Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dziwię, że tęczowym tak podoba się wątek męskiej miłości przedstawiony w tym odcinku. Frank poznał Billa i dał mu dupy po 2 godzinach znajomości i zjedzeniu pysznego steka. Gdyby w ten sposób została przedstawiona kobieta, to ból dupy tej samej grupy ludzi byłoby słychać na całym tłiterku. 

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem trzeci odcinek i jestem zachwycony. Wzruszające, romantyczne. Dla niektórych chłop bijący kobietę może być czymś bardziej akceptowalnym, ale może kiedyś dorośnięcie.

17 minutes ago, Pix said:

Ja się dziwię, że tęczowym tak podoba się wątek męskiej miłości przedstawiony w tym odcinku. Frank poznał Billa i dał mu dupy po 2 godzinach znajomości i zjedzeniu pysznego steka. Gdyby w ten sposób została przedstawiona kobieta, to ból dupy tej samej grupy ludzi byłoby słychać na całym tłiterku. 

Po dwóch godzinach znajomości, ale czterech latach całkowitej samotności.

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

@drozdu7 

Spoiler

A nie kurwa jeden obiad, gdzie ich nie lubi a potem nagle kolejna scena i z dupy "call Joel!!" i w liście chroń Tess.

 

Ale to przecież było po jakimś już grubszym czasie a nie pół godziny po obiadku. Widać że już wtedy poznał dobrze J i ufał mu na tyle żeby ten

Spoiler

miał się zająć truskawkowym Frankiem

 

jak dla mnie to akurat Billa backstory i nakreślenie relacji z J&T jest bardzo dobrze zrobione. 

Odnośnik do komentarza

Ale ten odcinek był chujowy. Tak jak pisali poprzednicy. Wątek jest na siłę rozjebany do rozmiarów całego odcinka, olano zajebista akcje z gry, miasto pułapek, olano całkowicie śmierć Tess z poprzedniego epizodu. Wszystko to poświęcono aby pokazać krótki motyw z gry o którym szybko zapominamy. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

Odcinek o dwóch gosciach, którzy dopiero po końcu świata mogli być naprawdę szczęśliwi.

 

Murray Barttlet po Białym Lotosie i Chippendalesach udowadnia, że jest aktualnie w absolutnej aktorskiej topce.

 

Bałem się, że serial będzie zbyt mocno trzymał się wydarzeń z gry i przez to będzie nudnawy, ale te zmiany są naprawdę fajne. Ciekawe co będzie dalej.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, standby said:

Ale ten odcinek był chujowy. Tak jak pisali poprzednicy. Wątek jest na siłę rozjebany do rozmiarów całego odcinka, olano zajebista akcje z gry, miasto pułapek, olano całkowicie śmierć Tess z poprzedniego epizodu. Wszystko to poświęcono aby pokazać krótki motyw z gry o którym szybko zapominamy. Szkoda.

Ale to jeszcze nie koniec serialu. Wątek homoseksualny rozjebany na kilkanaście godzin był w TLOU2 no ale jak dwie laski się całują to spoko nie hehe

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Dave Czezky napisał:

niech gracze płoną

 

fixed

10 godzin temu, Josh napisał:

Najlepszy w tym wszystkim jest ból dupy lewaków, kiedy odważysz się napisać coś negatywnego na temat tego odcinka. Możesz stanąć na rzęsach, argumentując czemu epek ci się nie podobał, wymieniając np. niesamowicie ślamazarne tempo, fillerową formułę, brak klikaczy albo chociaż jakiegokolwiek klimatu zaszczucia, który w grze grał istotną rolę, idiotyczne sceny w stylu Rona Swansona strzelającego do zbirów na środku ulicy lub praktycznie nieporuszony od pierwszego odcinka wątek Joel-Ellie, kosztem postaci epizodycznych i nawet SŁOWEM nie wspominając nic o parze gejów. Nie ważne, przewrażliwieni osobnicy i tak zaczną ci cisnąć od homofobów, no bo jak mogłeś nie docenić tak wspaniałej romantycznej historii dwóch facetów. 

 

to możesz wskazać taki przypadek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...