Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsza jest narracja, ze odcinek sie nie podobal, ale nie chodzi o gejów. ale od kilku stron posty sa tylko w stylu "w nastepnym sezonie sie beda nonstop ruchali". spoko, wkrecajcie sobie dalej.

 

ekranizacja 1:1 nie ma sensu w przypadku gry. rozumialem to w takim sin city czy watchmen bo to jednak przeniesienie statycznych obrazkow na ekran. ale jak chcecie zobaczyc spotkanie Billa z Ellie to mozna je obejrzec na jutubie. swietnie zagrane, wyrezyserowane i dobrze napisane dialogi.

 

gra ma sporo budowania swiata ktore pewnie coniektorych tutaj nudzi, np. czytanie listow i szwedanie sie ulicami zniszczonych miast, odwiedzanie zniszczonych zgrabionych mieszkan. czesto wtedy nie walczy z sie potworami wiec moze kimneliscie na tych fragmentach gry. nie wiem jak lepiej przeniesc to do gry niz pokazac w jednym odcinku side story jak wygladalo zycie osob w trakcie zarazy.

 

czy ten odcinek cos wnosi do fabuly? tak. do historii joela i ellie? nie. mysle, ze osoby za niego odpowiedzialne swietnie wstrzelily sie w to co tez czesto przekazuje gra. opowiada on o tym co jako ludzkosc stracilismy w takiej sytuacji ale i co zyskalismy. jesli ktos oczekiwal po serialu last of us wiecej starc z zarazonymi i wiecej akcji to nie wiem. moze ja juz nie umiem dyskutowac w internecie, ale mysle, ze kompletnie nie skumal o czym jest ta gra i moze warto sie dalej nie meczyc.

 

w tym sezonie jest tez odcinek zatytuowany "left behind", domyslam sie o czym jest to tez nie polecam ogladac. nic nie wniesie do fabuly i beda w nim osoby homoseksualne.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • beka z typa 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ölschmitz napisał:

najlepsza jest narracja, ze odcinek sie nie podobal, ale nie chodzi o gejów. ale od kilku stron posty sa tylko w stylu "w nastepnym sezonie sie beda nonstop ruchali". spoko, wkrecajcie sobie dalej.

 

 

dokładnie

 

jeszcze to przekonywanie roziego i innych, że w przypadku pary hetero też by się dopierdalali na 8 podstron o ten wątek xD kogo wy kurwa chcecie oszukać, ściągnijcie te maski

  • beka z typa 6
Odnośnik do komentarza

Critical Drinker potwierdza - 3. ep najlepszy :obama:

 

Nie ma tu nic na siłę i właśnie tak powinno się wprowadzać takie wątki - wyszlo zupełnie naturalnie i nie ma się czego czepiać.

A nie jak u netflksa - do odznaczenia checkboxy z gejem azjata, białym zjebem, silna kobieta, czarnym naukowcem, etc, które w efekcie robią takim ludziom więcej krzywdy, niż pożytku.

  • Plusik 5
  • beka z typa 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, ze w tlou2 Joel staje sie placzliwa pizda :(

Zawsze mowilem, na dlugo przed pierwszymi informacjami o tlou2, ze powinni zostawic Joela i Ellie i przedstawic nowa historie, bo wiadomo bylo, ze to spierdola i teraz mam zjebany obraz calej serii.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Uwazam, ze byl lepiej przygotowany i mial wieksze zapasy wszystkiego niz ta banda raidersow. Juz w pierwszy tydzien apo pojechal na baaaaardzo bogate “zakupy” co bylo przedstawione w odcinku. Uwazam, ze byl bardzo oszczedny w marnowaniu zapasow. Mozliwe, ze ta grupa nie miala nawet swojego stalego miejsca i podrozowali po kraju szukajac surowcow na przezycie.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Zakladacie, ze przez 20 lat napadlaby go tylka ta jedna grupa? Zreszta wszystko ma swoj termin przydatności w tym np benzyna. 

Panie @Czoperrr nie twierdze i nigdzie tak nie napisałem. Zaniedbano podstawy i walnięto logikę w kąt tylko po to, żeby sztampowo ukazać wiadomo jaki motyw. I dlatego mi się to nie podoba. Czy już jestem homofobem czy jeszcze nie? Poza tym to nie Druckman reżyserował ten odcinek także troszke Ci nie pykło. 

Edytowane przez Symeon_88
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Symeon_88 napisał:

- w pułapke zastawioną przez człowieka, który większość życia spędził na przygotowanie się do takiej sytuacji jaka zapanowała oraz który sądząc po jego zachowaniach był nieufny wobec innych (chowanie sie w piwnicy, odgradzanie swojego terenu gdy tylko został sam, budowanie pułapek właśnie etc.),a może nawet paranoiczny wpada zupełnie obcy człowiek.

 

ale przeciez Frank wpadl mu w oko. Juz to widze, jakby do dolu wpadla pamela anderson w prajmie, po pierwszym powiekszeniu dojcow, a Szymon 88 by jej strzelil w leb i potem wyruchal raz, gora dwa, zamiast rozkoszowac sie latami. Typ trafil 6 w totka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Symeon_88 napisał:

Zakladacie, ze przez 20 lat napadlaby go tylka ta jedna grupa? Zreszta wszystko ma swoj termin przydatności w tym np benzyna. 

Panie @Czoperrr nie twierdze i nigdzie tak nie napisałem. Zaniedbano podstawy i walnięto logikę w kąt tylko po to, żeby sztampowo ukazać wiadomo jaki motyw. I dlatego mi się to nie podoba. Czy już jestem homofobem czy jeszcze nie? Poza tym to nie Druckman reżyserował ten odcinek także troszke Ci nie pykło. 

Zakladam, ze pewnie wiecej bylo tych potyczek z raidersami, moze nawet ktos mu zniszczyl plotek, moze podeptal truskawki ale mysle, ze po prostu przez budzet odcinka jak i jego ograniczona dlugosc musieli skrocic z 20 lat do 1h20 minut.

Nie jestes homofobem, jestes po prostu ograniczony umyslowo xd

 

”hej henryku, widzisz te 15 domow tam 30 metrow w glab ogrodzenia? wez wszystkie molotowy ktore nam zostaly, tak wszystkie dwa i wez obrzucaj teren zeby wszystko spalic”

Edytowane przez smallv86
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Acha czyli zobaczył Franka i zaczął myśleć odrazu fiutem? Walić całe lata przygotowań seksik, a pózniej typ w nocy poderżnie mi gardło. Ale było warto. Nie wierze co wy ludzie macie w głowach. To samo co twórcy widocznie. Papke

Właśnie ktoś ograniczony umysłowo może tylko te bzdury łyknąć i uwazać ze wszystko jest spoko XD

Edytowane przez Symeon_88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...