Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Gram teraz hc+ na S'ke i nie wyobrażam sobie pro na s+ na ten moment. Difficulty spike jest momentami KOSMICZNY, już w etapie z ochroną Ashley snajpa musiałem zginąć trzy razy (pierwsze zgony ma tym playthrough) bo po prostu:

- zielonych herbów zero - systematycznie pojawiało się ich co raz mnie aż w końcu pojawiał się z jeden na 10 potyczek,

- przeciwnicy łykali czasem po 3/4 strzały w łeb po czym 90% skurwieli miało pasożyta i kolejne pół magazynka na jego likwidację szło.

 

W OG nie czułem czegoś takiego, że gra mnie po prostu chce dojechać jak bura suke i mam koniecznie zginąć.

Przejebane, platyny raczej nie wbije.

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, XM. said:

Gram teraz hc+ na S'ke i nie wyobrażam sobie pro na s+ na ten moment. Difficulty spike jest momentami KOSMICZNY, już w etapie z ochroną Ashley snajpa musiałem zginąć trzy razy (pierwsze zgony ma tym playthrough) bo po prostu:

- zielonych herbów zero - systematycznie pojawiało się ich co raz mnie aż w końcu pojawiał się z jeden na 10 potyczek,

- przeciwnicy łykali czasem po 3/4 strzały w łeb po czym 90% skurwieli miało pasożyta i kolejne pół magazynka na jego likwidację szło.

 

W OG nie czułem czegoś takiego, że gra mnie po prostu chce dojechać jak bura suke i mam koniecznie zginąć.

Przejebane, platyny raczej nie wbije.

Nie rozwalaj skrzynek jak nie musisz jak masz malo zycia to gra jest tak zaprojektowana ze majac czerwone zycie znajdziesz w skrzynce roslinke dosc szybko. 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Czezare napisał:

Jestem w 5-tym czapterze. Jestem już rzecz jasna z Eszli. Chciałbym się z nią wrócić do Abandoned Factory, aby wyzbierać skarby, a tu doopa. Droga zawalona:sapek: Czy tam jeszcze będę mógł się kiedyś  wrócić czy nie?

Też się na to wczoraj złapałem i się trochę wkurzyłem. Trzeba to przeboleć i lecieć dalej. Szkoda…

Odnośnik do komentarza

A ja im więcej gram tym jest coraz mi trudniej. Lokacja z dwoma slepakami mnie tak dyma, że nie wiem co się dzieje a kurwa gram z lepszym gearem niż za pierwszym razem... Zdecydowanie jest to dla mnie najtrudniejszy RE z serii, og było trudne za pierrwszym razem, ale tlw remaku co się tutaj momentami dzieje to nie jestem w stanie tego ogarnąć przy takiej mobilności wrogów, ich ilości i ilości pocisków które przyjmują.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, teddy napisał:

Pierwsze koty za płoty. Trochę za bardzo dbałem o zasoby a było blisko poniżej 3h. Za to liczba zapisów się zgadza :boomer: 

 

Jeżeli to legitny speedrun bez przechodzenia przez ściany i tego durnego glitcha ze snajperką, to szacuneczek :boomer:

Cytat

A ja im więcej gram tym jest coraz mi trudniej. Lokacja z dwoma slepakami mnie tak dyma, że nie wiem co się dzieje a kurwa gram z lepszym gearem 

Też mnie tam zawsze biją, pionteczka. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, trochę drzwi pominąłem xd jak mi gierka nie zbrzydnie to na pewno popróbuje run bez ani jednego glicza, ale to muszę lepiej gierkę poznac. Total play time mam narazie 44h. Wbije ostatnie 5 challenge co mi zostało i zobaczymy co dalej.

 

W ogóle re wyrosło na moją ulubioną serię za sprawą tych remakow. Zawsze byłem team silent ale pomijając historie residenty to po prostu lepsze gry

  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, XM. napisał:

Dobra, koniec na dziś - już nawet w przeciwnika nie trafiam, tylko obrys jego sylwetki robię z każdej strony...

Też mnie dzisiaj wkurwiła. Nie mogę się przyzwyczaić, że nie ma autosave na pro, a potem w dupe i chapter 9 od nowa xd Czemu ja nie używam tych cholernych maszyn.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MEVEK napisał:

To chyba nie jest glich tylko celowy zabieg 

  Ukryj zawartość

Mysle o dzwonie.

 

Ja miałem na myśli trik z przechodzeniem przez zamknięte bramy przy użyciu snajperki :gayos:

 

spacer.png

 

New game, żadnych bonusowych broni ani ciuszków, bez korzystania z gliczy. Sądzę, że poniżej 3h jestem w stanie zejść, ale to będzie mój max. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mam dylemat na co przeznaczyć exclusive ticket. jedyna broń jaką chce ulepszyć na max to blacktail, więc tu zapłacę. hmmm z jednej strony im szybciej go wykorzystam na używanej broni tym większy gain ale z drugiej strony nie widziałem reszty broni, jak striker, killer7 czy ta cobra AR. jestem teraz w zamku i prócz blacktail używam riot gun i tej pierwszej snajpy (bolt action). 

ogólnie to stingray jest dużo lepszy od pierwszej snajperki ? bo ta ma z kolei power x2, więc o ile dobrze to liczę, to w weak pointy będzie robić ponad 30dmg.

albo może dać go w magnum i mieć wykokszonego boss killera ? ehhhh choices... 

Odnośnik do komentarza

Gram pierwsze przejście na hardkorze, jestem już w końcówce, moment zwątpienia miałem w zamku, gdzie jest mało ammo, a ja miałem po kilka naboi w każdej broni, ale jakoś się udało to ogarnąć, ogólnie sam początek jest ciężki, później idzie już z górki :shotgun:  Gra na tyle mi się spodobała, że chyba pierwszy raz w życiu będę robił speedruny, by wbić platynę. Dobrze, że te strzelnice mam już za sobą, czytałem, że niektórzy siedzieli po kilka godzin, by wbić tą "S" rangę, takie wyzwania na padzie, to chyba najgorsze co może być :pechowiec:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kazub napisał:

mam dylemat na co przeznaczyć exclusive ticket. jedyna broń jaką chce ulepszyć na max to blacktail, więc tu zapłacę. hmmm z jednej strony im szybciej go wykorzystam na używanej broni tym większy gain ale z drugiej strony nie widziałem reszty broni, jak striker, killer7 czy ta cobra AR. jestem teraz w zamku i prócz blacktail używam riot gun i tej pierwszej snajpy (bolt action). 

ogólnie to stingray jest dużo lepszy od pierwszej snajperki ? bo ta ma z kolei power x2, więc o ile dobrze to liczę, to w weak pointy będzie robić ponad 30dmg.

albo może dać go w magnum i mieć wykokszonego boss killera ? ehhhh choices... 


Właśnie skończyłem grę i wychodzi mi, że trio Red9 + Strzelba + Stingray + Broken Butterfly, więcej nie ma sensu maxować i kupować, szkoda kasy. Pierwsze 2 zrobiłem za kasę, pozostałe można za bilety (przy czym w jednej grze nie ma szans kupić 2 biletów).

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...