Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu ta dyskusja o nazewnictwie, przecież na rynku smartfonów cały czas są zwroty bo ludzie kupują nie to co chcieli xdddd

 

2 modele, nie do ogarnięcia

 

nie zdziwiłbym się gdyby Series S był bez napędu

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Mardok1986 napisał:

Series s będzie posiadał 4 tf, to już w temacie odzywają się obrońcy, że to nie jest ważne, że konsola będzie dużo mocniejsza niż aktualna ms hahahaha. To wreszcie te tf są takie ważne czy nie? Przecież podniecacie się na lewo i prawo tymi niestałymi 12 tf na series x a teraz że 1080p że to nie ważne że to że tamto, masakra haha.

Przykład 4tf Gcn<<<<< 4 tf rdna. Po prostu sama architektura GPU jest o wiele bardziej efektywna i z czystych obliczeń (cu x MHz) wychodzi, że jest słabsza a w działaniu okazuje się wydajniejsza. Tak się to przekłada w uproszczeniu odnośnie grafiki. Pomijam już różnice w CPU i ssd bo to już ogólnie kosmos w porównaniu z tym co siedzi w tej generacji.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Nie xbox series x nie będzie słabszy od xboxa one x

Nie, nie różni ich tylko ssd

Nie, gdyby włożyć ssd do Xboxa One X to nawet wtedy będzie to konsola słabsza od Series S

 

W pierwszym zdaniu chodzi o xbox series s jak mniemam? 

 

Wy tutaj beke ciśniecie że causale się pomylą a tu proszę - hardkory mają problem z nazwami.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, czarek250885 napisał:

Widzisz ja wszelkie kwestie mogę rozwiązać wchodząc na forum. Wchodzę do działu xboxa i piszę, osoby siedzące w temacie nakierują moją osobę coś podpowiedzą. A teraz wyobraźcie sobie zabieganą matkę, która przed świętami chce kupić dziecku upragnioną konsolę. Przy playstation prosta sprawa, natomiast xbox, hm trafi na dobrego doradcę w sklepie to będzie dobrze, ale jak trafi źle może kupić to co nie trzeba. Tak jak moja żona, gdy chciała zrobić mi niespodziankę i kupiła vr na ps4 czystą za cenę zestawu z 5 grami. Od razu pojechałem zwrócić. Jeśli ktoś bagatelizuje takie sprawy to znaczy że niezna realiów. Ja gdy byłem młodszy też myślałem, że wszyscy wszystko wiedzą. 

Ale co Ty się babcią czy innym januszem przejmujesz? Ja to mam w dupie. Niech kupuje sobie Playstation dla wnusia, pogra sobie w fife i będzie szczęśliwy aż nie zmądrzeje na starość.

Odnośnik do komentarza

Bluber już wyjaśnił. W momencie premiery nowych xboxów XoX pewnie nie będzie już w sklepach. Po limitowanej edycji cyberpunk mają przestać je produkować. Ja to widzę tak - zostawią SAD za $100 do odpalania gamepassa i xclouda, $300 xbox SS do gier nowej generacji w 1080p i xbox SX za $500 do 4k.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, MYSZa7 napisał:

Ale co Ty się babcią czy innym januszem przejmujesz? Ja to mam w dupie. Niech kupuje sobie Playstation dla wnusia, pogra sobie w fife i będzie szczęśliwy aż nie zmądrzeje na starość.

A widzisz powinno ciebie to interesować. Jeżeli w młodym wieku osoba zawiedzie się co do marki to w przyszłości nie kupi nic od danej firmy swoim dzieciom. Wiesz dlaczego McDonald robi wszystko by zestawy happy meal były dobrze odbierane przez dzieci? To psychologia, gdy taka osoba założy własną rodzinę, będzie chciała na szybko coś zjeść na mieście zobaczy McDonalda i wrócą wspomnienia jak to on kiedyś był z rodziną i bylo super. Duże marki wkładają ogromny hajs w zabawki i promocje swoich artykułów by w przyszłości to się zwróciło. Jeśli będziesz ignorantem to sytuacja będzie taka, że ludzie zrobią tak jak piszesz, kupią playstation i fife. Tu wygrywa się marketingiem, a jak jeszcze zobaczy się ignorancję z drugiej strony to tym bardziej wybierzemy coś innego. Pamiętaj marketing to potęga, najlepszy przykład to woda Bonaqua czy jak się ona nazywała. Sprzedawała się słabo i była źle kojarzona z powodu tego, że należała do Coca-Cola company. Dla Polaka była to barjera, dziwna nazwa, firma z niezdrowymi napojami. Co zrobiono? Zmienili tylko nazwę na Kropla Beskidu, chwytliwa nazwa co? A do tego logo coca cola company jest tak ukryte w tekście, że trzeba dobrze się przyjrzeć. Więc nie mów by się nie przejmować, lepiej uświadamiać i radzić. Ludzie lubią gdy mają świadomość, że firma o nich zabiega. Więc  takie lokalizację gier, promocje, bycie na rynku widocznym sprawia, że ludzie ciągną do danej marki. 

Odnośnik do komentarza

oficjalnie nic nie wiadomo o zaprzestaniu produkcji Xboxa One X, ale patrząc na to jakie promocje trafiają się na Xboxa One X i S, to wydaje się że MS właśnie teraz intensywnie czyści magazyny pozbywając się zaległych konsol, redukuje mocno produkcje i  nastawia się już teraz na sprzedaż Xbox Series S i X. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...