Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bzduras napisał:

Za dwa dni, ale dostęp masz tylko jak zrobiłeś preordera na gierkę.

Ciekawe jak to dokładnie wygląda w kwestii preorderów bo przy niektórych grach można zrobić preordera z płatnością przy odbiorze, wykorzystać kodzik na demo/betę a później anulować zamówienie :cebula: No chyba że gra będzie dostępna tylko w cyfrze to moze być problem. No ale w sumie można przecież też anulować cyfrowego preordera.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Flatland bardzo mnie cieszy, od czasów czwórki daje mi najwięcej funu w serii :fsg: Oj, będzie granko. Bardzo chciałbym, żeby ten remaster okazał się fpytę projektem i wielkim sukcesem, a sam Hawk wrócił do łask w światku gierkowym. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Cykomaton napisał:

Jest jakieś info czy w grze jest tryb kariery? Czy po prostu jeździsz i robisz tricki tak jak pokazują na trailerach?

Jeśli poszli ścieżką 1, 2 i 3, to będziesz miał po prostu runy 2 minutowe, bez swobodnej jazdy + zadania jak w czwórce.

 

Są już gameplaye z demka:

 

Oraz: https://www.theverge.com/21363883/tony-hawk-pro-skater-1-2-remaster-preview-hands-on-ps4-xbox-pc

 

:obama:

 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dobra, (pipi) mi w dupę i na imię, zamówiłem. I tak wpadło by day one, więc równie dobrze można skorzystać z dema :rayos: Zobaczymy, czy Jaszczomb upadnie i sobie głupi ryj rozwali czy pofrunie jak za dawnych lat. Potestuję, wrzucę jakiś filmik z runu i wrażenia jutro, demko będzie dostępne na PC od 1700 :lapka:

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Może po jakimś czasie dadzą to demo dla wszystkich, jeszcze przed premierą oczywiście, chociaż to Activision to prędzej bym się tak szybko nie nastawiał. Kiedyś dema to były dema i to bez żadnego kombinowania typu paywall, żeby dostać jak w tym przypadku Toniego.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

Niezdrowa podnieta: check :fsg:

Odświeżyłem sobie dzisiaj THPS3, już wiem, jakiego feelingu jutro wypatrywać. Mimo niewątpliwej ekscytacji, jaką w tym momencie odczuwam (THPS wraca, ciężko nie czuć podjarki czytając i słuchając opinii już grających hardkorów i mając w pamięci chore ilości czasu spędzone z serią na przestrzeni kilku-kilkunastu lat) nie wskakuję na hajptrejn i wszelkie odstępstwa od normy będą bezlitośnie punktowane. Tony - dowieź, proszę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie grałem nigdy w 1 i 2, 3 była moją pierwszą stycznością z serią. Jakim cudem dziewiętnastoletnia "trójka" ma lepiej wyglądające animacje? Ruchy chłopków zdają się niepłynne, "szarpiące". No chyba że specjalnie tak to zrobili, bo w oryginałach też tak to wyglądało. 

 

Udźwiękowienie do dupy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...