Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Walka z Del Lago żałosna, nawet nie zahaczyłem o żaden konar czy nie spadłem z łódki. W oryginale był stresik jak trzeba było dopłynąć do łódki, tutaj kompletnie zrobili to na odpierdol. Glos Ady żałosny brzmi jak jakaś stara pijaczka z kodu czy innego marszu demokracji. Myślę że niedługo pojawią się tutaj jakieś krytyczne opinie na temat tej gry, nie możecie przecież wiecznie żyć w tej nieskazitelnej bańce i nie widzieć minusów tej gry a przecież ta ich ma trochę.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • beka z typa 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Zwyrodnialec said:

Co w tej walce zaskoczyło?

To że

Spoiler

Luis pomaga w trakcie :woot:

 

28 minutes ago, kiseki said:

Ale Ramon mnie wyzerował ze wszystkiego. Jak na razie najtrudniejsza walka - ogarnąłem dopiero za 5 razem. Za to na gigantach zużyłem dokładnie 2 naboje. Fajnie, że tym razem można 

  Reveal hidden contents

obu utopić w lawie. 

Filmik z walką z Krauzerem niestety komicznie wyglądał - to machanie rękami jak Steven Seagal :kekw: Sam gameplay za to cymesik.

Dostałeś za to dwa skarby czy tylko jeden? Bo jak wrzuciłem jednego a drugiego pokonałem to dostałem tylko jeden. :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

 

17 minut temu, Popi napisał:

Walka z Del Lago żałosna, nawet nie zahaczyłem o żaden konar czy nie spadłem z łódki. W oryginale był stresik jak trzeba było dopłynąć do łódki, tutaj kompletnie zrobili to na odpierdol. Glos Ady żałosny brzmi jak jakaś stara pijaczka z kodu czy innego marszu demokracji. Myślę że niedługo pojawią się tutaj jakieś krytyczne opinie na temat tej gry, nie możecie przecież wiecznie żyć w tej nieskazitelnej bańce i nie widzieć minusów tej gry a przecież ta ich ma trochę.

Może najpierw skończ grę a potem wyłóż swoje żale. Mi tam sekcja z łódką się podobała. O wiele lepsza niż skakanie po kładkach na wodzie w Village.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Donatello1991 napisał:

Ale powodów politycznych czy innych do trollowania na MC gra przed premierą nie dala. Jak przykładowo hogwart czy tlou. 


Gracze znajdą zawsze jakieś powody. Rozemocjonowanemu tłumowi nie trzeba wiele aby wystawić niską ocenę.

 

Jebać.

 

Maczetami jebać. :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Nie wiem czy ktoś już wspominał czy nie, ale największa zmiana i najbardziej wkurzający przeciwnik? Wściekła krowa :notbad:

Drugi raz jak spotykamy gościa z maską krowy, to jebany zamachnął się na mnie i trafił w świnie, a ja ledwo co żyćka miałem i świnia mnie zajebała :kekw:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się bardziej niż RE2R, nie można oceniać gry tylko przez ilość zmian, tutaj jest oczywista oczywistość, że jest ich mniej, ale sama gra i jej design to top wszechczasów i nawet kolejne 20 lat tego nie zmieni. 

9 minut temu, PiotrekP napisał:

Porządkowanie walizeczki to obowiązek! 

Tylko manualnie. :)

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, darkos napisał:

To że

  Pokaż ukrytą zawartość

Luis pomaga w trakcie :woot:

 

Dostałeś za to dwa skarby czy tylko jeden? Bo jak wrzuciłem jednego a drugiego pokonałem to dostałem tylko jeden. :scratch_one-s_head:

Racja, żadnego nie dostałem. Przestałem zwracać uwagę na skarby bo wszystko co chce jest dobrze dopakowane. 

 

Gigant, Del Lago, Verdugo, Mendez mogli być poprowadzeni z większym przytupem ale to pewnie kwestia tego, że cała reszta jest tak dopakowana, że chciałoby się więcej. 

 

9/10 za brak "What are you looking at?" i "You pervert!" :vegeta_smile:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...