Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
41 minut temu, łom napisał:

No nie wiem czy było podobne tempo rozgrywki. W GoWie wszystko dynamicznie się działo i mniej czasu było na reakcje. Hellblade 1 to dla mnie spadek formy Ninja Theory i jedyna ich gra którą porzuciłem (grałem w skopaną wersję PC). Czekam na gameplay bo po Heavenly Sword, DMC i Enslaved nadal mają u mnie kredyt zaufania.

Enslaved - fajna gierka, szkoda, że nie było kontynuacji bo z tego co pamiętam tam taki open ending był. Btw otoczkę mocno skopiowało horizon zero dawn. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, lpcl napisał:

Enslaved - fajna gierka, szkoda, że nie było kontynuacji bo z tego co pamiętam tam taki open ending był. Btw otoczkę mocno skopiowało horizon zero dawn. 

Enslaved i DMC (wraz z dodatkiem) miały właśnie zakończenie hintujące sequel, to samo w Brutal Legend (tylko tutaj trzeba było parę znajdziek ogarnąć). Swoją drogą jak sobie przypomniałem postacie z Enslaved czy Heavenly Sword to każda z nich miała więcej charakteru i motywacji niż ta nowa ekipa z Gears 4 i 5 :/

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Teraz, łom napisał:

Enslaved i DMC (wraz z dodatkiem) miały właśnie zakończenie hintujące sequel, to samo w Brutal Legend (tylko tutaj trzeba było parę znajdziek ogarnąć). Swoją drogą jak sobie przypomniałem postacie z Enslaved czy Heavenly Sword to każda z nich miała więcej charakteru i motywacji niż ta nowa ekipa z Gears 4 i 5 :/

Trochę inne czasy, teraz w modzie bardziej damskie postacie i jakieś pierdy o równouprawnieniach. Jak ktoś się wychyli jak w days gone to widać jak to się kończy. xd

Odnośnik do komentarza

A daj spokój, a później takiego ścierwa fabularnego (jak też w TLOU2) recenzenci nie mogą skrytykować żeby nie zostać zbanowanym w internecie, a porównując nawet do poprzednich części jest o wiele gorzej (pod względem fabuły, bo graficzka i gameplay wiadomo że poszły do przodu).

Odnośnik do komentarza
49 minutes ago, szurubur said:

No trochę brakuje na xboxie gier z fajnymi bohaterami, których można polubić, z którymi można poczuć jakąś więź i śledzić ich losy w kolejnych częściach. 

Coś w tym jest, brakuje ogólnie jakiś postaci związanych z marką. Jak Sonic, Mario, Kratos... Za czasów 360 promowany był Marcus, to ostatnio mu zmienili twarz, a w grach pojawia się sporadycznie. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
7 minut temu, Mustang napisał:

Coś w tym jest, brakuje ogólnie jakiś postaci związanych z marką. Jak Sonic, Mario, Kratos... Za czasów 360 promowany był Marcus, to ostatnio mu zmienili twarz, a w grach pojawia się sporadycznie. 

Dobrze, że płci mu jeszcze nie zmienili ale kto wie? xd

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
35 minut temu, Soban napisał:

Myślałem, że każdy bot na siłownie zabiera ze sobą plakat delta squad pudzianów

Kolego coś ci się pomyliło.To delta squad, zabiera ze sobą plakaty botów. xd

Odnośnik do komentarza

"Wright says main competition to Xbox is PlayStation and to a lesser degree Nintendo Switch"

 

Wyobrażacie sobie żeby takie zdanie padło w "normalnych" warunkach, np. w wywiadze ze Spencerem itp? Ta rozprawa Apple vs Epic to jest czysta zajebistość i powiew świeżości w branży - grube ryby mówią jak jest, a jest to przede wszystkim biznes. Śledzę od wczoraj i jaram się tymi smaczkami typu fikoły Apple związane z xCloudem (chcieli żeby każda gra była osobną apką XD), nieformalną sztamą Microsoftu ze Sweeneyem itp.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Cedric napisał:

W tych samych dokumentach przewidywali też premierę jeszcze jednego nieujawnionego exclusiva na Playstation oraz m.in. nową Zeldę i Metroid 4 od Nintendo 2021.

 

W kwestii Nintendo to dość słabe te przewidywania, jak z Metroida tylko logo pokazali. :D

To prawda że wróżbici z nich słabi, ale o swoich grach pracownicy Xboxa powinni mieć dobre info.

 

Ciekawostką: Jason schreier napisał że Starfield nie wyjdzie w tym roku

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...