Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram od wczoraj. Pierwsze włożenie w dłoń z delikatnością obcowania z dziewicą :nyam1: Pad jest solidny. 

 

Moje dualshocki 4 rozpadały się tylko gdy grałem w Drive cluba. Szybko zdzieralem analogi bo taki miałem styl grania że zbyt mocno naciskałem na gałki tak z boku. A potem gdy już grałem inne gry to nic ich nie ruszało więc przypuszczam że Sens też dużo wytrzyma.

 

Tylko niech już Sony nie wydaje Drive Cluba 2 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Przecież Scuf to paździerz do potęgi, do tego krótka i problemowa gwarancja. Aim mi pokazywał jakiś czas temu znajomy w serwisie jak w środku wygląda i luty robił chyba pan kaziu po flaszce, więc sorry ale nie. Może akurat felerny egzemplarz, no ale mi wystarczyło.

Z tych wszystkich pro padów, to niestety, ale EDGE wydaje się być najlepszym wyborem. Jak kogoś nie razi cena i mała bateria to można pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PanKamil napisał:

Jeżeli będzie kiedykolwiek promka 50% na edge czyli tak z 500 zł to sam pomyślę :)

Ale w zestawie z ładowarką i też wtedy chętnie wezmę. A tak serio to pewnie już bym kupił, ale po pierwsze drogo a po drugie na szczęście multi gram na Xboxie na Elite za 500zł właśnie. 

Odnośnik do komentarza

Ile w końcu powinna działać średnio bateria w DS ?

 

W necie jest mowa o kilkunastu godzinach. Tymczasem niemal od początku po zakupie nówki sprzętu rok temu mam wrażenie, że mój egzemplarz trzyma raptem kilka godzin.

 

Ok, w opcjach nie oszczędzam na wibracjach i innych "ficzerach". Wyłączyłem tylko głośnik oraz mikrofon, a reszta domyślnie. I tak mam wrażenie, że po 5h pad już się rozładowuje. A może i nawet szybciej, bo wcale nie gram ostatnio dużo, a przez weekend dwa razy musiałem pada ładować.

 

Tak to już jest z baterią, czy na coś jeszcze powinienem w ustawieniach zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Suavek napisał:

Ile w końcu powinna działać średnio bateria w DS ?

W grach PS5 przy maksymalnych wibracjach jest to jakieś 10h godzin, może więcej w zależności od gry. Zwróć uwagę, że komunikat o słabej baterii pojawia się wcześnie. Jak wyskoczy to jeszcze 3h spokojnie można grać.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Square napisał:

Zwróć uwagę, że komunikat o słabej baterii pojawia się wcześnie. Jak wyskoczy to jeszcze 3h spokojnie można grać.

O tym nie pomyślałem w sumie. Moje OCD powoduje, że kabel podłączam krótko po informacji o niskim stanie baterii.

 

Może faktycznie sprawdzę drugiego pada, który leży nieużywany. Choć fakt, że mam obecnie grę z dużą ilością wibracji i adaptive triggers, to też może szybciej zużywa baterię, stąd takie wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...