Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego usilnie porównujesz tę przystawkę do Steam Decka czy Asusa Rog Ally, starajac się w pozytywnym świetle przestawić całą sytuacje "bo przecież sprzęt Sony bedzie tańszy i będzie korzystać z mocy PS5 (o ile je wcześniej kupiliśmy i nikt na nim w tym momencie nie gra)". 

 

Project Q to co najwyżej konkurent Logitech G Cloud, które kosztuje 300 dolarów, którego bateria trzyma do 12 godzin i który nie tylko skorzysta z mocy PS5 ale  również wszystkich innych platform streamingowych jak np. GeForce Now. Na tym tle jedynym faktycznym plusem urządzania Sony jest fakt że będzie mieć haptyczne wibracje i adaptacyjne triggery i być może cena. W co jednak wątpię patrząc na to jak do tej pory Sony wyceniało akcesoria do PS5.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Nie wiem dlaczego usilnie porównujesz tę przystawkę do Steam Decka czy Asusa Rog Ally, starajac się w pozytywnym świetle przestawić całą sytuacje "bo przecież sprzęt Sony bedzie tańszy i będzie korzystać z mocy PS5 (o ile je wcześniej kupiliśmy i nikt na nim w tym momencie nie gra)". 

 

Project Q to co najwyżej konkurent Logitech G Cloud, które kosztuje 300 dolarów, którego bateria trzyma do 12 godzin i które nie tylko skorzysta z mocy PS5 ale i również wszystkich innych platform streamingowych jak np. GeForce Now. Na tym tle jedynym faktycznym plusem urządzania Sony jest fakt że będzie mieć haptyczne wibracje i adaptacyjne triggery i być może cena. W co jednak wątpię patrząc na to jak do tej pory Sony wyceniało akcesoria do PS5.

no i ten logitech jest dla mnie dużo ciekawszy niż te asusy za chore pieniądze. Najwięcej gier mam na playstation, mam ps+ więc dla mnie akurat taki playstation Q jest lepszym wyborem. Z czasem pewnie będzie też pewnie działała zwykła chmura choć mając konsole nie będę nią zainteresowany. na zachodzie z tego co mi wiadomo już działa ps+ już w cloudzie na pc, ale u nas nie jest to jeszcze dostępne.

 

Porównuje bo na tym i na tym grasz i po prostu niektórzy nie widzą problemu w bateri na 1,5 godziny ale 3-4 godziny to już skandal.

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Homelander napisał:

A ile smartfonów ma 8 cali ekran w proporcjach 16:9 i wbudowanego dualsensa z haptyka i adaptacyjnymi triggerami?

Każdy jak dokupisz sobie dualsensa za 300zł. Niektórzy zaraz powiedzą że się czepiamy bo jest na tym znaczek playstation, ale ja bym powiedział że niektórzy widzą sens w tym bezużytecznym kawałku plastiku bo jest tam ten znaczek

  • This 1
Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, Pupcio said:

Każdy jak dokupisz sobie dualsensa za 300zł. Niektórzy zaraz powiedzą że się czepiamy bo jest na tym znaczek playstation, ale ja bym powiedział że niektórzy widzą sens w tym bezużytecznym kawałku plastiku bo jest tam ten znaczek

 

Serio? No to pokaż. Bo ja nie widziałem żadnego. Mój telefon ma prawie 7 cali, ale z pasami po bokach realne pole to ile, 5? Do tego uchwyt sprawiajacy, że środek ciężkości jest fatalny, a całość po paru minutach niewygodne. Próbowałem, dałem sobie spokój. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...