Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze że to robią i testują tylko to nadal wymaga czasu. Myślę że jak Epic wyda UE5 to wszystko ruszy do przodu. Mam tylko nadzieję że w końcu ogarnięte zostaną dwa problemy które nadal są widoczne nawet dla osób 'niewtajemniczonych', pierwszy to draw distance (w szczególności mniejszej roślinności) a drugi to oświetlenie właśnie trawy i innych krzaczorów. W UE4 jak się włączy cienie na trawie (powiedzmy 10k kęp) to wydajność spada z 75 do 60 fpsów a bez tego czy jakiejś formy AO i podczas słonecznej pogody w grze, otoczenie zaczyna wyglądać sztucznie (w CW nawet są screenshoty tego).

Odnośnik do komentarza

4:15 Ale zamotali z tą pamięcią. Myślałem że kości RAMu są oddzielne dla gier (te 10GB szybszej) i oddzielnie dla systemu (6 wolniejszej). Okazuje się że jest 6 kości x2GB gdzie połowa jest wolniejsza i połowa szybsza i 4x1GB tylko z szybszą pamięcią. Oby nie okazało się że tylko te 4x1GB może działać na pełnych obrotach (bo zajmuje tyle samo miejsca co kość 2GB a co za tym idzie może efektywniej odprowadzać ciepło). Dziwne też że konkretnie oddzielili te 6 GB dla systemu, z tego co pamiętam wcześniej była mowa że jeśli będzie taka potrzeba to X może skorzystać z części puli wolniejszego RAMu w grach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś serio uważa że ten przyrost to zasługa pringelsow i gdy ludziom skończą się 14 dniowe triale to usługa zacznie błyskawicznie topnieć, to szkoda mi to nawet komentować bo to oznacza że gosc jest kompletnie niepoważny.

2 minuty temu, creatinfreak napisał:

Do końca roku jak zaczną wychodzić gry od Xbox studios pęknie 30 baniek jak nic.

Też tak myślę, samo Halo Infinite i nowy Godrizon (o ile wyjdzie) popchną kilka baniek

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Jeśli ktoś serio uważa że ten przyrost to zasługa pringelsow i gdy ludziom skończą się 14 dniowe triale to usługa zacznie błyskawicznie topnieć, to szkoda mi to nawet komentować bo to oznacza że gosc jest kompletnie niepoważny.

Też tak myślę, samo Halo Infinite i nowy Godrizon (o ile wyjdzie) popchną kilka baniek

Spoko część tych osób zrezygnuje ale w ich miejsce przyjdą nowi, jednak nawet sam rynek pc ma tam sporą bazę, więc nie liczyłbym na to, że gpu zdechnie. 

Ale kolejny argument będzie taki, że spencer tylko czeka, żeby dowalić z ceną i wtedy już na pewno zobaczycie, szatan jeden. 

Sam opłacam hbo go z którego prawie nie korzystam, nawet gpu w pełnej cenie mnie jakoś nie zabije. xd

Ale 7 bomb rocznie, Grażyna mam zawał. :D

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

a może zamiast przestać się jarać liczbami, pierdami na Twitterze i korpopierdoleniu to niech zaczną mówić więcej o grach i niech one zaczną wychodzić?

 

mam w co grać, ale już mnie kurwa irytuje ten pseudo hajp robiony na Twitterze bo nic z tego nie wynika.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

więc jeszcze 7 tygodni plotek z Twittera? to ja wysiadam

 

nie wiem czy to nie wina Cyberpunka, ale mam już minimalną tolerancje na bullshity i skłonność do jarania się plotkami, newsami i ogólnie tą branżą, albo dają dobre gierki które działają na premierę tak jak trzeba i maja content albo mogą wypierdalać w podskokach, szczególnie z tym swoim toksycznym marketingiem.

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Wredny napisał:

No k#rwa przydałoby się, bo w moim ukochanym PUBG to czuję się głuchy i wolę grać na PS4 w niestabilnych 30fpsach.

Człowiek wyebau prawie 200zł na Dolby Atmos, dts, a do tego 6 stów na słuchawki, a tu bida i ciut lepsze stereo.

serio udźwiękowienie jest lepsze na PS4?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...