Skocz do zawartości

The Ascent


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, pawelgr5 napisał:

Tutaj juz sie tak nie jaraja ale eurogamer jest specyficzny więc polecam poczytac co im nie pasuje:

 

The Ascent review - a breathtaking cyberpunk world in thrall to a tedious RPG-shooter • Eurogamer.net


Czyli gość ma pretensje, że tak fajny świat zmarnowano na zwykłą strzelankę i lootowanie :reggie:
Nie wiem, jak innym, ale mi to pasuje - nie każda gra musi być przecież głębokim doświadczeniem z wielowątkową fabułą :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, Banan91PL napisał:

Gra 7/10 to średniak którego się odpuszcza ? To jest chore średnia to gra 5/10 , jeżeli gra nie ma 8/10 to nie jest warta ogrania ?

Niestety przez wypaczone oceny recenzentów którzy mają skalę najczęściej 7-10. 7 najczęściej oznacza średniaka którego można sprawdzić ale może nie przypasować i ma jakieś problemy. Z drugiej strony takie ścierwo jak Night in the Woods dostało 9/10... Więc najlepiej olać recenzję i poczytać opinie w 'Właśnie ukończyłem' a w przypadku gry z GP samemu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja wiem, że nie gra się w średnie, ale obawiam się, że spora część premier w XGP to będzie właśnie takie żółto i tylko MS będzie dostarczał coś na poziomie. ;/

 

Stary byk forumowy a ufa jakimś recenzją typów co nie potrafią grać w gry i zazwyczaj odkładają tytuł w 30%. 

Odpal sobie YT z ludźmi którzy faktycznie w te gry grają, albo jeszcze lepiej, odpal telefon czy lapka, sprawdź sobie grę w chmurze, podpasuje Ci to pobierasz, nie podpasuje to odpuszczasz po 30 minutach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Weźcie przykład Days Gone, ta gra też dostała z dupy ocenę, a grało się w to spoko. To jest ten sam przykład teraz z The Ascent, czytam niektóre recenzje i większość chwali grę. To samo z Mad Maxem, też po chuju ocena poszła, po prostu ocenki gier w tych czasach to paranoja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Banan91PL napisał:

Gra 7/10 to średniak którego się odpuszcza ? To jest chore średnia to gra 5/10 , jeżeli gra nie ma 8/10 to nie jest warta ogrania ?

6+ aktualnie, czyli szkoda czasu na takie gry. Powtarzalność, bugi, ogólna płytkość, meh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...