Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

ale to demko wyglada kooozaaaacko. lochy, palac, bardzo ciekawe rozwiniecie calej serii i zdecydowanie odwazny i sluszny krok na przod po wpadce przy re3 ktora pokazala ze odgrzewanie tego samego kotleta, nawet dobrego, w koncu go wyjalowi. i fakt ze wyjeli osobom odpowiedzialnym za ten rimejk prawa do czworki z rak sugeruje ze capcom ma jeszcze resztki rigczu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, smallv86 napisał:

Najwyzszy poziom trudnosci tylko w wersji delux :reggie:

"The Unlock "Village of Shadows" Difficulty item, makes this incredibly difficult mode immediately available. This is normally accessible after completing certain gameplay conditions. If you've already unlocked this, then this item has no effect."

 

No chyba nie.

Odnośnik do komentarza

Skoro wy sie tak jaracie oprawa w tym demie to mi sie chyba jakies inne pobralo :reggie: Przeciez to jest przez wiekszosc czasu ps4 quality. Tam w glownym holu przy tym zyrandolu faktycznie fajnie oswietlone no ale to jedno miejsce. W lochach wystarczy podejsc blizej do jakiegos przedmiotu to wszystko jakies rozmazane. Nie to ze jest brzydko ale na poprzedniej generacji to sie kilkadziesiat ladniejszych gier znajdzie.
 

Klimat oczywiscie gniecie i czekam ale akurat ogrywalem remake re2 i no wiadomo jest ladniej ale zeby to byl jakis super przeskok to nie powiem :shieeet: no odpale jeszcze jutro bo moze to trzeba usiasc na spokojnie

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, schabek napisał:

Skoro wy sie tak jaracie oprawa w tym demie to mi sie chyba jakies inne pobralo :reggie: Przeciez to jest przez wiekszosc czasu ps4 quality. Tam w glownym holu przy tym zyrandolu faktycznie fajnie oswietlone no ale to jedno miejsce. W lochach wystarczy podejsc blizej do jakiegos przedmiotu to wszystko jakies rozmazane. Nie to ze jest brzydko ale na poprzedniej generacji to sie kilkadziesiat ladniejszych gier znajdzie.

 

nie wszyscy patrza na to z perspektywy przeskoku. dla mnie to zadowalajaca jakosc. brniecie w retoryke "sa ladniejsze gry" to polykanie wlasnego ogonu, bo zawsze znajdzie sie cos ladniejszego. jak nie tu, to na innej konsoli. jak nie teraz, to tydzien po premierzy gry, i tak w kolko, wiec po co? 

 

dla wielu oprawa tez to nie tylko rozdzialka, ale tez sam sznyt dizajnu. tak ladnie wykonane wnetrza w tym stylu to rzadkosc, choc znowu sie spelnia moja teza sprzed 2-3 lat ze to environment jest najlepiej dopracowanym aspektem wysokobudzetowek. 

 

natomiast jesli mam byc szczery, to graficznie powali mnie dopiero jak zobacze z bliska jakis dobrze zrobiony plonacy las. 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, _Red_ napisał:

Na razie jedyne jump scary wywołuje dźwięk podnoszenia przedmiotow. Czemu taki wrzask gdy sobie zabieram karteczkę z półki.

Uwielbiam to w RE xd

 

Gra coraz bardziej mi się podoba. Jak zobaczyłem grubego hondlorza to aż zapiszczałem z radości :isee: Re4 vibe + Bloodborne vibe. Dajcie gameplay na 15h oraz dużą grywalność to się zesram. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak podpytam jako laik: w trailerze RE VIII pada imię "Ethan" które zdaję się, że słyszałem w RE VII. Czy VILLAGE jest bezpośrednim sequelem poprzedniczki? Pograłoby się w nowego, a nie chcę zaczynać od dupy strony, nie ukończywszy siódemki.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak podpytam jako laik: w trailerze RE VIII pada imię "Ethan" które zdaję się, że słyszałem w RE VII. Czy VILLAGE jest bezpośrednim sequelem poprzedniczki? Pograłoby się w nowego, a nie chcę zaczynać od dupy strony, nie ukończywszy siódemki.

 

Tak, to ten sam Ethan co w 7. A może do końca i nie on, kto wie co tam wymyślą ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...