Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Rtooj napisał:

Jaka kicha?

95% ludzi nie używałaby zmiany przypisanych przycisków gdyby mieli to defaultowo w dual sensie.

Kicha taka, że jak nie masz przycisków w standardzie to jest to tylko półśrodek, bo wszystko co możesz zrobić to przypisać sobie np. kółko do manetki. A to i tak dopiero po wywaleniu dodatkowej kasy.

Odnośnik do komentarza

Pragnę podkreślić ze wszystkie inne pady tego typu aimcontrollers czy scuf w zależności od konfiguracji kosztują dużo więcej niż edge. Kto ma kupić to kupi, głównie prosi dla których każda ms ma znaczenie. A baterie dziwne macie mi zawsze te min 8-10h trzyma, nigdy nie wyladowalem podczas grania. Mam dwa pady zawsze na stacji ładującej wiec bez znaczenia ile trzymają tak naprawdę.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ten Edge serio ma trzymać jeszcze krócej niż DS? Brak mi słów po prostu. Jeszcze ta cena xD

 

Ktoś mi wytłumaczy czemu często muszę zmieniać w konsoli opcje połączenia na USB bym w ogóle mógł naladowa pada? Jeżeli tego nie zrobię to cały czas zero kresek jakby był całkowicie rozładowany. Bateria siada po półtora roku?

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.12.2022 o 19:37, balon napisał:

Mam problem z jednym z DS. Jak chcę ładować muszę ostre akcje wtyczką robić aby załapał. Jakoś domowy sposób pomysłowego wnuczka? Kabel jak coś jest ok, bo słuchawki czy drugiego pada ładuje bez problemu. Podejrzewam wejście w padzie. 

Dobra to chyba inny problem. Drugiego pada też nie ładuje. Czyli chyba wina kabla. Wziąłem jakieś inne kable  USB-C USB-A i też nie ładują. Teraz pytanie czy to muszą być jakieś dedykowane kable, czy zwyczajne  USB-C USB-A powinny działać? 

Odnośnik do komentarza

Też mam problem z ładowaniem DS. 2 tyg temu kupiłem nowa konsole ps5 z jednym padem. Chcąc naładować pada przez konsole muszę podłączać go po kilka razy aż załapie i tak było od początku... próbowałem różnymi kablami, przepinalem w inne porty ale nadal to samo. Macie jakiś pomysł? Czy już tylko zostaję mi odesłanie pada na gwarancje?

Odnośnik do komentarza

Może być kwestia rozjechanego portu USB-C w padzie ale w innych przypadkach też i samego wtyku USB-C w kablu.

 

U mnie jest za to taka sprawa - kabelek USB - USB-C dołączony do konsoli oba pady mi ładuje dobrze, ale np. smartfona przerywa co chwilę z każdym podmuchem oddechu (wtyczka się ewidentnie rusza) mimo że w telefonie gniazdo jest ok, gdy wpinam ładowarkę sieciową.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ładowarka do pada do dla mnie jedna z lepszych inwestycji. Ja wykosztowałem się 100 zł na oryginalną i nie żałuję. Zamiast odkładać pada na półkę to odkładam na ładowarkę i odkąd ją kupiłem to nie miałem sytuacji, że pad mi się rozładował. Do tego pad stojący w stacji wygląda elegancko. Koszt 50-100 złotych to śmieszny piniondz za wygodę na całą generację. Psychika też wam odpocznie od zabawy z kablami. Nigdy więcej ładowania kablem po (prawie) każdej sesji. 

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...