Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.04.2021 o 16:31, Ma_niek napisał:

Napewno :D

 

Efekt aureoli mocno. GoT 84, ale najlepszy Assassin's, Days Gone 71 ale branża skrzywdziła i zawsze podkęcone na "Plejka numero 1". :) 

51 minut temu, bebbop napisał:

Psychonauts 2 w tym roku:

 

 

Zobaczę jak uwierzę. Z resztą, 2021 to równie dobrze może być i grudzień, a gra jest w produkcji od lat. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Efekt aureoli mocno. GoT 84, ale najlepszy Assassin's, Days Gone 71 ale branża skrzywdziła i zawsze podkęcone na "Plejka numero 1". :) 

 

Zobaczę jak uwierzę. Z resztą, 2021 to równie dobrze może być i grudzień, a gra jest w produkcji od lat. 

 

Gra miała wyjść w zeszłym roku, więc chyba w tym już musi się udać :D 

 

Stawiam, że zagramy najpóźniej w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.04.2021 o 16:16, dee napisał:

Zawsze twierdziłem, że eksy na Sony z automatu dostają bonus do oceny.

Gdyby SO był eksem na Playstation, to średnia ocen w granicach 90% pewna.

Dziwisz się? Później studia gryzą piach lub ludzie uciekają do innych bo nie mogą robić tego co chcą xD 

 

W dniu 17.04.2021 o 19:37, Texz napisał:

A wracając do tematu XSX. Widzicie w ogóle różnicę pomiędzy 60 FPS i 120 FPS? Mój OLEDzik co prawda nie odpala 4k w 120 Hz, ale sprawdzałem jak to wygląda w 1080p i chyba jestem ślepy, ale dla mnie 60 Hz i 120 Hz jest praktycznie identyczne. Za to gierka śmigająca w 30 klatkach boli jak cholera. 

120fps to tylko do multi jak dla mnie, robi robotę w Gears 5 czy strzelankach FPP

 

 

 

btw. Insajderzy Figara donoszą że XGS Publishing ma cztery duże gry od zewnętrznych devów, trzy nowe IP, jeden spin-off znanej serii.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Moldar napisał:

Mogliby ogarnąć nagrywanie głosów z gier i party kiedy robisz klipy. Zapowiadali coś, czy totalna cisza?

Tak średnio z tym, bo jeżeli w party to ok, ale w czacie to nie za bardzo, bo nie wiem, czy chciałbym być nagrywany jak bluzgam, poza tym jakaś prywatność powinna być. 

Poza tym ktoś mógłby manipulować takimi nagraniami i potem to wysyłać np. do ms w celu banowania. Nic śmiesznego, sam wiele razy byłem zgłaszany mimo, że jakaś faja zaczynała mnie obrażać wysyłając jakieś durne wiadomości. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, lpcl napisał:

Tak średnio z tym, bo jeżeli w party to ok, ale w czacie to nie za bardzo, bo nie wiem, czy chciałbym być nagrywany jak bluzgam, poza tym jakaś prywatność powinna być.

Na Pleju ustawiasz sobie czy zezwalasz na nagrywanie głosu, więc jak ktoś zapisuje filmik z rozgrywki z głosami to bez twojego udziału. Jeżeli dodadzą opcje nagrywania na Xie to na bank będzie też i takie ustawienie prywatności.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, LiŚciu napisał:

No jest napisane ze będzie pokazywać listę gier w trybie QR.

 

Nie chodzi mi o QR tylko o standardową grę uruchomioną w tle. Tak jak na PS4 masz to kręcące się kółeczko pod kafelkiem pokazujące, że gra jest zawieszona.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.04.2021 o 16:16, dee napisał:

Zawsze twierdziłem, że eksy na Sony z automatu dostają bonus do oceny.

Gdyby SO był eksem na Playstation, to średnia ocen w granicach 90% pewna.

 

Oczywiście, że tak jest, a chodzi też o te wszystkie gratisy, które SONY wysyła do każdej redakcji, dla tego strach przed brakiem gratisów w przyszłości powoduje nie co zawyżone oceny. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

Na Pleju ustawiasz sobie czy zezwalasz na nagrywanie głosu, więc jak ktoś zapisuje filmik z rozgrywki z głosami to bez twojego udziału. Jeżeli dodadzą opcje nagrywania na Xie to na bank będzie też i takie ustawienie prywatności.

Dałbym plusa ale komiczna ilość reakcji nie pozwala mi. xd

Nawet nie wiedziałem, że na ps jest taka opcja ale w multi to się za mocno nie nagrałem na sonce. :D

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie chodzi mi o QR tylko o standardową grę uruchomioną w tle. Tak jak na PS4 masz to kręcące się kółeczko pod kafelkiem pokazujące, że gra jest zawieszona.

To myśle ze mając opcje QR to tam będzie info o tych zawieszonych grach. No bo QR to właśnie takie zawieszenie gry w trakcie rozgrywki tylko można mieć zawieszonych kilka na raz:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lpcl napisał:

Bo to dobre dla ludzi, którzy nie kończą gier. ;)

 

Cybera ukończyłem dwa razy i bardzo sobie chwalę opcje QR, która odpalał grę w parę sekund w miejscu gdzie wczoraj skończyłem grać, więc przestań pan pisać głupoty. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...