Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

On od samego początku utrzymuje stanowisko, że w czasach Covidu żadna premiera nie jest pewna, nawet w przypadku gier wychodzących za 2-4 tygodni.

 

Dobre podejście. Co nie znaczy, że się sprawdzi.

 

A o Forze 5 jestem spokojny. 3 lata developingu zamiast dotychczasowych 2 powinny zapewnić premierę w tym roku. Stawiam zapowiedź na E3 i wrześniowy debiut.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

też myśle że Startfield  może nie wyjść w tym roku, jeśli rzeczywiście w tym roku mamy dostać Godrizona w Meksyku to drugiej połowie robi się ciasno (MFS, Forza, Halo + AoE4 na PC to 4 gry AAA w ciągu 6 miesięcy, więc jedna gra przypada na półtora miesiąca), a M$ będzie chciał jednak żeby jesienią wszystkie oczy były zwrócone na Halo.

 

 

Odnośnik do komentarza

To zajebiście, ale MS-owi zależeć na odbudowaniu pozycji Halo. Oczami wyobraźni widzę analogiczny scenariusz jak z premierą TytanowegoJanusza2, gdzie ta perełka wrzucona między CoDa i BFa została pominięta przez wielu graczy.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Ciekaw jestem na jakiej zasadzie to liczą, to nie usługa która ma zarabiać na siebie tylko to usługa która ma przyciągać do systemu.

Według mnie jest zupełnie odwrotnie. Usluga ma zacząć zarabiać i stać się filarem xboxa a system to już nie jest istotny dlatego dają przeglądarki, tel itd.

 

BTW.

 

Kiedy zaczną zarabiać? Według mnie to musi być min 200 mln do 300 mln abonentów. Nie wiem jak ma się produkcją gry do produkcji serialu(patrząc na ich produkcję to muszą być grosze) ale Netflix jeśli nic nie pokickalem to ma około 230 mln subskrypcji a ciagle jest na minusie.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, PanKamil napisał:

Według mnie to musi być min 200 mln do 300 mln abonentów.

 

Czyli nigdy? xdd No trzymam kciuki za MS, bo pomysł jest fantastyczny, ale przecież nie będą dokładać wiecznie do interesu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...