Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Czoperrr napisał:

Sunset Overdrive naprawdę taki sztosik? Planowałem ograć, niestety nie zdążyłem.

 

Jak dla mnie jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji, w skrócie Ratchet spotyka Tonego Hawka.

 

Mocno arcade'owa rozwałka w otwartym świecie, stawiająca na robienie combosów przez odbijanie się od wrogów, grindowanie poręczy i lin i masakrowanie armii mięsa armatniego za pomocą bardzo wymyślnego arsenału. W angielskiej wersji językowej dopisz do tego lekko zoomerski, ale pyszny humor i grywalny multiplayer. Jest też faktyczny tryb fabularny dla jednego gracza, nie wymagający połączenia z siecią ani interakcji z innymi ludźmi.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, czeskimaster napisał:

Z innej beczki, kiedyś te 30 klatek był standardem, człowiek był zadowolony itd.. Teraz, grając w większość gier w 60 FPS, i nagle odpalam taki sunset w 30 to jest maskara.

Tak i nie. Fakt, że za gnoja człowiek inaczej to odbierał, ale 60 zawsze robiło. Pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem SM64, tam wszystko było takie płynne. Pamiętam, że jak potem odpaliłem Spyro to też oczy krwawił.

Odnośnik do komentarza

Mario 64 nawet na Switchu nie działa w 60 fpsach. A Spyro na PS1 wydawał mi się bardzo płynny. Ja zawsze jak mam do wyboru to wolę grać w wyższym frameracie kosztem rozdzielczości, nawet jak jest niestabilne 60 fps (jak w God of War 2018 na Pro). Najgorzej mi się grało w Ratcheta na Pro w 30 fpsach gdzie poprzednie części (oprócz Nexus) celowały w 60fps i jeszcze dali strasznie mocny motion blur, jedyna gra gdzie czułem dyskomfort jak grając pierwszy raz na VR.

Odnośnik do komentarza

Można się nieźle zaskoczyć odpalając stare gierki z 6 generacji konsol. Człowiek pamięta, że na takim PS2 standardem było 60 fpsów (nie wiem jak oni to robili na tym sprzęcie), a potem odpali pierwsze Halo:CE na Xboxie i to czasami ma problem, żeby wykrzesać z siebie 20 fpsów. Troszkę nas dzisiaj ten XSX rozpieścił tymi 60 fpsami. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Nie no panie, Mario 64 nigdy nie działał na N64 w 60fps. Nie dawno ogrywałem to znów na oryginalnym sprzęcie. 

Ty faktycznie, czyli jednak kiedyś człowiek na to nie zwracał uwagi :yao:

 

No ale było dla mnie duuuuuzo płynniej niż w Spyro. 
 

Tak czy siak, na stary zmęczony mózg 60 ks to zbawienie. O wiele mniej męczą głowę i oczy. 

Odnośnik do komentarza

Ja próbowałem 120 klatek w SoT (1080p) i powiem tak - wizualnie trudno było mi, to odnotować. Bardziej czułem, to podczas sterowania, poruszania kamerą - miałem wrażenia jakby wszystko zwolniło. Mogę tylko potwierdzić, że między 30 i 60 klatkami różnica jest kolosalna. Przeskok na 120 nie robi już takiego wrażenia - zostawiłbym, to do esportu.

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Texz napisał:

A wracając do tematu XSX. Widzicie w ogóle różnicę pomiędzy 60 FPS i 120 FPS? Mój OLEDzik co prawda nie odpala 4k w 120 Hz, ale sprawdzałem jak to wygląda w 1080p i chyba jestem ślepy, ale dla mnie 60 Hz i 120 Hz jest praktycznie identyczne. Za to gierka śmigająca w 30 klatkach boli jak cholera. 

 

Niezbyt. Miałem okazję sprawdzić Godrizona 4 na naprawdę potężnym PC i przyznam, że nie robiło to jakiegoś wrażenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...