Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pupcio napisał:

Gdyby ten odcinek wyglądał jak wyglądał +ze zmianą że Bill nie wypija sobie winka i w następnym tygodniu wjeżdżają akcje jak z filmiku powyżej? Luks, 10/10 no ale to co dostaliśmy to miła historyjka jako coś osobnego ale wpływająca negatywnie na całość

Po cichu na to liczylem ale po oczach widzialem ze sobie tez wsypal :/

 

Szkoda swietnie sie go ogladalo i mysle ze na przeciwko pyskatej Ellie to by byl kawal dobrego stuffu

 

A sory, napisalem pyskatej Ellie. Tak bylo w grze , z serialu to nie wynika. Wiemy jedynie ze nie umie zapiac pasow. Jak to baba 

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Figaro napisał:

bez kitu odczuwam prawdziwą żenadę jak czytam jego posty w tym temacie xD czyste ciarki żenady

 

Ja specjalnie na forum wszedłem, a zdarza mi się to raz na rok. Zacząłem myśleć gdzie można zobaczyć ból du.py po tym odcinku i pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie forum PE.

Edytowane przez Manor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja odnoszę wrażenie (i nie mówię tu tylko o tym forum) że tak jak TLoU jest na swój sposób legendą (ze względu właśnie na ukazanie relacji między dwójką bohaterów) tak serial też MUSI BYĆ arcydziełem, bo to jest TEN SERIAL NA PODSTAWIE TEJ GRY i wszystkie decyzje twórców są dobre.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pupcio napisał:

A jest na to czas żeby poświęcać godzine przy 9 odcinkowym sezonie? Historia jedynki ma niby być zamknięta a jeśli będą tak rozwijać każdą napotkaną postać to skończymy na tym że Ellie z Joelem będą gośćmi we własnej historii. Nie wiem, nie wiem. Zdecydowanie ten 3 odcinek wzbudził we mnie obway o przyszłe odcinki

 

na pewno będzie wątek Sama i Henry'ego, na pewno będzie zahaczenie o materiał z DLC Left Behind czyli Riley (widać to w zwiastunach)

 

nie wiem jak to forum to przeżyje xd

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zrobią z tego nic nie znaczącą historię tak jak ten trzeci episod to będzie w pełni uzasadnione narzekanie.

 

Gdyby sezon miał 20 odcinków to ok, ponieważ sam w sobie był bardzo dobry i świetnie zagrany. No nie licząc stania na środku ulicy podczas rajdu. Ale tutaj nie ma czasu na te jebane truskawki i winko przez godzinę czasu antenowego. Wątki i budowanie postaci mogą przez to ucierpieć. 

 

Zobaczymy co będzie dalej ale po 2 świetnych odcinkach zapala się czerwona lampka ostrzegawcza.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ins napisał:

No nie licząc stania na środku ulicy podczas rajdu.

 

Dziwne że nikt o tym nie wspomniał do tej pory, przecież to było tak głupie i niepasujące do postaci że można to porównać tylko do niefrasobliwości Joela z Tlou II. Typ którego cała osobowość jest zbudowana wokół przygotowania do walki i przewidywania każdego zagrożenia, w momencie strzelaniny staje na środku otwartej ulicy? Umie przygotować setki pułapek i fortyfikacji, a nie wie że jak do niego strzelają powinien sie schować za jakiś murek czy drzewo? To nie pierwszy raz taka akcja w historii Tlou, czekam na babe w 9 miesiącu ciąży wybierającej się na parkour przez ogrodzenia.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ins napisał:

Gdyby sezon miał 20 odcinków to ok, ponieważ sam w sobie był bardzo dobry i świetnie zagrany. No nie licząc stania na środku ulicy podczas rajdu. Ale tutaj nie ma czasu na te jebane truskawki i winko przez godzinę czasu antenowego. Wątki i budowanie postaci mogą przez to ucierpieć. 

Otóż to. To już wolałbym zobaczyć rozbudowany wątek zbrodniarzy z Pittsburgha albo kanibali. Możliwości jest sporo, ale odcinków tylko 9, a więc czasu niewiele. Albo nawet życia w Bostonie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Observer napisał:

Dziwne że nikt o tym nie wspomniał do tej pory


Oj, ktoś tu nie czyta wszystkich postów :reggie:
 

12 godzin temu, Wredny napisał:

A to to już w ogóle beka - banda jakichś przygłupów wchodząca jak lemingi na te miotacze ognia i Bill stojący na środku pięknie oświetlonej ulicy :kekw:

 

Godzinę temu, Tokar napisał:

Swoją drogą to w wygodnym momencie przerwali, a ja na przykład bardzo chciałbym wiedzieć, jak dokładnie Frank opanował sytuację z raną postrzałową podbrzusza mając do dyspozycji wyłącznie Wild Turkey.


To też mnie rozjebało, bo sobie myślę "no jasne, masz fhooy czasu na takie akcje, przecież zaraz przyjdą i was zayebią", ale jednak nie...
Okazało się, że wszyscy napastnicy poginęli w niewyjaśnionych okolicznościach.
Najwyraźniej domowej roboty miotacze ognia i ledwo stojący płotek pod prądem sklecony na bezmózgich zarażonych wystarczył, ale akcja dzieje się w USA, więc poziom IQ żywych osobników może być podobny :leo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...