Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, bluber napisał:

 

Gry same w sobie może i nie, ale nie byłoby smrodu związanego z anulowaniem tylu projektów. 

SB? no zrobił się popularny a wręcz kultowy jak go skasowali, podobnie jak silent hill xd

5 godzin temu, ASX napisał:

Scalebound od pierwszych konceptów miał mieć co-opa, nie wiem skąd więc wniosek że gra się do tego nie nadawała

Dziwnym trafem wszystkie większe gry poza QB u MS muszą mieć co-op lub multi, mam nadzieje że MS bardziej postawi w tej generacji na solidne SP, to jest coś czego brakuje na Xa.

4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Zwłaszcza, że XGS miałoby celować raczej w tytuły AA czy takie o mocnym aspekcie sieciowym. 

MS ma 15 studiów z czego niektóre studia mają po 2-3 ekipy robiące gry jak np: PGG czy NT. Łącznie do gier AAA mają 11-15 + gry AA w stylu Double Fine czy NT. Zresztą nie lubię tego rozdzielania na AAA i AA, zrobiło to się modne w 2018 po inwestycjach w first party, klapersy zaczęły nieudolną ofensywę ;)

4 godziny temu, 20inchDT napisał:

yebani zdrajcy z team ninja robią exy dla Sony, a ninja gaiden zapomniane :smutas:

TN to cień tego co robili w latach 2000-2008, po odejściu Itagakiego i innych kluczowych osób to została jakaś spierdolina niestety, podobno sytuacja jak dla niektórych z Konami po odejściu chińczyka.

 

 

btw:

J9XeW7z.jpg

Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Konami wiadomo, ze juz sie skonczylo, ale Nioszek daje rade, wiec nie rozumiem tego piertolenia zwiazanego z odejsciem Itagakiego i rzekomym spadku formy. Przynajmniej gry nie chodza w 15 fps'ach jak w przypadku koncowki NG2. 

Sam Nioszek jest sporo uspawniany, patche wychodza dlugo po premierze gry., wiec zlego slowa nie mozna powiedziec. Jedynie nie rozumiem tej naglej milosci z Sony. Az tak bardzo MS dalo dupy i olalo team? 

 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

nioh i patche do nioha xD   porównanie do sztosów jakie kiedyś robiło to studio a obecnie echhh...

 

+ podobno pomagają im ludzie z Coalition i są wykorzystane różne pomysły z ich skasowanej gierki w stylu PD/SC

 

 

po ostatnich plotach o LH wrócił ten bajer które może być zastosowany w słabszej konsoli

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiadomo już, czy kompatybilność z grami z Xbox 360 będzie rozwinięciem tego, co jest obecnie na Xbox One, tzn. płyta w napędzie to tylko przepustka do pobrania całej gry z Xbox Live, czy bez problemu będzie można uruchomić grę po włożeniu płyty i grać bez pobierania czegokolwiek? Pytam, bo jeśli trzeba pobierać, to nie ma sensu trzymać pudełka z grami na 360.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o kwestię grania, tylko trzymania pudełek na półce. Jak będę chciał coś ograć, to kupię sobie w cyfrze za grosze, a dużo takich tytułów nie będzie. Gdyby to była normalna wsteczna, to bym sobie zostawił, bo nie trzeba by było pobierać całej gry, a tak rozwiązał się mój "problem" i przynajmniej będzie mniej płyt do przekładania.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Kurde podoba mi się to jak MS idzie swoją drogą, nie ogląda się na Sony. 

Są bardzo pewni swego. Sprzętowo myślę że spełnili oczekiwania fanów. 

 

Teraz muszą to przyklepać dobrymi, świeżymi grami. Nowymi IP AAA, nie żadnymi popierdółkami. Wtedy mają szansę. 

 

MS zawsze też wprowadzał coś ciekawego jeśli chodzi o sieć, profil czy osiągnięcia. Może i teraz coś dołożą 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, zloto napisał:

Skupienie się na gierkach multiplatformowych pokazuje też podejście wydawców. Seria X będzie głównym sprzętem na którym każdy będzie chciał pokazać swój tytuł, bo wiadomo, że będzie się on lepiej prezentował niż na sprzęcie konkurencji. Mówię jak jest, nie mam insaiderskiego info.

wyjdzie w praniu, ważne że jak w tej generacji XOX i pro były dodatkami, tak w nowej generacji XSX będzie od początku i bankowo będzie nad plotkowanym XSS

47 minut temu, kubson napisał:

Mi to pasuje, bedzie oglądane, ciekawe czy dowiemy się ceny i rusza pre ordery czy jednak zostawia to na początek lata 

ceny teraz nie podadzą, majowe wydarzenie to ''tylko'' przystawka przed daniem głównym

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

To rozczarowujące że za tydzien dostaniemy tylko pokaz multiplatform. Ale z drugiej strony jeżeli latem (przypuszczam lipiec) mamy otrzymać duże show, skupione wyłącznie na grach first party poparte zapowiedzią Lockharta i podaniem cen konsol to ostatacznie mogę to przeboleć


jaki lipiec stary, jak pewnie będzie event z okazji e3 czyli czerwiec 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...