Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Wolałbym raczej GoWa 2018 niż drewniane AA, bo niech mnie (pipi), ale Helblade Sensual Sacrifce to drewno jakich mało.

No nie powiem, Hellblade ze sterowaniem God of War to byłby strzał w 10. Tylko czy to nie zmieniłoby samej gry? Jednak w tej pozycji bardziej chodzi o brzemię choroby jakie targa bohaterką niż wyżynanie kolejnych przeciwników w różnych kombinacjach efektownych kombosow. 

Odnośnik do komentarza

Enslaved było dużo lepsze niż HS, Devil May Cry od nich to też była znakomita gra więc to nie jest tak, że oni nie potrafią czegoś zrobić tylko po prostu pierwsze Hellblade było wydawaną grą przez nich, zrobiona za własny hajs przez team developerów, który liczył około 20 osób więc i tak patrząc na to co wyprodukowali gra prezentuje się bardzo okazale, problemem jest bardzo schematyczna rozgrywka. Dwójka będzie w każdym aspekcie większa i bardziej okazała więc licze na naprawdę porządny tytuł. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I ciężko to było nazwać grą przy tak znikomej ilości gameplayu - po tych wszystkich podjarkach (czarek mocno odpływa z tym niedocenianiem, przecież Hellblade zebrało masę nagród) zagrałem i chyba jeszcze żaden tytuł mnie tak nie wymęczył, a to było tylko około 8h.
No chyba że to był zamysł twórców, żeby pokazać, jak cierpi osoba chora psychicznie i przelać trochę tego cierpienia na gracza :reggie:

Odnośnik do komentarza

Jakkolwiek  cenię sobie Hellblade z klimacik, historię i charakterystyczną dla Ninja Theory zdolność do stworzenia intrygującej postaci,  tak jeżeli za drugim razem będzie taki sam gameplay jak w części pierwszej to grę prawdopodobnie przejdę na Youtube. Już pod koniec pierwszej części literalnie nie dawałem rady. ;)

 

Jest wsparcie Microsoftu, jest hajs, mają czas i swobodę - liczę, że poświęcą temu aspektowi więcej czasu. A szczególnie systemowi walki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

czarkowy wirus z tymi farmazonami już rozlał się do innych tematów  :/  tir pełen nagród czy nawet goty dla hellblade to  niedocenienie gry którą zrobiło 20 osób, według mnie to nawet zbyt duże jaranko w branży było  xD

Wam trzeba pisać dosłownie, dramat. Ja nie mówię o nagrodach, a o innych graczach, to w tym środowisku jest niedoceniona, tak jak sunset, czy heavenly sword, które było genialne a nie sprzedało się jakoś znakomicie. Co ci da nawet 200 nagród jak coś sprzeda się w małej ilości? A ja akurat im kibicuję by stworzyli tytuł, który zainteresuje każdego posiadacza Xboxa.

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, czarek250885 napisał:

heavenly sword, które było genialne a nie sprzedało

 

Było przyjemnym średniakiem, a nie "genialne". Osobiście nie ukończyłem, a była to moja pierwsza gra na PS3. Były lepsze slashery i były ciekawsze historie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...