Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Może to szybko złamią i zrobią z tego Vite 2 Robienie czegoś takiego do samego Remote Playa (w dodatku tylko po wifi) jest dla mnie dość dziwne. To już wystarczy ta dokładka do telefonu co to ją wydali i w zupełności wystarczy. Może jak ktoś rzeczywiście nie ma opcji grania na tv w domu długo to jest to jakiś rozwiązanie, no ale hit sprzedaży to to raczej nie będzie. Wyczuwam sytuację podobną do tego urządzenia Vita TV, które potem dawali za grosze, żeby tylko się pozbyć z magazynów.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie ma co przeżywać, bo to nic innego, jak kolejny "drobny" sprzęt dedykowany, jak headset, słuchawki, stacja ładująca, czy pilot. Nawet Sony się zbytnio nie rozwodziło nad tym, więc porównania do Vity czy Switcha to już tylko na potrzeby wojenek konsolowych mają 'sens'.

 

Inna sprawa, że mimo wszystko fajniej by było otrzymać prawdziwego handhelda/konsolę. Do Remote Play nie jestem przekonany, bo choć Internetu nie mam tragicznego, to jednak na PC czy Vita z PS4 nie było to komfortowe granie. Bo albo input lag, albo grafika się kaszaniła. No ale gdybym miał porządne Wi-Fi, to w sumie czemu nie? W zależności od ceny.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:

Może to szybko złamią i zrobią z tego Vite 2 emoji14.pngRobienie czegoś takiego do samego Remote Playa (w dodatku tylko po wifi) jest dla mnie dość dziwne. To już wystarczy ta dokładka do telefonu co to ją wydali i w zupełności wystarczy. Może jak ktoś rzeczywiście nie ma opcji grania na tv w domu długo to jest to jakiś rozwiązanie, no ale hit sprzedaży to to raczej nie będzie. Wyczuwam sytuację podobną do tego urządzenia Vita TV, które potem dawali za grosze, żeby tylko się pozbyć z magazynów.

Ale co tam łamać jak tam jest tylko ekran?  Ja nie wiem po co sony produkuje takie gówno rzeczy, kto kupuje takie śmieci w tych czasach?

Odnośnik do komentarza

Żebym tam jeszcze bym oled....:frog: teraz jeszcze najważniejsza kwestia tego czyli cena. Jak nie przesądza może to być dla wielu osób bardzo fajny sprzęt. Tak można użyć przystawki do telefonu, ale przez proporcje ekranu z mojego 6,7 cala robi się może jakieś 5,5 w grze? No taki 8 calowy ekran+ normalny chwyt jakbym trzymał pada? To by się o wiele wygodniej na tym grało. Gdyby jeszcze jakoś dało się na tym xclouda używać to jestem ciut zainteresowany. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...