Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Soul napisał:

Był Phil, który za plecami miał switcha i logo Hideo i myk są plotki na temat jednej i drugiej rzeczy, że niby pod koniec roku ma być jakaś kolaboracja big N z MS i są ploty na temat tego, że Hideo zrobi teraz coś na XBOXA. 


Studio Kojimy ma kilka projektów obecnie (według jednego wywiadu Kojimy z Famitsu)- nie wątpię, że tytuł we współpracy z MS jest jednym z nich, niezależnie od półki Phila :V

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Soul napisał:

Był Phil, który za plecami miał switcha i logo Hideo i myk są plotki na temat jednej i drugiej rzeczy, że niby pod koniec roku ma być jakaś kolaboracja big N z MS i są ploty na temat tego, że Hideo zrobi teraz coś na XBOXA. 

Trzeba przyznać, że trolling opanowany do perfekcji. xd

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lpcl napisał:

Przeszedłem 4 razy ale nie za bardzo wywaliłbym 350 na rimejk, mam większą nkstalgię do innych gier. 

Tym się nie martw, najwyżej kupisz w Sao Paulo jak Hitmana 3. Ewentualnie można poczekać chwilę na obniżkę, taki remake Demonsów szybko zszedł z ceny, ale nie wiem, czy to nie zasługa bundli.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SlimShady napisał:

Tym się nie martw, najwyżej kupisz w Sao Paulo jak Hitmana 3. Ewentualnie można poczekać chwilę na obniżkę, taki remake Demonsów szybko zszedł z ceny, ale nie wiem, czy to nie zasługa bundli.

Nawet tam nie kupiłbym, brak nostalgii. Zresztą widzę, że boli cię ta opcja dla posiadaczy ms. Szkoda, że sonka tak nie ma. Wybacz, że wolę płacić mniej niż więcej. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, SlimShady napisał:

Bardziej boli twórców twojej ulubionej serii, dlatego nawet już napisów PL nie opłaca im się robić.

Dlaczego bo mam ją w cyfrze i nie odsprzedam jej? Czy dlatego, że ms ściągnie mniejszą marżę a wydawca dostanie tyle samo co sprzedając gierkę w pl? Dobre haluny masz ekolego. A i pewnie przeze mnie re8 nie ma na sonce napisów w pl, cnie? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hendrix napisał:


Wrzucili do GP, grę, która nie była na ich konsoli i nie ma bazy użytkowników na niej, wiem, że myślenie boli, kiedyś mógłbyś spróbować,

Może ciebie, bo z moim umysłem jest wszystko w porządku :lapka: Nie mówię, że to zrobią, ale skoro $ony nie pomyślało jak "ochronić" swoją grę, to na pewno nie ma nic w umowie z capcom na temat GP. Jak będą chcieli wywalić kasę, to to zrobią.

Odnośnik do komentarza

Wątpię że w jakiejkolwiek umowie marketingowej jest jakiś zapis uniemożliwiający premierę gry w Game Passie day one. 

 

Bardziej kwestia strategii MS i tego, czy będą skłonni zapłacić konkretną kwotę.

 

Ten RE8 w GP to póki co zwykle życzenie, ale za kilka lat takie tytuły będą lądować w usłudze bardzo często. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bigby napisał:

Wątpię że w jakiejkolwiek umowie marketingowej jest jakiś zapis uniemożliwiający premierę gry w Game Passie day one. 

nie wiem jak z umowymi marketingowymi, ale w przypadku gier trafiających do Plusa czy PS Nowa Sony zawsze zastrzega sobie że na okres obowiąztwania umowy gra nie może trafić do innej oferty

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

nie wiem jak z umowymi marketingowymi, ale w przypadku gier trafiających do Plusa czy PS Nowa Sony zawsze zastrzega sobie że na okres obowiąztwania umowy gra nie może trafić do innej oferty

No chyba nie do końca prawda, w tym miesiącu zarówno do Plusa i GP wpadł Zombie Army

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

nie wiem jak z umowymi marketingowymi, ale w przypadku gier trafiających do Plusa czy PS Nowa Sony zawsze zastrzega sobie że na okres obowiąztwania umowy gra nie może trafić do innej oferty


Druga strona robi to samo, hell, w przypadku gier niezleżnych ID Xbox ma/miał dodatkowe, precyzyjne obostrzenia ponad to. Umowy marketingowe potrafią być jeszcze ostrzejsze.

@Figuś

Każda umowa jest indywidualna - ale klauzule dotyczące ekskluzywności są dosyć częste (mam do tej pory jedno NDA podpisane z tym związane, a nie jestem pracownikiem studia, z którym mam podpisaną klauzulę xDDD)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, łom napisał:

Mnie tylko zastanawia jak się sprzedają gry na premierę które nie są dostępne w GP. Czy np. jakiś tytuł nie zostanie olany przez część użytkowników Xa właśnie dla tego że ktoś ma GP w którym ma do wyboru te 100 gier i nie spieszy mu się z tym żeby wydać 300zł na premierę.

Dobrze kombinujesz. :D

Odnośnik do komentarza

Wiem to po sobie, jak na samym początku PS+ na PS3 co miesiąc dostawało się dobre gry (i tylko 3) to na premierę już mało co wlatywało. Nie było po prostu czasu żeby ograć wszystko a backlog tylko się zwiększał. Mam tylko nadzieję że to nie odbije się devom (którzy nie debiutują w GP) jak swego czasu twórcom robiącym gry na Wii gdzie konsol była masa na rynku ale mało kto kupował gry.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, łom napisał:

Wiem to po sobie, jak na samym początku PS+ na PS3 co miesiąc dostawało się dobre gry (i tylko 3) to na premierę już mało co wlatywało. Nie było po prostu czasu żeby ograć wszystko a backlog tylko się zwiększał. Mam tylko nadzieję że to nie odbije się devom (którzy nie debiutują w GP) jak swego czasu twórcom robiącym gry na Wii gdzie konsol była masa na rynku ale mało kto kupował gry.

Nie jest chyba tak źle, ASX często wrzuca rankingi i gry sprzedają się całkiem dobrze. Ale ja tam mam nadzieję, że takie podejście będzie zachęcało coraz więcej wydawców by wrzucali gierki do gpu na premierę. 

Odnośnik do komentarza

 

3 godziny temu, Bigby napisał:

 

Ale Legendarna Edycja. :sapek:

 

 

Jak nie RE8 to coś innego o równie dużym kalibrze się pojawi w Game Passie tym roku. 

O tego Battlefielda jestem spokojny. :xboss:

ME:L pojawi się po kilku miesiącach w EA/XGP

RE8 może po dłuższym czasie, Capcom ma deal'a z Sony na promocję gry.

 

Battlefield? No nie wiem, MS będzie miał swoje Halo na jesień, dziwnie to by wyglądało wydać hajs na dodatkowego dużego i znanego fps'a

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Daddy napisał:

 

ME:L pojawi się po kilku miesiącach w EA/XGP

RE8 może po dłuższym czasie, Capcom ma deal'a z Sony na promocję gry.

 

Battlefield? No nie wiem, MS będzie miał swoje Halo na jesień, dziwnie to by wyglądało wydać hajs na dodatkowego dużego i znanego fps'a

Jak miałbym wybierać między fc6, bf i re8 to wolałbym fc bo ostatni w jakiego grałem to fc4. xd

Zresztą może skończy się na tym sniperze jak ktoś tu pisał. xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...