Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok wioska skończona, zobaczymy co przyniesie zamek. To dalej kapitalna pozycja ale wioska całościowo mnie trochę rozczarowała. Slabsze boss fighty, beznadziejny głos Ady, wizualnie też gra niczym się nie wyróżnia (wioska w village ładniejsza, wykonanie wody to jakiś żart, tekstury miejscami słabe). 

  • beka z typa 3
  • Smutny 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

bo Dolby Vision rozwiązuje problem mleka w praktycznie każdej grze gdzie występowały problemy z HDRem


Czytam Was i zostaje mi bóldupić, że wczoraj nie pojechałem po własną kopię i nie spędzę niedzieli z mesjaszem. :frog:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

bo Dolby Vision rozwiązuje problem mleka w praktycznie każdej grze gdzie występowały problemy z HDRem

Nie. Callisto i w sumie RE2 wyglądają okropnie. Plague Tale 2 też miał problemy. Nie jest tak kolorowo z DV.

 

IMG_20230326_121854457_HDR.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Potwierdzam. RE3 DV u mnie jest prześliczny. Szkoda, że ogołocili fizykę zombie. Widać poprawki względem dwójki.

Ty grasz w re4r na xsx?

 

Edit. No tak.

 

Może kupie pudełko na xsx, bo tam z hdr nigdy problemów.

 

 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Ahhh te spusty na RE2R ale to byla gra o Mr X ktory byl najgorszego typu Botem 

 

Imho 10/10 Oceny calkowicie zasluzone a ja jakims super fanem RE4 nie jestem zawsze bylem z tymi co mowili ze to nie jest RE tylko jakies Pif Paf xD Remake ta niedpgodnosc naprawil jest mroczniej straszniej kazdy Boss jest lepszy w porownaniu do oryginalu. Nie bawilem sie tak dobrze od Elden Ringa <3

 

Te Regeneratory to taki troche zywe w porownaniu do oryginalu xD

  • Plusik 5
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Nowe RE4 zacne, lecz dychy nie wystawię. I tyle. Piszę to jako weteran serii, z naciskiem na dawny romans Leona i Ashley. RE2R pozostanie lepsze z bardzo prostej przyczyny - zmiany nastąpiły na płaszczyznie mechaniki. Z RE4 jest tak samo jak z remake RE1. Konwencja plus schematy są identyczne, a diablisko siedzi w szczegółach i usprawnieniach. Mocne 9, wystarczy? 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem co wam tak slabo idzie na tym hardcorze, ja uwazam, ze jest dosyc latwo i ide jak przecinak. Dotarlem do zamklu i red9, mysliwski karabin i nóż juz ulepszone na maxa, do tego zakupiony i ulepszony magnum. Przy siostrach full apteczek i amo (chyba z 7 granatów miałem), to samo chatka. Moze w sumie dlatego, że gram na myszce i headshoty wchodzą dobrze? Celnosc 85%+ przy każdym rozdziale.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, smallv86 napisał:

Panowie nie wiem co wam tak slabo idzie na tym hardcorze, ja uwazam, ze jest dosyc latwo i ide jak przecinak. Dotarlem do zamklu i red9, mysliwski karabin i nóż juz ulepszone na maxa, do tego zakupiony i ulepszony magnum. Przy siostrach full apteczek i amo (chyba z 7 granatów miałem), to samo chatka. Moze w sumie dlatego, że gram na myszce i headshoty wchodzą dobrze? Celnosc 85%+ przy każdym rozdziale.

Obrona chatki nie była aż taka tragiczna, tylko trzeba było mieć na to sposób a nie latać jak kogut bez głowy. Walka z siostrami - tutaj fajnie mi się udało, na dzień dobry granat, strzelanie ze strzelby po głowach jak leżą, granat błyskowy, dobicie ze strzelby, obie zdechły w miejscu gdzie się pojawiły i zostało dobić resztę.

Na razie najtrudniejszy był troll i brodaty. Amunicji czasami w zamku brakuje, nie lubię latać na oparach,a tutaj czasami nie miałem pocisków do strzelby. Walka jest niesamowita, czasami ma się ochotę powtarzać pomieszczenia żeby jeszcze raz rozwalać głowy jak dynie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...