Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumie jaka jest sytuacja z covidem i nie mam o to pretensji, ale w zamian dostajemy żałosny marketing w stylu „be excited” i puszczanie baków z Twittera dalej w eter, mnie to już znudziło szczerze mówiąc i cały marketing wokół gier i cała ta branża. Wyjdą gierki, fajnie, pogram, ale mam zerowe chęci na czytanie niusow.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja tam lubię raz na jakiś czas, jak podkręcą sytuację na rynku gier, bo inaczej było by za cicho, a to też nie dobrze, fakt, że brakuje konkretów ale jak to mówią jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Choć tak jak wspomniałem dla mnie spoko jak jest jakaś fajna plota raz na jakiś czas, to zawsze rozbudza nasze wyobraźnie no i coś się dzieje ;) 

Odnośnik do komentarza

Tym Halo to nikt by mi konsoli nie sprzedał. Mam na dysku część piątą chyba ze cztery miesiące, pograłem chwilę i przy podsłuchiwaniu dialogów tych krasnali myślałem że skisne...

Choć jako strzelanka to fajnie to się rusza. Może z braku laku jeszcze kiedyś odpalę, choć bardziej mnie kusi ściągnącie Gears 4, piątka ograna z dodatkiem i zdecydowanie wyżej bym ocenił pudzianów. 

 

Odnośnik do komentarza

Było też logo+renderek Fable czy State of Decay 3 i nie pamiętam, żeby ktoś po MS jebał.

 

Naprawdę nie widzę potrzeby robienia z Microsoftu jakiegoś underdoga, którym Sony, Nintendo, fani i dziennikarze rzucają ciągle kłody pod nogi. Oni mają wszelkie zasoby pieniężne, ludzkie i logistyczne, żeby zapewnić przynajmniej przeciętny pipeline wydawniczy (nawet pomijając Bethesdę) na pierwszy rok życia konsoli. A nie zapewnili.

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się że nikt nie robi z nich underdoga, wręcz przeciwnie każdy po nich ciśnie ( całkowicie słusznie), bo oprócz Gears Tactics które było portem z PC i dlc do Gears 5 nie zapewnili przez pierwsze pół roku życia konsoli NIC (Medium nie liczę bo to nawet nie jest ich gra)

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

jedynie?

 

no już nie popadajmy w skrajność 3 gry na 6 miesięcy to dobra oferta

 

Jedynie. 6 gier w 3 miesiące to jest w stanie dostarczyć Sony, a MS nie dostarczy 3 na (faktycznie) 12? To nie jest skrajoność tylko jakieś niezbędne minimum. Zwłaszcza, że nie ma co się oszukiwać, ale MFS jest ciekawostką, liczą się dwa pozostałe tytuły.

Teraz, lpcl napisał:

To spodziewasz się jeszcze czegoś? :D

 

Szczerze mówiąc raczej niczego się nie spodziewam w kwestii gier, ale z chęcią zobaczyłbym gameplaye z tytułów które powstają od lat (Hellblade 2, Everwild czy chociaż fragment Prefect Dark).

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 2 edycję e3 to był mocny hajpik i trąbienie o najlepszym evencie ever, więc dobrze, że teraz zamknęli mordy. Jedynie przecieki typów jak grubb. Sami też pewnie zdają sobie sprawę, że są w ciemnej dupie z lineupem i dlatego kombinują z gierkami aaa do gpu, żeby nie było posuchy + te info o kilku potencjalnych eksach robionych przez zewnętrznych dewów. 

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jedynie. 6 gier w 3 miesiące to jest w stanie dostarczyć Sony, a MS nie dostarczy 3 na (faktycznie) 12? To nie jest skrajoność tylko jakieś niezbędne minimum. Zwłaszcza, że nie ma co się oszukiwać, ale MFS jest ciekawostką, liczą się dwa pozostałe tytuły.

 

Szczerze mówiąc raczej niczego się nie spodziewam w kwestii gier, ale z chęcią zobaczyłbym gameplaye z tytułów które powstają od lat (Hellblade 2, Everwild czy chociaż fragment Prefect Dark).

Jak kolejny rok każą oglądać CGI to kupuję amigę 1200. xd

Odnośnik do komentarza

MS wykupił masę studiów więc potencjał na gierki jest duży tylko pytanie czy MS ma czas i da zasoby żeby devi odpowiedzialni za mniejsze gry (np. Undead Labs od State of Decay, czy Compulsion od We Happy Few) celowali w przynajmniej gry AA, które zrobią wrażenie mechaniką, oprawą i będą dopracowane na premierę.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, łom napisał:

MS wykupił masę studiów więc potencjał na gierki jest duży tylko pytanie czy MS ma czas i da zasoby żeby devi odpowiedzialni za mniejsze gry (np. Undead Labs od State of Decay, czy Compulsion od We Happy Few) celowali w przynajmniej gry AA, które zrobią wrażenie mechaniką, oprawą i będą dopracowane na premierę.

nie jestem pewny co do Compulsion Games bo ich projekt jest tajmnicą, ale Undead Labs dostało ludzi i środki żeby wynieść markę State of Decay do standardów AAA

 

Matt Booty:

Cytat

"Now I think it's our responsibility to help Undead Labs to take State of Decay to the next level. I want to do whatever we need to do to make it AAA".

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bigby napisał:

 

To jednak co innego niż samo logo God of War, którym ludzie się podniecali bardziej niż gameplayami innych gier.

 

 

Siła marki jak i samych fanów sonki jest więcej. Nintendo pokazało logo Metroida kilka lat temu i ludzie też wpadli w euforię. Nie wiem z czym macie problem, MS też ma silne marki które tak zapowiada. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bigby napisał:

 

To jednak co innego niż samo logo God of War, którym ludzie się podniecali bardziej niż gameplayami innych gier.

 

1 minutę temu, Soul napisał:

Tam jeszcze dali datę wydania xDDDDDDDDDDDD co SONKA to SONKA. 

Nie wiem gdzie było jaranko oprócz influencerki i innych dzbanuszków dostających granty od Sony, bo na forum była raczej beka z tego że tylko logo pokazali i nikt nie wierzył że po pokazaniu loga to wyjdzie w 2021.

Hiperbolizują tutaj niektórzy mocno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...