Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

 

No i spoko

 

Myśle że największą wadą ostatnio wydanych gier przez MS było to że większość z nich  na premiere premiere miały problemy techniczne albo w ogóle zdawaly się nieukończone. Więc jeśli się to zmieni, nawet kosztem opoźnień to nie mam nic przeciwko

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od grudnia trąbią że okres przedświąteczny więc pewnie listopad, do tego korona opóźnia premiery gier na świecie. No i najważniejsza wskazówka o już ''kupionych'' edycjach cyberpunka i assassyna na XO dostaniemy darmowe ulepszenie do XSX co może oznaczać że te gry wyjdą przed premierą konsoli.

Cytat

Starting with the May 7 episode of Inside Xbox, we will be showcasing what happens next in the world of Xbox, every month, which is why we’re calling it “Xbox 20/20.” These monthly moments will take place throughout the rest of the year and will be a way for us to engage, connect and celebrate with you about what’s in store for the next generation of gaming, including what’s next for Xbox Series X, Xbox Game Studios, Xbox Game Pass and Project xCloud. Every month will bring something different.

 

maj - multiplatformy

lipiec - mgs

jeden z miesięcy pewnie xcloud

 

 

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że Microsoft lepiej wchodzi w tą nową generację. Wydają się bardziej otwarci i szybsi od Sony, które wszystko robi jakby z ukrycia. Do tego popularność Game Passa i kierunkowanie się w stronę trendów rozrywkowych (Netflix-like) może tylko narobić Microsoftowi sporo nowej klienteli. Dla mnie nadal większą wagę mają pewne wybrane tytuły single-player, a dodatkowo nie lubię abonamentów, ale czuję po kościach, że nowy Xbox może być popularniejszą konsolą od PS5 - o ile Sony nie pracuje nad alternatywą dla Game Passa. No i ciekawe co tam kroją te wszystkie studia wewnętrzne Microsoftu. Biorąc pod uwagę koncentrację Microsoftu na multiplayerze, podejrzewam, że większość to jakieś sieciówki, ale chciałbym się mylić.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaranie się ekranem startowym jak już w tej generacji wybudzając konsolę z trybu "standby" go nie ma bo uruchamia się od razu dash. A jak już jestem zmuszony go oglądać bo jakaś przerwa w dostawie prądu była, to ten startowy KOXA mnie wku rwia tylko bo dźwięk mocno mi przypomina pobyt w IMAXIE - brakuje tylko odliczania, plus jest taki że wiem żeby kino przyciszyć XD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...