Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio poczułem moc nowej generacji. Grałem w Destiny 2, dziewczyna chciała pograć w gearsy to w kilkanaście sekund odpalam G5, niestety nie pograliśmy, bo dodatek dopiero zaczął się instalować(zastanawia mnie dlaczego w tle się nie zainstalował od razu po pobraniu patcha tylko w momencie jak włączyłem grę, ale cóż). No to odpalamy G1 i tutaj lecimy dalej z misją (no prawie, bo jak grałeś w CO-OP i odpalasz grę z QR to włącza się tryb dla jednego gracza i trzeba wyjść z misji i włączyć jeszcze raz dla dwóch osób), dziewczyna wyszła z psem to ja szybko włączam w QR Greedfall, jeden quest zrobiony, ona wraca i gramy dalej. Cudo. Jak na początku miałem wylane w QR to jednak w połączeniu z SSD to aż chce się grać.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Na pewno nie ma co przesiadać się z One na One X.

 

Przeskok jest bardzo duży, chociaż z braku gier nowej generacji, na razie nie tyle w kwestii jakości grafiki, co płynności i czasów ładowania. Polecam filmiki Digital Foundry jeśli chodzi o konkrety. Wszystkie gry zyskują na nowej konsoli, więc nie ma za bardzo na co czekać, jeśli ma się budżet na XSX.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, BuRRRza napisał:

Cześć. Warto się teraz przesiąść na Xbox Series X czy może kupić Xbox One X ? Mam Xbox One FAT i myślę nad czymś nowym, ale obecnie nie widzę dużych różnic w grafice na korzyść XSX w stosunku do Xbox One X. Przeskok na XSX jest faktycznie duży czy dopiero za jakiś czas będzie można poczuć mocny skok jakościowy ?

Akurat w Twoim przypadku, ciężko coś poradzić, bo łupiesz głównie w CoDa. Cold War wygląda równie słabo, zarówno na One X jak i Series X. Natomiast widać różnicę w MW czy Warzone. Wszystko jest jeszcze bardziej ostre i rock solid 60 efpesików Panie. 

Pierwszy One nie wspiera 4K oraz HDR już samo, to będzie dużym krokiem w przód. Szczerze mówiąc nie warto inwestować w past gena. Lepiej kupić nową mocną konsole i nie wkurwiać za kilka miesięcy. 

Zaraz się okaże, że nowy MW nie poleci bez SSD albo będzie tak upośledzony graficznie, że bliżej mu będzie do CoD z Xboxa 360. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.12.2020 o 14:22, Ma_niek napisał:

 

@BuRRRza

Chlopie ja mam budzetowego series s bo czekam na ps5 i w zyciu bym nie wrocil do starych konsol. Quick resume,loadingi i jak to chodzi sa perfekcyjne. Bierz xboksa a tamto najlepiej oddaj komus bo i ze sprzedaza bedzie ciezko :)

Kumpel ze 3 tyg sprzedal premierowego fata za 400 zl od reki na olx i ogarnal tego samego dnia one x za 800 zl, wiec nadal sa chetni na taki sprzet :) 
 

Wiedzac ze one s chodza po 500-600 zl to bym nie dal za tamtego klocka az tyle, ale jest duzo osob ktore nie sledza co sie dzieje i pewnie sie troche gubia w tych wersjach konsol :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...