Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi
8 minut temu, oFi napisał:

ktoś w ogołe potrzebował tego remastera? takie residenciki to jeszcze rozumiem o fabułka i fajne strzelnko ale jazda na desce?

Nie, nikt nie potrzebował, wszak ostatni Skate wyszedł rok temu i nikt nie czeka na Skate 4. Ja pierdolę, co za typ XD

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, oFi napisał:

ktoś w ogołe potrzebował tego remastera? takie residenciki to jeszcze rozumiem o fabułka i fajne strzelnko ale jazda na desce?

Odpowiem Ci taką sytuacją. Jakieś pół roku temu syn przyjaciela złapał zajawkę na deskorolkę. No dobra, z racji wieku (11-12 lat) póki co bawi się fingerboardem, więc tak nie do końca, ale jeśli pasja się utrzyma, to kto wie. No i miał ochotę pograć na konsoli w jakąś deskorolkę. Ma PS3 i PS4, więc się mnie pyta o jakiś fajny tytuł. A ja zaskoczony mówię, że "ty, no nie wiem". Z racji przystępności gameplayowej chciałem mu polecić jakiegoś Tomka Jastrzębia, ale pogrzebaliśmy w temacie i okazało się, że nie za bardzo jest co polecać. Tony Hawk Pro Skater HD na PS3? Już niedostępny. THPS5 na PS4? Zabugowana profanacja. Olli Olli? No fajne, ale do dzieciaków rzadko kiedy przemawia grafika z czasów, gdy ich rodzice wymieniali kartridże z pegasusa na bazarze.

Efekt jest taki, że chłopak kupił Skate 3 na PS3, bo to ostatnia warta uwagi gra o deskorolce.

 

Wolałbym nowego TH, ale to też się sprawdzi na głodzie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Super wieści, THPS to seria, która miała mega wpływ na me lata młodzieńcze: zajawka na deskorolkę, muzyka.  Oby udało im się zachować ten piękny feeling z jazdy i satysfakcję z nabijania punktów, to jest szansa że wciągnie tak jak te 20 lat temu..  Ileż to człowiek godzin spędził śrubując rekordy. Może w końcu przebije barierę 3 milionów pkt na hangarze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...