Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Bzduras napisał:

 

Niezdrowa podnieta: check :fsg:

Odświeżyłem sobie dzisiaj THPS3, już wiem, jakiego feelingu jutro wypatrywać. Mimo niewątpliwej ekscytacji, jaką w tym momencie odczuwam (THPS wraca, ciężko nie czuć podjarki czytając i słuchając opinii już grających hardkorów i mając w pamięci chore ilości czasu spędzone z serią na przestrzeni kilku-kilkunastu lat) nie wskakuję na hajptrejn i wszelkie odstępstwa od normy będą bezlitośnie punktowane. Tony - dowieź, proszę.

wow ale sie podjarałem. Czyli część starych skaterów z 1999 dalej jeździ na desce (pewnie odświętnie) + widzę nowych, młodych skaterów + nawet jakieś baby.

Ci nowi jakieś mają style, tunele w uszach, dziary, tamci starzy po prostu jeździli... ok już nie boomeruję :) jaram się

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, grzybiarz napisał:

Ci nowi jakieś mają style, tunele w uszach, dziary, tamci starzy po prostu jeździli... ok już nie boomeruję :) jaram się

To ja poboomeruje teraz :D

Toy Machine - Welcome to Hell. Najlepszy deskowy film ever. Do tego ta muza od Misfits, Pink Floyd, Jeffrrson Airplane, Black Sabbath na Iron Maiden kończąc. No i ten przejazd Jamie Thomasa na końcu pod Halloweed Be Thy Name no poezja po prostu poezja. 

@grzybiarz a baby to już wtedy nieźle jeździły. Chociażby obecna na tym filmie Elissa Steamer ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

THPS HD z DLC - 5/10 maks, naciągane przez nostalgię

THPS5 - nawet patrzenie na filmiki z tej gry mnie boli, nie kupiłem, nie grałem, grać nie chciałem

 

Jeśli ktoś się bał o feeling to może przestać. Jest fpytę, szkoda tylko, że Warehouse jest tak małym poziomem.

Edytowane przez Bzduras
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Bzduras napisał:

Triczki można sobie poprzestawiać po swojemu (nie tylko specjale, ale graby, grindy, lipy itd), więc każdy może przerobić ulubionego skejciora na takiego, jaki mu odpowiada.

W pierwszym Tonym fajne było, że każdy miał swojego specjala, więc nie grało się wszystkimi "tak samo".

 

Niemniej raczej będzie grane na premierę.

To odbijanie od ściany nogą to nowość czy było już w którejś części?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Square napisał:

W pierwszym Tonym fajne było, że każdy miał swojego specjala, więc nie grało się wszystkimi "tak samo".

 

Niemniej raczej będzie grane na premierę.

Możesz nie ruszać tych trików jeśli nie chcesz, to totalna opcja.

Wallplant pojawił się pierwszy raz w THUG. 

 

A, dla purystów: mozna włączyć sterowanie z jedynki lub dwójki, tzn. wyłączamy wszystkie mechaniki, które w danej części nie były obecne. Nie było manuali w jedynce - nie będzie po wybraniu sterowania z THPS1.

 

@suteq dobrze kojarzysz, będzie tryb Skate Tour, czyli odpowiednik kariery

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde nie kojarzę tego z Undergrounda, a zagrywałem się sporo.

 

No wiem, że jest opcja, tak tylko wspomniałem, że bardziej każdy był unikalny w jakimś stopniu i nie dało się tego zmienić.

Co do tego sterowania z oryginałów to bardzo spoko, ciekawe czy wytyczne do kaset jak punkty combo będą zmienione na wyższe skoro ma się więcej opcji łączenia kombosów.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Square napisał:

Kurde nie kojarzę tego z Undergrounda, a zagrywałem się sporo.

 

33 minuty temu, Square napisał:

Co do tego sterowania z oryginałów to bardzo spoko, ciekawe czy wytyczne do kaset jak punkty combo będą zmienione na wyższe skoro ma się więcej opcji łączenia kombosów.

To by było ciekawe, bo Warehouse z wallplantem jest popsute - przed chwilą trzasnąłem combo za półtora bańki latając na pipe'ach z początku levelu :ragus: Szkoda, że ten poziom jest w wersji podstawowej - w THUG2 był pięknie rozbudowany o całkowicie nową miejscówkę wielkości całego poziomu (a nawet lepiej, bo było co tam robić i wertykalnie). Nic to - byłem podjarany, teraz jestem zabrany i czwarty września na czerwono zaznaczyłem w kalendarzu jako datę świętą.

 

Ogłoszenie parafialne: na Xboxie możecie złożyć preorder, ograć demo i zrobić refund za friko. MS pobiera opłatę dopiero 10 dni przed premierą gry :nosacz3: @Rozi, ucieszysz się - zieloni mają lepiej w tej materii.

 

 

r/THPS - Xbox pre order demo

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Tony dowiózł! :obama:

Okej, po chwili grania: jest, jak było. Combosy wchodzą jak wściekłe (nie widać tego na filmiku, bo mi łapska dalej drżą). Animacje, o które miałem ból po obejrzeniu trailerów wyglądają dobrze, wywalono te wszystkie WHOOOO AW YEAH WHOHOOOO i w demku oprócz muzyki i SFXów nic nie rozprasza uwagi. Sterowanie jest sztywniutkie i to właśnie tak powinien wyglądać THPS5 - postać nie klei się przesadnie do niczego, jedzie dokładnie tam, gdzie chcemy. Triczki można sobie poprzestawiać po swojemu (nie tylko specjale, ale graby, grindy, lipy itd), więc każdy może przerobić ulubionego skejciora na takiego, jaki mu odpowiada. Graficzka jest ładna i nie mogę się doczekać, żeby odpalić Marsylię w tej części :fsg:  Flow jest fpytę, wszystko się klei, trochę pamięć mięśniowa zawodzi, ale to się rozchodzi czy coś. Nie ma bata, to się uda i będzie dobre. To znie jest THPS HD, ta gra w pełni zasługuje na swój tytuł - arcade z szaleńczym tempem, kompletnie nierealistyczna orgia trzaskania trików i combosów. Coś pięknego!

 

Nie wiem, co więcej napisać - graliście w stare Hawki, wiecie o co chodzi. Jest, jak było, jest, jak być powinno :banderas: A na deser pierwsze trzy runy, jakie zrobiłem po odpaleniu demka (jeszcze się przetwarza, zaraz powinno wskoczyć do obejrzenia):

 

 

dygnął, już chciałem zamawiać preorder u pana @Dave Czezky ale nie widzę w sklepie

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, grzybiarz napisał:

@Bzduras czym robisz to odbijanie od ściany? :) Samo się robi?

Widzę wyłączyłeś te pojękiwania skejterów, dobrze że jest taka opcja, a i jak się wywalisz to jest dość szybki efekt dalszej jazdy, na plus.

Wallplant działa jak zawsze - odbijasz się X na PS i A na Xboxie przy kontakcie ze ścianą.

Nie wyłączałem nic, wszystko jest na defaultowych ustawieniach :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cały czas, żadnej ścinki. Na tym co wrzuciłem jest wymaksowane wszystko w 1080p i choć na filmiku widać jakby momentami framerate spadał to podczas rozgrywki gra nie dropi ani klateczki :banderas:Na wszystkich konsolach jest tak samo, jak donosi reddit.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...