Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie to nowe sterowanie gałkami o którym mowa w wywiadzie na iGN. Oczywiście i tak będę łoił na klasycznym, jak za starych dobrych czasów. Dwójka została przeze mnie okrutnie przeorana na DC, do tego stopnia, że w Skate 2 i 3 zazwyczaj grałem z OSTem z THPS2 puszczonym w tle. Jaram się mocno. Dobrze, że premiera stosunkowo boisko.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że fizyka jest tip top :fsg:

Dobra, wszystko wszystkim, ale za demo zablokowane za preorderem to powinni dostać laczka w dziąsło. Powinno być publiczne i dla każdego, to w końcu demo - coś, co ma pokazać wycinek gry szerszej publiczności i ewentualnie rozwiać/potwierdzić wątpliwości zakupowe, kurna.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jestem fanatykiem THPS 2, od tego zacząłem przygodę z deskorolką, jednak po ograniu Skate już nic nie jest takie samo. Czesania trików za pomocą analoga nie zastąpi niestety wciskanie kombinacji na padzie. Fajnie, niech wyjdzie remake ale nie podniecam się nim pamiętając poprzednie wydania Tonego, które są po prostu niegrywalne. No i mieliśmy już remake 8 lat temu, który był ledwie poprawny. No zobaczymy, za 50zł ogram.

Odnośnik do komentarza

No muszę zostawić tu komentarz.

 

Nie jestem fanem deski, ale pierwsze części Tonego nie dało sie nie kochać. Pamiętam kolesia, który nie spal po nocach, żeby tylko pod szlifować manuala. Nie dało sie do niego normalnie wejść i zapuścić Tekkenca. Tony był u niego na 1 miejscu i tak nas gość pozarażał do tego stopnia, ze odstawiliśmy Tekkenca na długie tygodnie. Mimo giercowania dla frajdy czuło sie ten klimat i radość z każdego tricku, zadania, czy nowo znalezionej kasety. Muza do dziś rozbrzmiewa w uszach. Jak tylko dorwaliśmy gazetkę to z miejsca zaglądaliśmy na ostatnie strony w poszukiwaniu kącika Tonego. Gość tez często tam lądował za okrągłe miliony. Piękne czasy.  Jeżeli chodzi o sterowanie to nie wyobrażam sobie grania na analogu :shok:  Tylko krzyżak :lapka: 

 Zakup Day One!

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Czoperrr napisał:

Jestem fanatykiem THPS 2, od tego zacząłem przygodę z deskorolką, jednak po ograniu Skate już nic nie jest takie samo. Czesania trików za pomocą analoga nie zastąpi niestety wciskanie kombinacji na padzie. Fajnie, niech wyjdzie remake ale nie podniecam się nim pamiętając poprzednie wydania Tonego, które są po prostu niegrywalne. No i mieliśmy już remake 8 lat temu, który był ledwie poprawny. No zobaczymy, za 50zł ogram.

 

Tony to arcade miodny do granic możliwości, nie ma co porównywać go do Skate, na co innego obie gry stawiają, tak czy siak wygląda mega wjeżdżam jak buldożer w cygańskie osiedle :banana: 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...