Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się za wiele po tym Inside, a tu proszę - kilka intrygujących zapowiedzi. Yakuza na Xboxie w Smart Delivery, Bright Memory z początku skojarzyło mi się z Titanfall 3, Medium, SCORN... Czas nie był stracony, łapka w górę.

Odnośnik do komentarza

Co to korwa było?! Ja myślałem, że po jeździe jaką zrobili przy zapowiedzi samego sprzętu, gry tylko dobiją Sony, a tu cały hype wyparował w trzy sekundy. MS jednak gonna MS przy prezentacji gier.

Moje odczucia odnośnie tego co się stało:
aPs3yIMEvMtuMVVkQlc5ul17urNojplHc_puuCEF

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, McDrive napisał:

Co to korwa było?! Ja myślałem, że po jeździe jaką zrobili przy zapowiedzi samego sprzętu, gry tylko dobiją Sony, a tu cały hype wyparował w trzy sekundy. MS jednak gonna MS przy prezentacji gier.

Moje odczucia odnośnie tego co się stało:
aPs3yIMEvMtuMVVkQlc5ul17urNojplHc_puuCEF

A czy ty myslisz, ze mozna tak wejsc sobie do budynku z walizka pieniedzy i kupic silne, dobrze rozwijajace sie studio z mocym IP? Nie? No jasne, ze nie. A microsoft nakupil studiow, ktore nie zdazyly spier.dolic do Sony, albo ktorych wlasciciele sprzedali je za paczke fajek bo i tak nie mieli z nich zadnego pozytku. Potem te studia porobily jakies gry uslugi czy inne strzelanki multiplayer. Swiat poszedl do przodu, pojawily sie patostrimy, fame mma, ale co z tego jak w dna tych zespolow zakodowane jest, ze dali sie zlapac w siatke na zakupy z biedronki na wlasnym podworku.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
  • WTF 6
  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

A czy ty myslisz, ze mozna tak wejsc sobie do budynku z walizka pieniedzy i kupic silne, dobrze rozwijajace sie studio z mocym IP? Nie? No jasne, ze nie. A microsoft nakupil studiow, ktore nie zdazyly spier.dolic do Sony, albo ktorych wlasciciele sprzedali je za paczke fajek bo i tak nie mieli z nich zadnego pozytku. Potem te studia porobily jakies gry uslugi czy inne strzelanki multiplayer. Swiat poszedl do przodu, pojawily sie patostrimy, fame mma, ale co z tego jak w dna tych zespolow zakodowane jest, ze dali sie zlapac w siatke na zakupy z biedronki na wlasnym podworku.

Fajny meltdown. MS kupił durne studio od Minecrafta za 3 mld więc tak, mogą wejść po prostu i kupować.

Odnośnik do komentarza

klapy jak się aktywowały  xD

 

Bardzo spoko ten Inside, tak jak widziałem może ze dwa wydania w życiu bo nie da rady tego oglądać, tak ta wersja przez korone o ironio...bez szopek, darcia mord i dziwnych zachowań jest OK. Mało gadania, pokaz kilkunastu gierek jedna za drugą, kilka fajnych pozycji. Lipa tylko że z AC mało pokazali i ten Madden wyglądał jak z x360.

 

No i to pierwsze wstępne wydarzenie których będzie z 6-7 w tym grube w lipcu, HYPE! 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem stream, na szczęście nie był zbyt długi

 

Nadal nie jestem fanem sposobu w jaki od pewnego czasu prezentuje gry przy różnych okazjach. Po 30 min od zakończenia w pamięć zapadły mi może 2 3 tytuły, a reszta zlepiła się w bezkształtną indyczą masę. Znowu było tego za dużo i zbyt szybko. Wolałbym mniej gier ale starannie wyselekcjonowanych z dłuższym pokazem gameplayu, zamiast tej gonitwy. Wygląda to trochę tak jakby Xbox na siłę chciał pokazać ile to gier nie powstaje na nową konsole.

 

Liczę że wezmą sobie całą tą krytykę do serca i zmienia trochę format i w lipcu dostaniemy lepszy pokaz skupiony na grach od studiów wewnetrznych.

 

Ciekawe jest to że Booty zapowiedział że już w lipcu zobaczymy nowe gierki od studiow niedawno zakupionych jak Double fine i Obsidian. Trochę się zaskoczyłem bo myślałem że ich projekty są na wczesnym etapie

 

Odnośnik do komentarza

A i mimo tego że każdy tutaj kreuje sie na shopenhauera gejmingu grającego w niszowe i unikalne produkcje to myślę że chyba wszyscy zgodzimy sie że chcielibyśmy następnym razem zobaczyć więcej gierek od dużych wydawców bo tylko jedna gra od Ubi (asasyn) i EA (Madden xd) to bieda

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie powinni byli nazwac tego "first look series x gameplay", bo gameplayu to tam prawie wcale nie było. Spodziewałem się, że pokażą chociaż rozgrywkę z AC, a ubi wylecialo z renderem ehhh. "The ascent" jak dla mnie spoko i to samo Yakuza. Z bloodlines to chciałbym gameplay, a nie to coś. Chociaż było klimatyczne. Scarlet nexus wyglada jak g.owno. Ten design postaci... bukiet kwiatow z nogami xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...