Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po pograniu w 120/144 klatkach wracając do 60 miałem solidny WTF... wszystko wyglądało, jakby rwało i szarpało, choć klatki stabilne jak ilość idiotów w rządzie. Zwątpiłem mocno, bo na pierwszy rzut oka miałem "meh, te 120fps to jednak zbędny bajer", ale jak tylko mogę włączam ten tryb. Może nie w takim stopniu co przeskok z 30 na 60, ale robi różnicę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Druga sprawa, że to inny rodzaj gry - znacznie bardziej dynamiczny w multi niż forza czy ori. Chociaż w Halo infinite cisnąłbym pewnie w 120 klatkach.

Tylko niech ogarną serwery na premierę. 

:shotgun:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Czoperrr napisał:

Sunset Overdrive naprawdę taki sztosik? Planowałem ograć, niestety nie zdążyłem.


Zdecydowanie sztosik - polecam ograć, bo to chyba najlepsze, co insomniac stworzyło :fsg:
Moje granie w SO zostało przerwane koniecznością oddania konsoli do sklepu i do tej pory jakoś nie wróciłem (gram naprzemiennie w Halo/Gearsy/Forza), więc z ciekawością czekam na tego newsa i oby okazało się, że faktycznie chodzi o ten fps boost - wtedy od razu wracam do mojej dziuni :wub:

229527990_SunsetOverdrive(4).thumb.png.4ce5754787bcc5e8d370efee9c6b88dd.png 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

SO zdecydowanie mój top trzy generacji. Wszystko w tej grze dla mnie zagrało. Rozgrywka jest sztosem, soundtrack to mistrzostwo świata. Wizualnie moim zdaniem gra również trzyma mega wysoki poziom. Specyficzny humor z łamaniem czwartej ściany. Absolutnie to jest pozycja obowiązkowa jak ktoś kupuje Xboxa. Dodatki również są bardzo fajne. Plus okładka jest no, tak jak cala gierka 10/10.

insomniac-sunset-overdrive-xone-front.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Piękna gra, szkoda że gra nie osiągnęła sukcesu na jaki zasługiwała i to mam wrażenie że nie swojej winy. 

 

Dzisiaj w erze XSX i game passa taki Sunset byłby odebrany zupełnie inaczej.

 

Wielka szkoda że sequel prawdopodobnie nigdy nie powstanie, pozostaje mieć nadzieję że ludzie Xbox Global Publishing którzy załatwili na Sunseta pracują w tej generacji nad podobnymi gierkami.

 

Odnośnik do komentarza

@ASX myślę, że nie ma nic kontrowersyjnego w stwierdzeniu, że hejt jaki wtedy panował na Xboxa i wszystko z nim związane nie pomógł takim gierka jak Sunset czy QB. Wielka szkoda zwłaszcza SO, wchodzisz na matacritic i zastanawiasz się jaki cudem ta gierka ma średnia "tylko" osiemdziesiątych. Przecież to był produkt kompletny, z zróżnicowaną kampania dla jednego gracza, trybem multi, świetne audio/video. Nie wiem, aczkolwiek się domyślam, że gdyby gierka nie była w żaden sposób powiązana z MS, to recenzje i opinie krytyków byłyby mniej mieszane. Nie jest to teoria z dupy fanboja czy cos xD ale smród jaki MS sobie zrobił wtedy, ciągnął się za ich wszystkimi produktami na których było logo Xbox.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Te średnia 81% na MC to i tak moim zdaniem sukces. SO to gra w której żeby czerpać większą przyjemność trzeba wykazać się jakimś skillem, a z tym jest często problem zarówno u graczy jak i recenzentów (przyzwyczajenie do chowania się i czekania aż HP się zregeneruje) no i ta cała otoczka prześmiewczo/karykaturalna nie wszystkim przypasuje.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, dee napisał:

Zawsze twierdziłem, że eksy na Sony z automatu dostają bonus do oceny.

Gdyby SO był eksem na Playstation, to średnia ocen w granicach 90% pewna.

 

No na pewno xD Jednak jakby zamienić w tym twierdzeniu Sony z Nintendo to się w pełni zgodzę. Ich gierki zawsze mają chory bonus do oceny końcowej. Część gier nie trzyma nawet 30 klatek i jeb ocena w okolicy 90. 

 

A samo SO od dłuższego czasu mam w kolejce do ogrania, wygląda to świetnie jednak zawsze coś innego wpada mi w kolejkę. Do tego ciągle dokupuję nowe gierki. Muszę się w końcu za to zabrać. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, ASX napisał:

no ale Wredny i tak powie że to tylko marketingowa gadka i xbox to tylko konsola i chuy xd 

Chciałbym za jakiś rok zobaczyć statystyki jak dużo osób gra na pc i konsolach w gpu a jak dużo na xcloudzie, bo imo te granie w chmurze to raczej nie jest atrakcyjna oferta. Mam świadomość, że coś takiego istnieje ale na pc w ogóle bym tego nawet nie odpalił, a gram sporo. A gdzie jeszcze jakieś Smart tv? Jakcy casuale z tego skorzystają? Może Japończyki? 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, ASX napisał:

no ale Wredny i tak powie że to tylko marketingowa gadka i xbox to tylko konsola i chuy xd 

 

Ty, ja wiem, jakie jest ich podejście, ale ch#j mnie to obchodzi w temacie o KONSOLI XBOX SERIES X|S, a także np w CW, którego skrót pochodzi od (uwaga!) CONSOLE Wars, bo mi, jako posiadaczowi KONSOLI ten ich cały ekosystem nie daje zupełnie nic.

Całe to pierdu pierdu powinno się omawiać w dziale PC.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Wredny napisał:

, bo mi, jako posiadaczowi KONSOLI ten ich cały ekosystem nie daje zupełnie nic.

nie daję ci nic? 

 

dzięki temu ekosystemowi jeśli opłacasz gamepassa (a zakładam że raczej opłacasz) możesz ogrywać setki gier, w tym takie które nigdy nie wyszło poza 360-tkę na komórce z androidem a wkrótce również na PC i TV. 

 

Będziesz mógł odpalić najnowsze Halo Infinite czy The Elder Scrolls, Forze Horizon 5   w przeglądarce i ograć je w dzień premiery

 

to zdecydowanie nie jest nic, 

 

a to że nie chcesz z tego korzystać, to cóż twój wybór :dunno:ale nie da się powiedzieć że ekosystem nic ci nie oferuje 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

nie daję ci nic? 

 

dzięki temu ekosystemowi jeśli opłacasz gamepassa (a zakładam że raczej opłacasz) możesz ogrywać setki gier, w tym takie które nigdy nie wyszło poza 360-tkę na komórce z androidem a wkrótce również na PC i TV. 

 

Będziesz mógł odpalić najnowsze Halo Infinite czy The Elder Scrolls, Forze Horizon 5   w przeglądarce i ograć je w dzień premiery

 

to zdecydowanie nie jest nic, 

 

a to że nie chcesz z tego korzystać, to cóż twój wybór :dunno:ale nie da się powiedzieć że ekosystem nic ci nie oferuje 

Halo infinite w przeglądarce. Co za świętokradztwo. :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...