleniem jej w skali światowej.

Dlategoo wyżej zapytałem o podział terytorialny. 

1 minutę temu, ASX napisał:

no nie wiem komu bardziej można ufać: dyrektorowi do spraw finansowych w jednej z największych korporacji na świecie, czy Liściowi robiącemu zdjęcia półek w markecie

Dyrektor napisał ja mam fote i co?

 

Sam mnie zawołałeś z tą zaczepką więc odpisałem. Daj już spokój. Premia za krzewienie Xboxa na polskm rybku jest Twoja. Choćbym miał sam ją Tobie wypłacić:lapka:

Edytowane przez LiŚciu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

no nie wiem komu bardziej można ufać: dyrektorowi do spraw finansowych w jednej z największych korporacji na świecie, czy Liściowi robiącemu zdjęcia półek w markecie

Liściu nie umie w photoshopa, wiec można mu ufać ;) poza tym regularnie sprawdza stan półek na Granicznej. Powiedziałbym, że jest najbardziej opiniotwórczym medium obecnie :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ukukuki napisał:

Dzbany z CW macie temat na forum od takich wypocin. Po co wylewacie to szambo na inne tematy :mog:

 

Kolego, ale nie fikaj proszę, bo rozmowa jest kulturalna i w stosownym temacie.

 

sopranos swagger | Sopranos, Tony soprano, Tony 

Odnośnik do komentarza
A są takie opracowania na poziomie terytorialnym? Bo faktem jest że w UK nie ma i dostepnośc jest trudna w PL są w sklepie do wzięcia. 
 
Ale ASX ,ja swój egz. mam. Każdy kto chciał kupić konsole w listopadzie - kupił. 
Fizycznie w okolicach mojego miasta nie ma ani jednej sztuki X, na półkach leżą tylko S. Żona niecałe 2 tygodnie temu miała problem, żeby wyrwać sztukę dla mnie - trafiła na artykuł "gdzie dostępne" i były tylko w Ole Ole, tam też kupiła jeden z ostatnich egzemplarzy w bundle z CP2077.

Zauważyłem, po rozmowach ze znajomymi, że w wielu miastach konsole sobie leżakują, a w innych nie ma ani jednej sztuki. Dystrybucja jeszcze kuleje widocznie.
Odnośnik do komentarza

Co do dyskusji to przypomina mi się podobna po premierze switcha. W polsce na półkach konsola a wszędzie na świecie braki i specjaliści w forum mówili o kiepskiej premierze nintendo... Polska to kraina playstation i ani switch ani xbox nie będą miały takiego popytu. Co nie zmienia faktu że fajnie iż naszego rynku ms i nintendo nie olewa. Wszystko można legalnie kupić w marketach a pamiętam czasy gdzie ani xboxa nie było na premierę ani konsol nintendo OFICJALNIE w Polsce. 

 

@ProstyHekertu kilku chciało sprzedać a chętnych nie miało może @easyeci sprzeda konsole? Ma przetestowaną cichutką i nie dymiącą xsx 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, blantman napisał:

Co do dyskusji to przypomina mi się podobna po premierze switcha. W polsce na półkach konsola a wszędzie na świecie braki i specjaliści w forum mówili o kiepskiej premierze nintendo... Polska to kraina playstation i ani switch ani xbox nie będą miały takiego popytu. Co nie zmienia faktu że fajnie iż naszego rynku ms i nintendo nie olewa. Wszystko można legalnie kupić w marketach a pamiętam czasy gdzie ani xboxa nie było na premierę ani konsol nintendo OFICJALNIE w Polsce. 

 

@ProstyHekertu kilku chciało sprzedać a chętnych nie miało może @easyeci sprzeda konsole? Ma przetestowaną cichutką i nie dymiącą xsx 

Ale on już ma, chyba żeby kupić i zrobić manewr na PiPoLiNiO aka forumowego rekina biznesu. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...