Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, kubson napisał:

Największy minus ze rozdzielczość obniżają imo no ale nie można mieć wszystkiego,

 

Dying Light oraz Deus będzie trzeba sprawdzić no i może wezmę się za Aliena i Mad maxa 

Coś oprócz F4 ma obniżoną rozdziałkę? Jak dla

mnie to tam nie ma czego obniżać, większość tych gier i tak chodziła w niskich rozdziałkach na One.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

Nie znam oficjalnych statystyk ale wydaje mi się że Xbox będzie niedługo konsolą z największą biblioteką gier w 60 fps.

 

Fajnie jakby ten trend utrzymał się dla nowych gier, ale jestem bardzo dobrej myśli. ;) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Szymek napisał:

Unity to już chyba wcześniej latało w 60 klatkach.

Pierwsza wersja, przed patchami. Jedyny sposób na 60 fps do tejnpory to bylo granie offline w zbugowana wersje z plyty

Teraz, jar3czek napisał:

120fps? FPS Boost nie ogranicza się do 60 :)

Przy gearsach jest 60. To musi byc jakas pomylka.

Odnośnik do komentarza

Grałem w Unravel 2 (boost do 120) i tam widziałem tylko info o HDR. A jeszcze znalazłem takie info:

Spoiler

Włącz funkcję „Zwiększenie liczby klatek na sekundę” w ustawieniach zgodności danej gry:

- W sekcji Gry i aplikacje, podświetl żądaną grę, a następnie naciśnij Menu > Zarządzaj grami i dodatkami > Opcje zgodności.

- Włącz Zwiększenie liczby klatek na sekundę.

 

No, nic. Jutro sprawdzę.

Odnośnik do komentarza

Shadow of the Tomb Raider w 4K/60fps prezentuje się fenomenalnie. Ciekawe, że przy takim tytule udało im się podbić fpsy bez obniżenia rozdzielczości ale już przy takim AC3 Remastered są cięcia. 

 

Mam nadzieję, że z czasem dopracują ten "trik" i nie będą musieli poświęcać pixeli, w niektórych tytułach.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Godzinę temu, Ins napisał:

Shadow of the Tomb Raider w 4K/60fps prezentuje się fenomenalnie. Ciekawe, że przy takim tytule udało im się podbić fpsy bez obniżenia rozdzielczości ale już przy takim AC3 Remastered są cięcia. 

 

Mam nadzieję, że z czasem dopracują ten "trik" i nie będą musieli poświęcać pixeli, w niektórych tytułach.

Było o tym mówione. Zależy od silnika, jak nie jest stabilnie to muszą zmniejszyć rozdziałkę. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Ins napisał:

Microsoft, który nie ingeruje w kod gry miałby wrzucić RT? Co ty ćpiesz?


Chodziło mi o twórców gry. To było tylko dygresja. Sporo gier dostaje patche pod nową generację, a nadal mało jest tych z ray tracingiem, więc gdy wspomniałeś o Shadow pomyślałem o nextgen patchu 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...