Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Zakup Skype był wymysłem Ballmera poprzedniego CEO, który chciał rzucić rękawicę Apple i ich smartfonom, teraz są trochę inne czasy.

 

ostatnio M$ chyba nauczył się robić przejęcia które nie kończą się katastrofą,  z tego co wiadomo nie ingerują  w struktury i kulturę kupowanychch firm, ostatnie ich duże przejęcia za Nadelli to raczej pasmo sukcesów, Github, Linkedln, Mojang... zobaczymy jak będzie teraz z Bethesdą

 

no ale to taka dygresja, bo zakup Discorda raczej w małym stopniu dotyczy nowej generacji konsol. co najwyżej skończyłoby się na jakieś integracji z Xbox Live, ale myślę że nie trzeba do tego kupować całej firmy...

Odnośnik do komentarza
więc jeszcze 7 tygodni plotek z Twittera? to ja wysiadam
 
nie wiem czy to nie wina Cyberpunka, ale mam już minimalną tolerancje na bullshity i skłonność do jarania się plotkami, newsami i ogólnie tą branżą, albo dają dobre gierki które działają na premierę tak jak trzeba i maja content albo mogą (pipi)ć w podskokach, szczególnie z tym swoim toksycznym marketingiem.



Ano trochę tak jest. Ostatnio strasznie sucho z gierkami, ciągle dostajemy jakieś pierdy, że olaboga co to będzie i tylko tym pozostaje się jarać, a niestety e3 niedaleko to już pewnie do tego czasu kompletnie nic nie zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

serio udźwiękowienie jest lepsze na PS4?

 

No akurat w PUBG jest, ale to może być to, o czym Paolo pisze, że się partaczom z Kraftona nie chce zaimplementować obsługi dts (na tym mi najbardziej zależy) w swojej gierce.

 

2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Ten Atmos wymaga oddzielnie przygotowanego audio, więc to raczej wina twórców.

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy korzystający z discorda mają się z czego cieszyć. Możecie się spodziewać większej monetyzacji, żeby zaspokoić inwestorów jak wejdą na giełdę. Skype to częściowo "zepsuli". Po prostu nie dodawali nowych ficzerów kiedy inni gracze rozwijali swoje platformy i zostali w tyle. Zanim MS przejął Skype, to calle były p2p, wiec zrobili też sporo dobrego, żeby poprawić ten serwis.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że każdy nastawia się na nowe Xboxowe gry i co drugi dzień o nie pyta, ale już dawno powinniście wiedzieć, że szybciej niż w 2022-2023 nie wyjdą.

 

Cieszcie się, że w tym roku Halo wyjdzie. Jak jeszcze Forza dojdzie to w ogóle bogactwo.

 

Na nic innego w tym covidowym roku nie ma co liczyć.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moldar napisał:

 

 


Ano trochę tak jest. Ostatnio strasznie sucho z gierkami, ciągle dostajemy jakieś pierdy, że olaboga co to będzie i tylko tym pozostaje się jarać, a niestety e3 niedaleko to już pewnie do tego czasu kompletnie nic nie zobaczymy.

 

 

No właśnie w tym roku jakoś nie czuć tego hajpu. Może dlatego te e3 w końcu da radę pod względem jakości. W końcu te 23 studia coś tam muszą mieć do pokazania. 

2 minuty temu, Bigby napisał:

Ja wiem, że każdy nastawia się na nowe Xboxowe gry i co drugi dzień o nie pyta, ale już dawno powinniście wiedzieć, że szybciej niż w 2022-2023 nie wyjdą.

 

Cieszcie się, że w tym roku Halo wyjdzie. Jak jeszcze Forza dojdzie to w ogóle bogactwo.

 

Na nic innego w tym covidowym roku nie ma co liczyć.

Z jednej strony jest narzekanie, że nie ma gier ale też trzeba powiedzieć, że jeśli ma za tymi gierkami stać jakość to jednak ten deweloping musi trochę potrwać. Nie ma chuja, żeby nagle w 2 lata dostarczyli jakąś bombę. 

Odnośnik do komentarza

Ten rok to Halo i nowa Forza i jakieś mniejsze gry od trzecich nie ma co liczyć na cuda, niestety. 

Choć Phil wspomina o jakieś niespodziance, choć mi się wydaje, że chodzi o nowe FH.

Co do E3 to mam nadzieje, że w końcu pokażą jakieś solidne gameplaye nadchodzących gier. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Soul napisał:

Ten rok to Halo i nowa Forza i jakieś mniejsze gry od trzecich nie ma co liczyć na cuda, niestety. 

Choć Phil wspomina o jakieś niespodziance, choć mi się wydaje, że chodzi o nowe FH.

Co do E3 to mam nadzieje, że w końcu pokażą jakieś solidne gameplaye nadchodzących gier. 

I miejmy nadzieję, że jeszcze jakieś gierki aaa wlecą do gpu w tym roku. 

Jednak wczoraj po ograniu jednego meczu w mlb stwierdzam, że jest to drugi najnudniejszy sport w historii, zaraz za footballem amerykańskim. 

Odnośnik do komentarza

dla mnie samo pokazanie poprawionego Halo i Starfielda (nawet jeśli nie wyjdzie w tym roku, ale na początku 2022), już oznacza mocne E3. Dodać do tego przewidywaną na ten rok Forze Horizon 5 i już mamy bardzo ok zestaw.

Teraz, Czoperrr napisał:

Nie ma szans na Starfield w tym roku. Nie widzieliśmy żadnych materiałów z tej gry więc liczenie, że nagle wyciągną z kapelusza gotowy produkt jest naiwne.

przypomnij sobie jak wyglądała zapowiedź i premiera Fallout 4 ;) już raz to zrobili z powodzeniem, dlatego wielu ludzi uważa że może się to powtórzyć

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Nie ma szans na Starfield w tym roku. Nie widzieliśmy żadnych materiałów z tej gry więc liczenie, że nagle wyciągną z kapelusza gotowy produkt jest naiwne.

 

Pamiętasz Fallout 4? ;)

Pierwszy pokaz w czerwcu, premiera w listopadzie.

 

Jeżeli nie ma szans na premierę, to jedynie z powodu Covid.

 

 

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim chciałbym widzieć na E3 jakiekolwiek zapowiedzi, chociażby same logo (na PS5 logo God of War wystarczyło by zrobić furorę :yao:). Oczekuję zapewnienia, że te 23 studia faktycznie nad czymś konkretnym pracują.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Todd mówił nawet że Starfield będzie mieć podobny cykl marketingowy co Fallout 4, no ale jak wiele mądrzejszych osób pisało w czasach covida nie ma czegoś takiego jak pewna data premiery i wszystko może zostać przesunięte.

 

Z innych źródeł wynika że Bethesda, rejestruje nowe znaki handlowe i prowadzi rekrutacje i przerzuca nowych ludzi do marketingu, co oznacza że kampania marketingowa Starfielda niebawem powinna ruszyć

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Przede wszystkim chciałbym widzieć na E3 jakiekolwiek zapowiedzi, chociażby same logo (na PS5 logo God of War wystarczyło by zrobić furorę :yao:). Oczekuję zapewnienia, że te 23 studia faktycznie nad czymś konkretnym pracują.

akurat zapowiedzi na xboxie  jest dostatek, wiekszośc studiów zapowiedziała  swoje produkcje i jest ich znacznie więcej niż na PS5, co jest raczej normalne bo mają też więcej studiów.

 

Problemem jest brak konkretów tj. gameplayów i przybliżonych dat premier. Na razie mamy same zapowiedzi i filmiki CGI

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...