Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft zarejestrował dwa znaki towarowe

https://trademarks.justia.com/877/02/x-87702169.html

 

https://trademarks.justia.com/874/73/s-87473763.html

 

Więc wygląda na to że nowy xbox zgodnie z przypuszczeniami jako następca Xbox One S będzie się nazywać Xbox Series S.

 

niestety nie wiem ile lajków na instagramiemają oba loga, a widziałem że to dosyć ważne ostatnio xd

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę nie rozumiem tej drugiej wersji konsoli, 4 teraflopy gdy xbox one x ma ich 6. W sumie różni ich ten dysk ssd, ale gdyby go wymienić to stara wersja byłaby najlepszą opcją dla osób z małym zasobem gotowki? Tak czy inaczej chyba źle bym się czuł mając taki sprzęt. Wiesz że jest mocniejsza wersja gdzie wszystko pięknie śmiga. 

12 godzin temu, Bzduras napisał:

Obecna generacja jeśli czegoś powinna nas nauczyć to tego, że nie warto bawić się w półśrodki będąc corowym graczem. Na grubo albo wcale.

Zgadzam się z powyższym, albo kupujemy najlepsze, albo dajemy sobie spokój. Premiera konsol strasznie namiesza na rynku pc, tam według startstyk gra spora grupa ludzi na detalach full HD, a tu nagle wymagania pójdą sporo do przodu i trzeba będzie zmienić sprzęt. Obie marki Ms jak i Sony mają o co się bić. Tylko czy ta grupa może wyskrobać chociażby kasę na jedną z tych konsol? Do dziś pamiętam gdy z sentymentu zakupiłem sobie za 19,99 kolekcje settlers - ów 1,2,3,4 a kumpel grający jedynie na pc mówi, że fajna ta kolekcja i przeszukiwał torenty by to ściągnąć. Wtedy uświadomiłem sobie czemu tak dużo wydawców popadało na pc. Tam żal 20 zł wydać. A gdy tłumaczysz takiemu, że gdy tak robi firma nie otrzymuje kasy i ich praca idzie na marne a ty ich jeszcze okradasz, to on mówi, że kiedyś kupi, a tak w ogóle to są jeszcze inni i oni na pewno zapłacą. Specyficzna grupa. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, czarek250885 napisał:

Trochę nie rozumiem tej drugiej wersji konsoli, 4 teraflopy gdy xbox one x ma ich 6. W sumie różni ich ten dysk ssd, ale gdyby go wymienić to stara wersja byłaby najlepszą opcją dla osób z małym zasobem gotowki?

było to mielone i tłumaczone setki razy, a ludzie dalej świadomie piszą takie bzdury :facepalm:

 

Nie xbox series x nie będzie słabszy od xboxa one x

Nie, nie różni ich tylko ssd

Nie, gdyby włożyć ssd do Xboxa One X to nawet wtedy będzie to konsola słabsza od Series S

Odnośnik do komentarza

(pipi)a idzie się już w tym pogubić :)

Czyli Lockhart (czy w sumie X Series S) to będzie mocniejszy od normalnego Xboxa One X? 

 

Tyle sprzętów to chyba jednocześnie problem i zaleta Xboxa. Problem bo developerzy tworząc grę muszą tak zoptymalizować by poszła na starszych konsolach. 

Z drugiej strony jakiś szacunek do klienta i wsparcie grami przez jakiś czas. A nie, że fajnie było ale teraz przesiadamy sie do innego pociągu, kto nie wsiada ten pisior

 

Wbrew pozorom ten tańszy odpowiednik może mieć wzięcie. Teraz w dobie kryzysu, ktoś może pomyśleć, ej wskakuje sobie na nową generację na 300$. A mocniejszą kupie sobie jak stanieje albo otrzepie sie finansowo

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, drozdu7 napisał:

Czyli Lockhart (czy w sumie X Series S) to będzie mocniejszy od normalnego Xboxa One X? 

znacznie mocniejszy, ale przede wszystkim Series S będzie pełnoprawną konsolą nowej generacji, z nowoczesnym CPU, SSD, GPU i pamięcią RAM.

W sumie temu zamieszaniu jest winny w dużej części sam Microsoft który od dłuższego czasu tasuje się terafankami i potem nie ma co się dziwić że niektórzy oceniają całą konsolą pod kątem liczby teraflapsów.

