Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

w flight simie nie jest marketingowym chwytem. Nie wiadomo co ten szaleniec chce z tym zrobic.

4 minuty temu, Czoperrr napisał:

przecieki o grze Kojimy wykorzystującej chmurę mieliśmy już daaawno temu.

przecieki, w ktore nikt tutaj nie chcial wierzyc, a teraz wiedza wszyscy. Moze to pomoze w negocjacjach z innymi japonskimi devami jak zobacza, ze nawet kojima chce pracowac z ms.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, 20inchDT said:

w flight simie nie jest marketingowym chwytem. Nie wiadomo co ten szaleniec chce z tym zrobic.

przecieki, w ktore nikt tutaj nie chcial wierzyc, a teraz wiedza wszyscy. Moze to pomoze z negocjacja z innymi devami jak zobacza, ze nawet kojima chce pracowac z ms.

No mi jako graczowi jest to zupełnie obojętne czy za 5 czy 10 lat jakiś dev będzie miał ochotę zrobić coś na xboxa.

Odnośnik do komentarza

Starfield mnie miło zaskoczył ale oczekiwania miałem minimalne. Trochę liczę, że będzie to ME na jakie od lat czekamy (bez super mocy). Latanie statkiem wyglada przyjemnie. Zawsze na plus.

Jedyne co mnie martwi to 1000 planet. 1000 planet bylejakości zapewne. Po cholerę tyle? Todd ma jakiś kompleks? Można zrobić 50-100 wypasionych, ale nie, możesz wyładować gdziekolwiek na tysiącu - wow, super, jaraj się! No uwielbiam zwiedzać pustkowia w poszukiwaniu złoża stali +5, do nowego moda do statku, żeby wyglądał bardziej cool. Jeszcze tylko łyknę MountaiDew…

Cały czas miałem wrażenie, że zaraz ogłoszą, że to będzie GaaS. 

 

Poza tym? Nudno było.
Gdzie Avowed? Serio przez najbliższa 12 miesięcy wyjdzie tylko AAA Starfield?

Gdzie reszta gier szumnie zapowiedzianych rok temu?

 

Jak dla mnie to była przydługa reklama GamePassa - można było zrobić montaż  na 3 min i gierki puścić osobnym trailerami bo nawet 1/3 nie była interesująca. 

 

Odnośnik do komentarza

Kurczę, serio ludzie grają jeszcze tak namiętnie w te rozwleczone do granic wszechświata open-worldy? Do tej pory mam nieruszone AC: Valhalla, które miałem razem z konsolą, bo wiem, jakie to jest rozwleczone. I dlatego to samo nie pozwala mi się jarać Starfieldem: wiem, że będzie mi szkoda czasu na żmudne latanie po planetach za byle pierdołami i zdobywaniem expa, żeby łatwiej było ubić jakiegoś bossa :bad:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _mike napisał:


Gdzie Avowed? Serio przez najbliższa 12 miesięcy wyjdzie tylko AAA Starfield?

Redfall pierwsza połowa 2023

FM wiosna 2023

 

5 minut temu, funditto napisał:

a ten showcase we wtorek też ma dotyczyć gier z najbliższych 12 miesięcy czy jest szansa, że zapowiedzą cokolwiek sensownego ? 

To będą te same gry z dzisiejszej prezentacji ale nowe materiały, zresztą po co kolejne zapowiedzi jak oni mają XX gier zapowiedzianych

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie jak MS stwierdził że już nie wierzy w generacje? No to właśnie widzieliście efekty odejścia od modelu który się sprawdzał.

 

Najlepiej tą konfe zaprezentował vin diesel próbujący nieudolnie warczeć jak Kratos xd Gow z kosza w Lidlu, oferta gamepassa poziom cybermychy, szroty maks 5/10 z grafiką sprzed 15 lat, najpotężniejsza konsola na rynku chwaląca sie grami z telefonu... no jeśli ktoś spędził ostatnie lata robiąc ze Spencera mesjasza chwaląc niskobudżetowy system abonamentowy to ma tylko jeden sposób żeby po obejrzeniu tej konferencji wyjść z tej sytuacji z honorem. Samobójstwo.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Moze to pomoze w negocjacjach z innymi japonskimi devami jak zobacza, ze nawet kojima chce pracowac z ms.

Nigga please... Już współpraca przy X360 miała odwrócić passę żeby było więcej typowo japońskich gier. Zaczęło się i skończyło na Blue Dragon i Lost Odyssey:reggie:

Tylko kupno Nintendo mogłoby wywrócić planszę, ale na to nie przystanie japoński rząd.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, easye napisał:

Co roku na kofie MS brakuje większego limitu reakcji.

Naprawdę się nie spodziewałem, że po wydaniu tylu miliardów dolarów będzie jeszcze gorzej niz we wszystkich festiwalach beki jakie pokazali wcześniej razem wziętych.


 

Ty tak poważnie? 
Serio ktoś tu liczył na bomby po kwartale od zakupow? Bomby będą za 2/3 lata. Wtedy będzie można ocenić zakupy microsoftu. 
Forze trzeba było wrzucić na końcówkę 22. Do tego jakis suprise i byłoby ok. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Można się jedynie albo trzeba dojebać że połowę tych indyków mogli zmontować w trailer ID Xbox jak to robili w poprzednich latach no i że MS nie ma żadnej dużej gry na ten rok, jest kilka ciekawych gier ale to mniejsze projekty. Oczywiście rozczarowuje też brak Avowed czy Contraband bo to były według plot gry na 2023, widocznie wylecą na drugą połowę albo 2024 xD

 

Za to przyszły rok  już pierwsza połowa w postaci Starfield, FM, Redfall, RE4, DS i innych gier robi, no chyba że znowu wylecą na inny termin :kekw:

Odnośnik do komentarza

Ogromny zawód ten pokaz. Jakieś giereczki pod Game Passa i niepotrzebne zapychacze w postaci LOLa, Minecraft i Overwatcha.

 

Morda mi się uśmiechnęła, gdy zobaczyłem nową Forzę. Tu czuć next-gena i liczyłem na więcej czegoś podobnego. Na trasie wszystko było w ruchu, roślinność reagowała na wiatr itp, a nie jak w GT, gdzie wszystko jest statyczne. Zniszczenia też wyglądają dobrze. 
 

Zawiodłem się też na Starfieldzie. 1000 planet? Liczyłem bardziej na klasyczną eksplorację mapy jak w grach Bethesdy, ale 1000 planet będzie oznaczać jakieś kopiuj-wklej z głównymi zamkniętymi lokacjami jak ta baza na księżycu. Do tego trzeba się liczyć z tym, że gra może zadebiutować w kiepskim stanie technicznym. Po tej konfie Starfield wypada z mojej listy zainteresowań. :/

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...