Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Symeon_88 napisał:

Acha czyli zobaczył Franka i zaczął myśleć odrazu fiutem? Walić całe lata przygotowań seksik, a pózniej typ w nocy poderżnie mi gardło. Ale było warto. Nie wierze co wy ludzie macie w głowach. To samo co twórcy widocznie. Papke

Właśnie ktoś ograniczony umysłowo może tylko te bzdury łyknąć i uwazać ze wszystko jest spoko XD

 

A moze on podswiadomie chcial, zeby ktos go ostro wyruchal i poderznal gardlo, bo mial dosc samotnosci? He? Ale ty jestes ograniczony, ze o tym nie pomyslales.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Symeon_88 said:

Zakladacie, ze przez 20 lat napadlaby go tylka ta jedna grupa? Zreszta wszystko ma swoj termin przydatności w tym np benzyna. 

Panie @Czoperrr nie twierdze i nigdzie tak nie napisałem. Zaniedbano podstawy i walnięto logikę w kąt tylko po to, żeby sztampowo ukazać wiadomo jaki motyw. I dlatego mi się to nie podoba. Czy już jestem homofobem czy jeszcze nie? Poza tym to nie Druckman reżyserował ten odcinek także troszke Ci nie pykło. 

Nigdzie nie pisałem, że Druckman to reżyserował.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Fakt, hbo w dawnych latach miało mnóstwo rewelacyjnych seriali. Jeśli chodzi o podobną tematykę, czyli związki homoseksualistów, to nowy odcinek nie ma nawet startu do Six Feet Under. Ale dla obecnych "dziennikarzy" hbo zaczęło się od gry o tron, a wcześniej to było jakieś prehistoryczne gówno dla boomerów. 

Edytowane przez Pix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fenomenu TD nie rozumiem. Moim zdaniem HBO ma lepsze seriale, nawet jak się to zawęzi tylko do kryminałów. 

 

Taka mała ściągawka polecanek serialowych ze stajni HBO, jakby ktoś szukał pomysłów, kolejność przypadkowa (bez oczywistości typu The Wire i Sopranos):

Spoiler

The Night Of (kryminał)
Ostre Przedmioty (kryminał)
Mare z Easttown (kryminał/dramat)
Wielkie Kłamstewka (dramat/kryminał)
Od nowa (kryminał/dramat)
Sukcesja (dramat)
Olive Kitteridge (dramat)
To wiem na pewno (dramat)
Six Feet Under (dramat)
Pohamuj entuzjazm (komedia)
Biały Lotos (dramat/kryminał)
Pustkowie (kryminał, czeski w dodatku)
Barry (czarna komedia)
Tokyo Vice (kryminał)
Turysta (kryminał)
Schody (kryminał)
Dochodzenie (kryminał)
Ogrodnicy (dramat/kryminał/czarna komedia)
Castle Rock (horror) 

 

Edytowane przez LeifErikson
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z tej listy oglądałem:

Ostre Przedmioty

Mare z Easttown

Biały Lotos

Tokyo Vice

Turysta

Dochodzenie 

Ogrodnicy

Schody

Castle Rock

 

I wszystkie oprócz Castle Rock (jestem fanem Kinga ale jakoś nie bardzo to do mnie trafiło) i wszystkie uważam za świetne. Z tym mówieniem o TLOU magnum opus to trochę dla jaj bo trudno określić tym serial po emisji trzech odcinków. Faktem jest, że HBO robi najlepsze produkcje i raczej nikt (może poza Apple) nie jest w stanie konkurować. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LeifErikson napisał:

Taka mała ściągawka polecanek serialowych ze stajni HBO, jakby ktoś szukał pomysłów, kolejność przypadkowa (bez oczywistości typu The Wire i Sopranos):

  Ukryj zawartość

The Night Of (kryminał)
Ostre Przedmioty (kryminał)
Mare z Easttown (kryminał/dramat)
Wielkie Kłamstewka (dramat/kryminał)
Od nowa (kryminał/dramat)
Sukcesja (dramat)
Olive Kitteridge (dramat)
To wiem na pewno (dramat)
Six Feet Under (dramat)
Pohamuj entuzjazm (komedia)
Biały Lotos (dramat/kryminał)
Pustkowie (kryminał, czeski w dodatku)
Barry (czarna komedia)
Tokyo Vice (kryminał)
Turysta (kryminał)
Schody (kryminał)
Dochodzenie (kryminał)
Ogrodnicy (dramat/kryminał/czarna komedia)
Castle Rock (horror) 

 

 

Ciekawe zestawienie. Mogłoby być przypięte w wątku ogólnym o serialach HBO. Ja tam w sumie nigdy nie wiem co oglądać a ta ściąga mi się przyda, bo lubię dramaty, kryminał, czasem komedie albo jakiś horror. Udało mi się złapać na dobrą promocję i płacę miesięcznie 19.99 zł. To dobra cena za usługę, z której praktycznie nie korzystam :beka:  Od debiutu usługi w nowej formie w PL oglądnąłem tam parę rzeczy z polecanym "Ślepnąc od świateł" i tak poza tym, to jeszcze pamiętam fragment filmu o Nawalnym. Chciałem udostępnić platformę mojej mamie, która nie mieszka ze mną ale nie dało rady. Właściwie to trzymałem się opłacania tej usługi ze względu na nadchodzą ekranizację The Last of US. Obecnie nie wiem czy to był dobry pomysł... Jakoś też nie mogę się przekonać do oglądania zbyt wielu seriali, bo prędzej czy później zaczynają być robione na siłę, wpychają jakieś głupie relacje i mniej znaczące wątki, które akurat mnie nie interesowały kosztem akcji. Tak było chociażby z The Walking Dead, gdzie było coraz mniej tego zaszczucia i walki, a więcej zbędnego pierdolenia.

Odnośnik do komentarza

boardwalk empier, the wire, sopranosy, six feet under, oz, oba seriale o żołnierzykach. C0rwa to są prawdziwe petardy i legendy a nie tlou z piankowymi grzybami i jednym odcinku o truskawkach. Te zayebane serwisy robią sensacje w 2023 że jest w serialu odcinek o gejach xD serio? Który my mamy rok żeby to było coś przełomowego? Może jakiegoś Yanusza lat 55 to poruszy że dwóch chłopów się całuje ale oni raczej nie oglądają takich rzeczy. A ukazanie miłości i staranie się żyć w ciężkich czasach? :oooo matko boska tego jeszcze nie było w popkulturze :obama: co za serial, gotg!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Elitesse napisał:

Jakoś też nie mogę się przekonać do oglądania zbyt wielu seriali, bo prędzej czy później zaczynają być robione na siłę, wpychają jakieś głupie relacje i mniej znaczące wątki, które akurat mnie nie interesowały kosztem akcji.

 

Spora część tych seriali z mojej listy to miniseriale w granicach 6-10 odcinków. Sama esencja. Za to właśnie uwielbiam HBO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...