9 minut temu, drozdu7 napisał:

Tyle sprzętów to chyba jednocześnie problem i zaleta Xboxa. Problem bo developerzy tworząc grę muszą tak zoptymalizować by poszła na starszych konsolach. 

tyle że developerzy (przynajmniej na xboxie) już teraz to robią optymalizując gry pod PC-ty znacznie słabsze niż zapowiadany Lockhart.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

było to mielone i tłumaczone setki razy, a ludzie dalej świadomie piszą takie bzdury :facepalm:

 

Nie xbox series x nie będzie słabszy od xboxa one x

Nie, nie różni ich tylko ssd

Nie, gdyby włożyć ssd do Xboxa One X to nawet wtedy będzie to konsola słabsza od Series S

Gdybym był świadomy to bym tak nie napisał. Przed nową generacją chcę przeanalizować rynek i wybrać świadomie jak to określasz. Sprzęt to jedno, czekam jeszcze na zapowiedzi gier, bo to one skłonią nas do jednej lub drugiej platformy, no chyba że ktoś podejmuje decyzję przez pryzmat marki Microsoft albo nic, Sony albo nic. Staram się ogarniać temat, jednakże te nazwy nowego xa to dramat, raz to lockhart raz raz series s, za chwilę będzie tam jak z komórkami 10 wersji jednej konsoli. Nie zdziwię się jak młodsi gracze będą załamani gdy rodzice kupią im nie ten sprzęt co trzeba. Przepraszam, że tak uraziłem, ale nie każdy siedzi tak w temacie xboxa. Ostatniego jakiego miałem to był pierwszy x, którego przywiózł mi kumpel z UK. Więc trochę zrozumienia. Nie wchodzę do tematu by trolowac, czy pisać źle o sprzęcie. Człowiek już nie ma tyle czasu by grać na kilku urządzeniach, więc chce wybrać najlepszy. 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Sorry nie chciałem żeby to zabrzmiało jak jakiś atak na ciebie czy coś. Niczym mnie nie uraziłeś po prostu ten wątek był już długo wałkowany w tym temacie.

 

Wiadomo nie każdy zna się na technikaliach, ja sam ogarniam temat naprawdę średnio/słabo. No ale na tyle co moja wiedza mi pozwala to staram się tłumaczyć niektóre rzeczy.

 

Wiadomo że część graczy może czuć się trochę zagubiona, polityką dwóch konsol nowej generacji, ale myśle że skoro w tej generacji ludzie dali radę ogarnąć różnice pomiędzy XOX i Xboxem One S to i w następnej dadzą radę ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Series s będzie posiadał 4 tf, to już w temacie odzywają się obrońcy, że to nie jest ważne, że konsola będzie dużo mocniejsza niż aktualna ms hahahaha. To wreszcie te tf są takie ważne czy nie? Przecież podniecacie się na lewo i prawo tymi niestałymi 12 tf na series x a teraz że 1080p że to nie ważne że to że tamto, masakra haha.

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MYSZa7 napisał:

Jak ktoś jest nieracjonalnym klientem

to takie nazewnictwo rzeczywiście może go przerastać.

Widzisz ja wszelkie kwestie mogę rozwiązać wchodząc na forum. Wchodzę do działu xboxa i piszę, osoby siedzące w temacie nakierują moją osobę coś podpowiedzą. A teraz wyobraźcie sobie zabieganą matkę, która przed świętami chce kupić dziecku upragnioną konsolę. Przy playstation prosta sprawa, natomiast xbox, hm trafi na dobrego doradcę w sklepie to będzie dobrze, ale jak trafi źle może kupić to co nie trzeba. Tak jak moja żona, gdy chciała zrobić mi niespodziankę i kupiła vr na ps4 czystą za cenę zestawu z 5 grami. Od razu pojechałem zwrócić. Jeśli ktoś bagatelizuje takie sprawy to znaczy że niezna realiów. Ja gdy byłem młodszy też myślałem, że wszyscy wszystko wiedzą. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, teddy napisał:

Jak sie gotuja o te nazwy :obama: Spokojnie, nie pomylicie sie. Najwyzej paru wnuczkow bedzie rozczarowanych jak pod choinka znajda Xboxe One S All Digital Sea of Thieves Edition zamiast upgragnionego Xboxe One X Series X

 

Babcia nie kupi tych konsol bo ich po prostu nie bedzie już dostępnych w magazynach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...